šeštadienis, gruodžio 5 d.
Aktualijos
Ieškomi praktikantai darbui Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje (JK) politikos ir viešosios diplomatijos srityse
Pageidautina, jog praktikantas (stažuotojas) praktikai galėtų skirti bent 3 dienas per savaitę. Yra galimybė atlikti praktiką pagal Erasmus+ programą.
Pasaulio lietuviai
Maskvoje iškilmingai atidaryta rekonstruota Lietuvos ambasada
Gruodžio 9 dieną Maskvoje buvo iškilmingai atidaryta rekonstruota Lietuvos ambasada Rusijoje. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Užsienio reikalų ministerijos kancleris Laimonas Talat-Kelpša, ambasadorius Remigijus Motuzas ir bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Dalius Gesevičius.
Aktualijos
Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento darbuotojai surengė net septynias konsulines misijas
Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento darbuotojai 2019 m. surengė septynias konsulines misijas į Glasgow ir Portadown, Lidsą, Kings Lyną, Aberdyną, Bostoną, Mančesterį bei Peterborą.
Anglijoje
Išskirtinė galimybė: LR ambasada Londone siūlo praktiką politikos ir viešosios diplomatijos srityje
Ieškomi studentai, kurie norėtų pasinaudoti galimybe atlikti praktiką ambasadoje, politikos ir viešosios diplomatijos srityje.
Pramogos
Atskleisti „100 Lietuvos moterų“ projekto komisijos nariai
Tarp „100 Lietuvos moterų“ projekto komisijos narių – pripažinti savo sričių ekspertai ir kritikai, profesines aukštumas pasiekę pareigūnai, žinomi žurnalistai, aktyvūs tūkstantmečio kartos atstovai ir pasaulio lietuviai.
Lietuva
Dalai Lama sveikina Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu
Vilniuje viešintis Tibeto dvasinis lyderis Dalai Lama trečiadienį pasveikino Lietuvos žmones su valstybės atkūrimo šimtmečiu, ir paragino mėgautis laisve.
Pasaulis
D. Trumpas ir kiti pasaulio lyderiai sveikina Lietuvą su šimtmečiu
Penktadienį valstybės atkūrimo šimtmetį mininčią Lietuvą su švente pasveikino JAV, Kinijos, Rusijos prezidentai, popiežius Pranciškus, Didžiosios Britanijos karalienė, Japonijos imperatorius ir kiti lyderiai.
Lietuva
George'as W. Bushas: visada didžiavomės Lietuva
„Didžiosios idėjų ir pokyčių konferencijos“, dedikuotos nacionalinei iniciatyvai „Idėja Lietuvai“, dalyvius ir visus Lietuvos žmones su valstybės atkūrimo šimtmečiu pasveikino kadenciją baigęs Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentas George'as Walkeris Bushas.
ŽYMA
LR AMBASADA