šeštadienis, vasario 27 d.
Pramogos
Loterijos laimėtojas neteko progos atsiimti 1 mln. svarų sterlingų
Šalies mastu vykstančios „National Lottery“ laimėtojas neteko progos atsiimti 1 mln. svarų sterlingų didžiojo prizo, praneša Metro.co.uk.
Pasaulis
Nulaužęs TV žaidimo kodą šluojasi krūvas pinigų
„Jeopardy“ – ikoninis JAV televizijos žaidimas, kuriame dalyviai privalo „klausimo forma“ atsakyti į užuominas – per ilgus savo gyvavimo metus dar nebuvo susidūręs su tokiu žaidėju, kaip profesionalus lošėjas Jamesas Holzhaueris, rašo bbc.com.
Pramogos
£71 mln. aukso puodas atiteko fabriko darbuotojui
Jungtinėje Karalystėje „EuroMillions“ loterijos aukso puode susikaupusią įspūdingą £71 mln. sumą laimėjo vienas asmuo. Tai – fabriko darbuotojas Ade’as Goodchildas. Savo laimėjimą vyras atšventė užsisakydamas picos ir aštrių vištienos sparnelių.
Kultūra
Menas kaip loterijos prizas: E. Parulskio laimikiai
Sovietmetis Lietuvą pripratino prie vieno keisto kasdienybės elemento, būdingo tik ideologizuotai (neveikiančiai) ekonomikai – piniginių ir daiktinių loterijų. Ernestas Parulskis dalijasi savo laimikiu.
Anglijoje
Musė sugadino lietuvių atostogas
Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Turkijoje jaunai porai virto košmaru. Nespėjus įlipti į lėktuvą prasidėjo nesklandumai.
Aktualijos
Jau beveik užuodę atostogas lietuviai liko parai įkalinti oro uoste
Iš Londono Gatwick'o oro uosto į Turkijos Bodrum turėję skristi lietuviai kartu su dar keliais šimtais kitų keleivių savo atostogų tikslo taip ir nepasiekė.
Pramogos
Rytį Ciciną Turkijoje užklupo žemės drebėjimas
Viename iš Turkijos kurortų poilsiaujantis Lietuvos estrados princu vadinamas Rytis Cicinas patyrė, ką reiškia žemės drebėjimas.
Pramogos
Paaiškėjo, kur slapta atostogavo kunigaikščiai
Nors šiuo metu Didžiosios Britanijos karališkoji šeima atostogauja, niekas nesitikėjo, kad vieni jos atstovai laiką leis su Holivude ir užsienio pramogų pasaulyje itin įtakingais žmonėmis.
Pramogos
Ką daryti, kad po atostogų nereikėtų atostogų?
Tai, kaip planuojame darbus prieš atostogas ir po jų, ne mažiau svarbu nei pačios atostogos, sako psichologė Evelina Adakauskienė. Netinkamai paskirstę darbo krūvius jausime stresą ir tinkamai nepailsėsime. Be to, atostogų planavimas suteikia daug džiaugsmo dar joms neprasidėjus, tačiau verta palikti laiko ir spontaniškiems sprendimams. Ir bent jau ilsėdamiesi pamirškite darbo paštą, kitaip padarysite sau meškos paslaugą, primena psichologė.
Pramogos
Atostogauti Turkijoje viliojo klaidinančia reklama
Vieno didžiausių šalies kelionių organizatorių reklama pripažinta klaidinančia – nustatyta, kad žmonės pirkti atostogas Turkijoje buvo viliojami nurodant neteisingą laiką.
Pramogos
I. Stumbrienė apsistojo itin prabangiame viešbutyje (nuotraukos)
Verslininkė, nušalintojo Lietuvos prezidento Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė pasidalijo atostogų akimirkomis, liudijančiomis, kad gali sau leisti itin prabangų poilsį.
Pramogos
Atostogaudamas Ch. Ronaldo paliko įspūdingą sumą arbatpinigių
Visai neseniai vienas garsiausių futbolininkų pasaulyje pasirašė sunkiai suvokiamą sutartį su Italijos Turino mieste esančiu „Juventus“ klubu. Už persikėlimą į kitą klubą Cristiano Ronaldo gaus net 100 mln. eurų! Žinant, kokios pinigų sumos guli jo banko sąskaitose, didelės nuostabos nekelia ir šis gan dosnus sportininko gestas.
Pramogos
Ar Jasaičiai iš tikrųjų susitaikė?
Po įsiplieskusio konflikto, į kurį teko įsivelti net policijos pareigūnams, o po to ir viešų santykių aiškinimosi atrodė, kad Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis jau niekad neberas bendros kalbos, tačiau, panašu, kad įvyko priešingai. Pabandę kartu su sūnumi praleisti atostogas Šventojoje, jiedu ir vėl kursto kalbas apie susitaikymą.
Pramogos
Atostogų kelionių kainos krito žemyn
Dėl sėslių klientų Jungtinėje Karalystėje konkuruojančios kelionių agentūros savo paslaugų kainas nuleido iki neįprastai žemo lygio.
Pramogos
Atostogų metu girtaudama britų pora pamiršo savo vaikus
Britų pora, išvykusi atostogauti kartu su dviem mažametėmis dukromis į Maljorką, viešbutyje besilinksmindami pamiršo savo 11-kos ir 4-verių dukrytes, kuriomis, kol tėvai girtavo, teko rūpintis kitiems viešbučio svečiams.
Pramogos
Saulėtos pavasario atostogų kryptys
Atėjus pavasariui ir atšilus orams prasideda naujasis atostogų sezonas. Vaikų atostogas mokyklose suderinę su laisvomis dienomis darbuose, saulės išsiilgę D. Britanijos gyventojai skuba rezervuoti skrydžius ir keliones į Europos pietus.
Pramogos
V. Beckham išgąsdino gerbėjus – iš atostogų tiesiai į ligoninę
Garsios vėl susibūrusios moterų grupės „Spice Girls“ narė ir mados dizainerė Victoria Beckham buvo pastebėta su kojos įtvaru ir ramentais.
Aktualijos
Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena
Iš Škotijos į Kretą lėktuvu skridusi moteris buvo vienintelė keleivė orlaivio salone, tokia prabanga ji mėgavosi vos už kelias dešimtis svarų sterlingų.
Aktualijos
Britę suvalgė pietums
Praėjusį ketvirtadienį, 62 metų moteris gyvenanti Londone buvo rasta negyva Graikijos saloje, kurioje atostogavo.
Aktualijos
Traumos atostogų metu: kas atsakingas ir kaip gauti kompensaciją?
Atostogos – bene laukiamiausias metų laikas tiek mažiesiems, tiek ir suaugusiems. Besiruošiant atostogoms Jungtinėje Karalystėje ar svetur, paprastai tikimės nuostabių, įsimintinų akimirkų, o apie gresiančius sužeidimus tiesiog nesusimąstome.
ŽYMA
LOTERIJA