antradienis, spalio 27 d.
Verslas
Lietuvio lošėjo portretas: jaunas, azartiškas ir linkęs nutylėti pasekmes
Kokie lošiančių Lietuvos gyventojų įpročiai ir kuo tai jiems gresia?
Komentarai
Pasaka apie gyvenimą
Kaip simboliška ir kaip simptomiška, kad visos pasakos baigiasi laimėjimais. Herojai laimi – turnyrą, karalystę, princesę, – ir viskas. Kas ten dar įvyko, kas tiems didvyriams vėliau atsitiko – pasaka nutyli. Pasaka baigėsi, prasidėjo gyvenimas – o pasakai tai neįdomu. Jie tiesiog „ilgai ir laimingai gyveno“. Žinia, pasakos nekalba apie gyvenimus. Nes gyvenime būna ir pralaimėjimų, ir visai nebūtinai visi – ilgai ir laimingai. Gali būti, kad laimingai, bet trumpai. O gali būti, kad ilgai, bet nelaimingai.
Pramogos
Tesco klientai įspėjami dėl telefoninių sukčių: jei gavote tokią žinutę elkitės apdairiai
Tesco parduotuvių tinklo klientai įspėjami dėl pavojingų žinučių, kurias platina telefoniniai sukčiai. Žinutėje tvirtinama, kad laimėjote loterijoje ir jūsų laukia dovanos.   
Verslas
Ar Lietuvoje nebeliks loterijų „Eurojackpot“ ir „Vikinglotto“?
Nauji reikalavimai loterijų organizatoriams, kuriais siekiama mažinti loterijų prieinamumą ir stiprinti žaidėjų apsaugą, nepadės spręsti realių rinkos iššūkių, o siūlomi nauji ribojimai sukels naujų problemų, teigia visus šalyje veikiančius loterijų organizatorius vienijanti Loterijų asociacija.
Aktualijos
Griežtėja reikalavimai loterijoms: bilietus bus galima įsigyti nuo 16 metų
Loterijos Lietuvoje yra per daug prieinamos – taip mano Finansų ministerija ir siūlo naują ribojimų paketą. Juo griežtinama loterijų reklama, reglamentuoti pavadinimai, bilietų išvaizda bei lošėjų amžius.
IQ Tema
Valstiečių pokeris: azartinių lošimų imsis, bet ar bus naudos?
Draudimų vėzdo įsitvėrusi naujoji Lietuvos valdžia netrukus paskelbs karą dar vienam priklausomybę sukeliančiam verslo sektoriui – lošimams. Čia slypi ir pavojų, ir galimybių.
IQ Tema
Gyventojai loterijas vertina palankiai, požiūris į lošimus – atsargesnis
Ar Lietuvos gyventojai mėgsta lošti, kiek išleidžia kazino ar loterijose, kurios lošimų rūšys jiems atrodo žalingos?
Verslas
Lošimai ir loterijos: ką apie juos mano šalies gyventojai
Azartinius lošimus ir loterijas dauguma Lietuvos gyventojų išbando būdami 18–24 metų, tačiau skirtingai vertina šių pramogų sukeliamą priklausomybę. Tai atskleidė IQ redakcijos užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.
Lietuva
Gyvybės ir mirties kova dėl eutanazijos
Eutanazijos samprata yra daugialypė ir susijusi su esminiais filosofiniais, etiniais, juridiniais ir medicinos klausimais. „Atgimimas” pasiūlė apie gyvenimo pabaigos etiką pasvarstyti filosofijos, teisės ir medicinos specialistams.
Lietuva
Skautai: Lietuvai trūksta budrių žmonių
Skautų manymu, jų judėjimas, kaip pasaulėžiūros ir gyvenimo mokykla, yra ypač aktualus šiandien. Jie kuria aplinką, kurioje niekas tavęs neteisia, nemoko gyventi, bet laiku ištiesia pagalbos ranką. Atrodo, kad skautų siūlomas vertybinis gyvenimo modelis galėtų padėti ir mūsų pasyviajai visuomenės daliai.
ŽYMA
LOTERIJOS