penktadienis, spalio 30 d.
Aktualijos
Londone policija užblokavo tiltą, nušautas vienas asmuo
Londono policija penktadienio pavakarę uždarė vieną iš Londono tiltų. Pranešama, kad vienas žmogus buvo nušautos atvykusių policijos pareigūnų, skelbia "Sky News".
Aktualijos
Šeima, teisme pamačiusi CCTV įrašą, kuriame „paskerdžiamas” jų 14 metų amžiaus sūnus, pabėgo iš teismo salės
Teismo žiniomis keturiolikos metų amžiaus berniukas buvo numuštas nuo mopedo Mercedes markės automobiliu važiavusios gaujos. Iš automobilio iššokusi gauja paauglį užmušė.
Aktualijos
Tottenhame pro langą iškritęs pusantrų metukų amžiaus vaikas mirė
Metropoliteno policija tiria iš tiesų kraupią bylą: pro daugiabučio langą Tottenhame, šiauriniame Londone, iškrito ir užsimušė vos pusantrų metukų amžiaus vaikas.
Aktualijos
Pietų Londone padurti bent trys asmenys, policija mano, kad aukų yra ir daugiau
Pietų Londone įvykusio incidento metu peiliais buvo sužaloti trys asmenys, policijos manymu aukų gali būti ir daugiau, sulaikyti trys vyrai ir moteris.
Lietuva
Londone, Ealingo rajone, šalia parduotuvės mirtinai subadytas jaunas vyras
Policija kreipėsi š visuomenę pagalbos tiriant dar vieną žmogžudystę. Užpuolikas ir vėl naudojo peilį, Vyras mirtinai užbadytas buvo šalia Londono Ealingo rajone esančios parduotuvėlės.  
Aktualijos
Penkiolikmetis apkaltintas pasikėsinimu nužudyti, dar jaunesnė jo auka - kritinės būklės
Detektyvai, tiriantys penktadienį, rugsėjo 13 dieną įvykusį subadymą Londono Ealingo rajone, apkaltino žmogžudyste 15 metų amžiaus paauglį.
Lietuva
Londone negyvai subadytas paauglys prieš nužudymą beldė į ne vienas duris ir šaukė pagalbos
Šešiolikos metų amžiaus Alex Smith Londone, netoli Regent’s parko esančiame Munster kvartale beldė į visas duris, kurias pasiekė ir šaukėsi pagalbos, tačiau šios jam niekas nesuteikė. Panikuojantį paauglį užpuolikai pasivijo ir subadė peiliu.
Aktualijos
Herojus policijos pareigūnas, užpultas mačete, paleistas gydytis namuose
Policijos pareigūnas Stuart Outten buvo sunkiai sužeistas ketvirtadienį, kai Leytono rajone jį užpuolė ir sunkiai sužalojo mačete apsiginklavęs vyriškis. Nepaisant itin sunkių sužalojimų, pareigūnui pavyko elektrošoko įrankiu sustabdyti ir sulaikyti užpuoliką.
Aktualijos
Tate Modern: paauglys, apkaltintas numetęs mažametį nuo 30 metrų aukštyje įrengtos aikštelės, stos prieš teismą
Paaugliui, įtariamam Londone iš šiuolaikinio meno galerijos „Tate Modern“ 10-e aukšte įsikūrusios apžvalgos aikštelės išmetus vaiką, pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti, antradienį pranešė policija. Dabar spaudai buvo pranešta, kad septyniolikmetis prieš teismą stos kitąmet.
Aktualijos
Šešiametis numestas nuo Tate Modern apžvalgos aikštelės - septyniolikmetis įtariamas bandymu nužudyti
Garsioji Londono meno galerija Tate Modern šiandien popiet išgyveno itin nemalonų incidentą. Nuo apžvalgos aikštelės buvo numestas šešerių metų berniukas, sulaikytas bandymu nužudyti įtariamas septyniolikos metų vaikinas.
Aktualijos
Centriniame Londone „keliskart išprievartauta už gerklės laikoma moteris”
Moteris buvo sugriebta už gerklės ir keliskart išprievartauta netoli pėsčiųjų ir automobilių pilnos centrinio Londono gatvės.
Aktualijos
Šalia Charing Cross stoties į minią įsirėžė automobilis
Automobilis, užlėkęs ant šaligatvio šalia žmonių pilnos Charing Cross stoties kliudė minią ir sužalojo tris asmenis.
Aktualijos
Gatvėje žmones puldinėjęs ir apsaugos darbuotojui įkandęs vyras mirė ligoninėje
Neracionaliai gatvėje elgęsis vyras, puldinėjęs žmones ir smarkiai įkandęs apsaugos darbuotojui, mirė po to, kai buvo išgabentas į ligoninę policijos pareigūnų.
Aktualijos
Kraupi žmogžudystė Chessingtone: vyras po mašina buvo tempiamas bent pusę mylios
Policija tiria žmogžudystę Chessingtone. Vyras buvo partrenktas ir tempiamas po mašina bent pusę mylios. Tą padaręs asmuo iš įvykio vietos pabėgo. Policijos pareigunai mano, kad ši ataka - planuota.
Aktualijos
Po dvigubo užpuolimo Londone vyras kovoja dėl savo gyvybės
Antradienį, atrėjant vidurnakčiui, Mitcham rajone Londone įvykdyti du užpuolimai peiliu. Ypač sunkiai sužalotas 26-erių metų amžiaus vyras, jo būklė kritinė, medikai deda visas pastangas, kad jo gyvybė neužgestų ligoninėje.
Aktualijos
Canning Town šeštadienį subadytas penkiolikmetis
Šeštadienio vakare Canning Town buvo nudurtas penkiolikmetis. Jis buvo skubiai išvežtas į ligonine, jo sveikata rūpinasi medikų komanda.
Aktualijos
Londone padurta mama, gatve ėjusi su trejų metukų sūneliu 
Islingtone, šiaurės Londone 36-erių metų amžiaus mama Christel Stanfield-Bruce vaikščiojosi su vos trejų metukų amžiaus sūneliu, kai prie jų priėjo paauglys. 
Aktualijos
Šiaurės Londone, už parduotuvės Waitrose stovėjusiame konteineryje rastas lavonas
Londono policija pradėjo tyrimą po to, kai už Waitrose parduotuvės šiaurės Londono Islingtono rajone stovėjusiame konteineryje buvo aptiktas vyro lavonas.
Aktualijos
Šalia studentų bendrabučio Wembley padurti du jaunuoliai
Peiliais ginkluoti užpuolikai ginklais ėmė mosuoti prie Wembley esančio bendrabučio žinomo Grand Felda vardu. Šiame studentų bendrabutyje gyvena Westminster universiteto, City universiteto, Middlesex universiteto ir kitų aukštųjų mokyklų mokiniai.
ŽYMA
LONDONO POLICIJA