ketvirtadienis, liepos 16 d.
Verslas
LRT finansavimas
Komercinė žiniasklaida Europos Komisijai skundžia LRT finansavimo tvarką
Lietuvos komercinės žiniasklaidos atstovai pirmadienį apskundė Europos Komisijai Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos finansavimo tvarką. Jie teigia, kad dabartinis finansavimo modelis iškreipia sąžiningą konkurenciją. 
Aktualijos
Visuomeninis transliuotojas
Naujas LRT įstatymas: valdysena nepakeista, įsteigta etikos kontrolieriaus pareigybė
Seimas ketvirtadienį priėmė naują Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo redakciją. Joje neliko siūlymų iš esmės keisti LRT valdyseną, tačiau sustiprintos tarybos galios, įkurta etikos kontrolieriaus pareigybė.
Pasaulio lietuviai
Lietuvių vergija Norvegijoje: teigiama, kad LRT apie tai žinojo jau seniai, tačiau į viešumą opios temos nekėlė
Ankstyvą antradienio rytą Lietuvos nacionalinės transliuotojos puslapyje www.lrt.lt pasirodė nemenką audrą sukėlusi žinutė apie žiniasklaidos priemonės atliktą tyrimą dėl lietuvių vairuotojų išnaudojimo Norvegijoje. Tiesa, tyrimas spaudoje pasirodė tik šiandien, nors socialiniuose tinkluose jį paviešinti buvo reikalaujama jau kurį laiką.
Pramogos
„(Ne)emigrantai“: laimės paieškas lietuvei apkartino skaudi nelaimė fabrike
Evelina buvo iš tų, kurie tvirtina niekuomet neišvyksiantys iš Lietuvos. Tačiau gyvenimas susiklostė kitaip. Šį vakarą LRT laidoje „(Ne)emigrantai“ mergina papasakos, jog iš tėvynės bėgo siekdama pamiršti skaudžią vaikino išdavystę.
Anglijoje
Londone – neįtikėtinomis sąlygomis gyvenantys benamiai
Net ir trumpam į Londoną užsukę turistai pastebi – visur pilna benamių. Liūdniausia tai, kad tarp jų nemaža dalis mūsų tautiečių. Į Angliją jie atvyko tikėdamiesi prasigyventi, bet aplinkybės susiklostė nepalankiai ir svajonės sudužo. Laidos kūrėjai įspėja – kai kurie šio vakaro „(Ne)emigrantų“ vaizdai gali sukrėsti.
Lietuva
Mirė legendinė LRT diktorė D. Rutkutė
Rugpjūčio 17-ąją žiniasklaidą apskriejo liūdna žinia – eidama 98 metus mirė legendinė LRT diktorė, laidų vedėja, aktorė Dana Rutkutė, praneša LRT radijas.
Pramogos
I. Krupavičiaus klausimas pašnekovei laidoje „Labas rytas, Lietuva“ daugelį nustebino
Penktadienį tiesiogiai transliuotoje LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo kalbama apie keliones. Laidoje viešėjo moteris, kuriai per 6 metus pavyko apkeliauti aplink pasaulį. Laidos vedėjas Ignas Krupavičius domėjosi moters patirtimi užduodamas įvairius klausimus, tačiau vienas iš jų žiūrovus išmušė iš vėžių.
Aktualijos
Tegul kalba Vilnius
Praėjo metai, kai Lietuvos radijas ir televizija (LRT) sulaukė valdančiosios daugumos puolimo, o po to ir naujos vadovybės. Kas pasikeitė?
Kava su IQ
M. Garbačiauskaitė-Budrienė: „Kai iššūkių nesirenkame, jie patys mus susiranda“
Nuo dienos, kai buvusi naujienų portalo Delfi.lt vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė tapo Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) generaline direktore, praėjo beveik metai. Per tą laiką iššūkių netrūko, didžiausias jų – valdančiosios daugumos spaudimas dėl LRT valdymo pertvarkymo – prie pabaigos dar net nepriartėjo.
Pramogos
Pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida – su vedėjų ir atlikėjų staigmenomis
Šį šeštadienį, sausio 5-ąją, 21 valandą LRT eteryje – pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida, kuri pateiks staigmenų nuo pat pirmų akimirkų.
Komentarai
Dūmų uždanga ir laisvas žodis
„Jei man tektų nuspręsti, ar rinktis valdžią be laikraščių ar laikraščius be valdžios, nė akimirkos nedvejodamas pasirinkčiau pastarąjį variantą“, – 1787-aisiais rašė būsimasis JAV prezidentas Thomas Jeffersonas.
Aktualijos
„Lietuvos ryto“ ir BTV televizijose dominavo rusiškas, LNK, TV3, TV6 – JAV turinys
Šešių žiūrimiausių Lietuvos televizijų eteryje tarp ne Europoje parengtos produkcijos dominavo Rusijoje bei Jungtinėse Valstijose (JAV) pagaminti filmai, serialai ar laidos.
Aktualijos
Monika Garbačiauskaitė-Budrienė išrinkta nauja LRT vadove
Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos taryba antradienį LRT generaline direktore išrinko buvusią naujienų portalo delfi.lt vyriausiąją redaktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę.
Komentarai
„Lygūs ir lygesni“ LRT ūkyje
Kaip pasakytų klasikas – „Vargas dėl proto“. Lietuvoje – dėl siekio pergudrauti kitus. Kurį laiką sekasi, bet viskam ateina galas.
Aktualijos
2016 JK išaugo mašinų pardavimas
2016 metais Jungtinėje Karalystėje parduota daugiau naujų automobilių nei per visus praėjusius metus.
Aktualijos
Perkamiausieji Didžiosios Britanijos automobiliai
Naujų automobilių pardavimas Anglijoje muša rekordus. Neabejojama, kad per 2015 metus automobilių šioje šalyje bus parduota daugiausiai per pastarąjį dešimtmetį, o bendra pardavimų kreivė kyla į viršų jau 43 mėnesius iš eilės.
ŽYMA
LRT