šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Komentarai
Quo vadis, Ukraina?
Gruodžio 9 d. Paryžiuje numatytas Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos ir Ukrainos vadovų susitikimas vadinamuoju Normandijos formatu. Tai pirmas kartas nuo 2016 m., kai valstybių vadovai mėgins tartis dėl Rusijos ir Ukrainos konflikto sprendimo būdų. Vos po kelių dienų, gruodžio 12 ir 13 d., vyks Europos Vadovų Tarybos susitikimas Briuselyje, kur vėl bus sprendžiama, ar pratęsti 2014-aisiais įvestas ekonomines sankcijas Rusijai. Jos iki šiol buvo konsensusu pratęsiamos kas pusmetį.
Anglijoje
D. Grybauskaitės kalėdinis linkėjimas britams: apsispręskite, ko norite
Briuselyje viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė pasidalijo ironišku kalėdiniu palinkėjimu iš Europos Sąjungos (ES) išstojantiems britams.
Anglijoje
D. Grybauskaitė perspėja dėl „Brexit“
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį perspėjo, kad Europos Sąjungai gali tekti žiemą grįžti prie „Brexit“ sutarties, nes ji gali nesulaukti palaikymo britų parlamente.
Pramogos
Britų superžvaigždė davė pažadą D. Grybauskaitei
Vienas iš populiariausių šių laikų britų kino aktorė, „Oscaro“ laureatė Helen Mirren apsilankė pas Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę ir pažadėjo jai kai ką atvežti.
Lietuva
Lietuvos prezidentė Briuselyje su ES lyderiais tarsis dėl stringančio „Brexit“ proceso
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį vyksta į Briuselį, kur su kitais Europos Sąjungos šalių lyderiais aptars stringantį Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš bendrijos procesą.
Lietuva
Atskleistas įtakingiausias Lietuvos politikas
Lietuvoje įtakingiausia politike toliau laikoma prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmadienį paskelbė naujienų portalas delfi.lt.
Lietuva
Lietuvos prezidentė gavo itin svarbų apdovanojimą
Europai laikas perimti savo saugumą į savo rankas, šeštadienį Vokietijoje drauge su Latvijos ir Estijos vadovais atsiimdama Vestfalijos taikos premiją sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Anglijoje
Prezidentė pasisakė prieš referendumo dėl pilietybės kartelės sumažinimą
Prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl galimo prieštaravimo Konstitucijai vetavo Referendumo įstatymo pataisas, kurios nuleido kartelę referendumui dėl dvigubos pilietybės.
Lietuva
Prezidentės metinis pranešimas: penki svarbiausi akcentai
Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį Seime skaitė metinį pranešimą, kuris susilaukė itin daug politologų, ekonomistų bei politikų komentarų.
Lietuva
Lietuva taps 36-ąja stipriausias pasaulio ekonomikas vienijančios organizacijos nare
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašys Lietuvos stojimo į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) sutartį. Lietuva oficialiai taps 36-ąja stipriausias pasaulio ekonomikas vienijančios organizacijos nare.
Pramogos
Kultinėje laidoje amerikiečiai pašiepė D. Trumpo ir D. Grybauskaitės susitikimą
Vašingtone įvykusio JAV prezidento Donaldo Trumpo susitikimas su Baltijos šalių atstovais, o tarp jų ir LR prezidente Dalia Grybauskaite, neprabėgo nepastebėtas ir amerikiečių.
Lietuva
Įvyko istorinis Baltijos šalių vadovų susitikimas su JAV prezidentu: D.J. Trump'as liko sužavėtas Lietuva
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pagyrė Baltijos šalis už gynybos biudžetų didinimą ir paragino kitas NATO valstybes sekti jų pavyzdžiu.
Lietuva
D. Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikina visame pasaulyje gyvenančius lietuvius su Šv. Velykomis. Didžiausias Jungtinėje Karalystėje lietuvių naujienų portalas Tiesa.com dalinasi Prezidentės sveikinimu.
Lietuva
Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kovo 11-osios proga
Brangieji, Kovo 11-ąją – kaip ir prieš šimtą metų – buvo vėl atkurta mūsų valstybė.
Lietuva
Lietuva atsisveikina su Virgilijumi Noreika
Prarandame žmogų - legendą, kuris Lietuvos istorijoje įrašytas amžiams, atsisveikindama su savaitgalį mirusiu vienu žymiausių šalies operos solistų Virgilijumi Noreika sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Lietuva
Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga
Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena per kurią pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas. Šiandiens moderni Lietuva švenčia 100-ąsias atkūrimo metines. Lietuvos Respublikso prezidentė Dalia Grybauskaita sveikina lietuvius visame pasaulyje.
Lietuva
Sugrįžusiems ir dirbantiems Lietuvai – prezidentūros dėmesys
Prezidentūroje ketvirtadienį įteikti „Globalios Lietuvos“ apdovanojimai – jie skirti keliolikai Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių bei prie šalies augimo prisidedančių piliečių bei dviem organizacijoms.
Pramogos
Prezidentė davė interviu virtuvėje
Laidoje „Beatos virtuvė“ viešėjusi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakojo, kad per šventes stebina svečius ne tik firminiais patiekalais, bet išbando ir žinomų virtuvės šefų siūlomus receptus: „Turiu keletą tradicinių patiekalų, kuriais stebinu savo draugus, pažįstamus. Tai pirmiausia, aišku, mano marinuoti baravykai, čia jau priklauso – ir pavardė panaši, tai iš šeimos atėjo firminis patiekalas. Taip pat ruošiu silkę „pataluose“, keliskart gaminau ėriuko koją pagal Oliverį, ir visai sėkmingai gavosi. Bet kadangi koja didelė, teko valgyti tris dienas, tai sakiau, daugiau nebegaminsiu, bet esu pamėginusi“, – sakė Prezidentė.
Lietuva
Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies žmonėms šv. Kalėdų proga
Atėjus šventoms Kalėdoms Lietuvos žmones tradiciškai sveikina šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Lietuva
D. Grybauskaitė išvyko į susitikimą su ES lyderiais dėl „Brexit“
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį išvyks į Briuselį, kur su kitų Europos Sąjungos (ES) šalių lyderiais apsispręs dėl naujo Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš ES derybų raundo pradžios.
ŽYMA
LUHANSKAS