antradienis, rugpjūčio 11 d.
Verslas
Pinigų plovimas lošimo namuose – kita žetono pusė
Grynųjų pinigų prikimštas lošimų sektorius yra palanki terpė pinigams plauti, tačiau Lietuvoje tai padaryti tampa vis sunkiau
Verslas
Lietuvio lošėjo portretas: jaunas, azartiškas ir linkęs nutylėti pasekmes
Kokie lošiančių Lietuvos gyventojų įpročiai ir kuo tai jiems gresia?
Pasaulis
Nulaužęs TV žaidimo kodą šluojasi krūvas pinigų
„Jeopardy“ – ikoninis JAV televizijos žaidimas, kuriame dalyviai privalo „klausimo forma“ atsakyti į užuominas – per ilgus savo gyvavimo metus dar nebuvo susidūręs su tokiu žaidėju, kaip profesionalus lošėjas Jamesas Holzhaueris, rašo bbc.com.
Pramogos
Adele gyvenimo paslaptys: nuo žalingų įpročių iki niekaip neatsikratomų baimių
Nors britų dainininkė Adele yra viena populiariausių dainininkių pasaulyje, jos asmeninį gyvenimą gaubia daugybė paslapčių, rašo tinklaraštis Thefactsite.com. Tad pats metas artimiau susipažinti su šia hitų atlikėja ir apie jos gyvenimą sužinoti daugiau.
Pramogos
Adelė švenčia 30-ąjį gimtadienį
Savo 30-metį mininti atlikėja Adele gerbėjus nustebino ne tik pasirinkta gimtadienio šventės tema, tačiau ir lieknomis kūno formomis.
Pramogos
Dainininkė Adele gali tapti kino žvaigžde
Britų muzikos žvaigždė Adele šiuo metu derasi dėl debiutinės rolės Holivudo filme.
Verslas
Ar Lietuvoje nebeliks loterijų „Eurojackpot“ ir „Vikinglotto“?
Nauji reikalavimai loterijų organizatoriams, kuriais siekiama mažinti loterijų prieinamumą ir stiprinti žaidėjų apsaugą, nepadės spręsti realių rinkos iššūkių, o siūlomi nauji ribojimai sukels naujų problemų, teigia visus šalyje veikiančius loterijų organizatorius vienijanti Loterijų asociacija.
Aktualijos
Griežtėja reikalavimai loterijoms: bilietus bus galima įsigyti nuo 16 metų
Loterijos Lietuvoje yra per daug prieinamos – taip mano Finansų ministerija ir siūlo naują ribojimų paketą. Juo griežtinama loterijų reklama, reglamentuoti pavadinimai, bilietų išvaizda bei lošėjų amžius.
Pramogos
Paskelbti geriausiai apmokami praėjusių metų muzikantai
Po išleisto novatoriško albumo „Lemonade” dainininkė Beyonce praėjusiais metais oficialiai tapo daugiausiai uždirbusi muzikos žvaigždė.
Pramogos
Adele atšaukė du paskutinius savo gastrolių koncertus
Daugiausiai uždirbanti Didžiosios Britanijos dainininkė Adele šeštadienį dėl pažeistų balso stygų atšaukė du paskutinius savo gastrolių koncertus, į kuriuos buvo parduoti visi bilietai ir kurie šį savaitgalį turėjo įvykti Londono Vemblio stadione.
Pramogos
Adelė pranešė apie paskutines gastroles
Popmuzikos superžvaigždė Adele užsiminė, kad dabartinės jos gastrolės su „Grammy“ apdovanotu albumu „25“ bus jos paskutinės.
Pramogos
Adele aplankė iš Grenfell Tower gaisre žmones gelbėjusius ugniagesius
Viena garsiausių pasaulio dainininkių britė Adele aplankė praėjusią savaitę siaubingame Grenfell Tower daugiabutyje kilusiame gaisre žmones gelbėjusius Londono gaisrininkus.
IQ Tema
„Nenoriu lošti“ iniciatyva tapo įstatymu
Nuo gegužės 1-osios lošimus organizuojančios bendrovės įpareigotos į salonus ir lažybų punktus neįleisti nuo lošimų atsiribojusių asmenų. Norai geri, tačiau juos įgyvendinti nebus lengva.
Pramogos
Adelė nustebino parduotuvės darbuotojus
Pasirodo, pasaulinio garso įžymybės taip pat mėgsta apsilankyti paprastose parduotuvėse. Štai, britų popmuzikos žvaigždė Adelė nustebino atvirukų parduotuvės darbuotojus Londone ne tik užsukusi į parduotuvę bet ir nupirkusi visus atvirukus su savo atvaizdu.
IQ Tema
Lošimai internete. Pagauk, jei gali
Išmanusis telefonas ir interneto ryšys žaidimų automatą leidžia turėti tiesiog kišenėje, tačiau valstybės įstaigoms šios rūšies lošimus kontroliuoti itin sudėtinga
IQ Tema
Gyventojai loterijas vertina palankiai, požiūris į lošimus – atsargesnis
Ar Lietuvos gyventojai mėgsta lošti, kiek išleidžia kazino ar loterijose, kurios lošimų rūšys jiems atrodo žalingos?
Verslas
Lošimai ir loterijos: ką apie juos mano šalies gyventojai
Azartinius lošimus ir loterijas dauguma Lietuvos gyventojų išbando būdami 18–24 metų, tačiau skirtingai vertina šių pramogų sukeliamą priklausomybę. Tai atskleidė IQ redakcijos užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.
Komentarai
Draudimais kuriame nesėkmingos šalies įvaizdį
Kuo Lietuvą pavers nuo praėjusių metų pabaigos kone absoliučią politinę valdžią paėmusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga? Iranu ar Šiaurės Korėja?
Pramogos
Adele susišlavė muzikinius „Grammy” apdovanojimus
Sekmadienį Los Andžele, JAV įvyko 59-ieji kasmetiniai muzikiniai „Grammy” apdovanojimai, kuriose vienareikšmiškai triumfavo britė dainininkė Adele.
Pramogos
Dainininkė Adele susižadėjo su ilgamečiu draugu
Žymiajai britų dainininkei Adelei šie metai – išties šspūdingi. Ji ne tik sumušė visus muzikos pardavimo rekordus, tačiau ir susižadėjo su ilgamečiu draugu ir savo vaiko tėvu Simonu Konecki.
ŽYMA
LOŠIMAI