sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Finansai ir investavimas
Obligacijos
„Viada LT“ plėtrai iš investuotojų skolinasi 5 mln. eurų
Buvusio „Lukoil Baltijos“ vadovo Ivano Paleičiko šeimos kontroliuojama bendrovė „Viada LT“, perėmusi Rusijos „Lukoil“ degalinių valdymą Lietuvoje ir Latvijoje, pradėjo
Gyvenimas
Kaip išbristi iš gilaus priklausomybių liūno
Aurimas – jaunas vyras, dabar gyvenantis pilnavertį gyvenimą, tačiau dar ne taip seniai jis kovojo su sunkia priklausomybe. Sukrečianti jo istorija apie tai, kaip galima susigadinti gyvenimą ir, kaip surasti jėgų viską pradėti iš naujo.
Sveikata
5 būdai atsikratyti žalingų įpročių
Turbūt daugeliui pažįstamas reikalas, kai vienokie ar kitokie žalingi įpročiai nenori mūsų paleisti be kovos, tad viskas užtrunka kiek ilgiau nei planavome.
Sveikata
Lytis ir polinkis į priklausomybes
Vyrauja nuomonė, kad stipriosios lyties atstovai dažniau kenčia nuo įvairių priklausomybių, o ir kovoti su jomis vyrams sunkiau. Tačiau ar kada pagalvojote, kad moterų pomėgis apsipirkinėti gali būti priklausomybės nuo pirkimo požymis? Tad į kokias priklausomybių rūšis labiau linkusios moterys ir į kokias vyrai bei kuriai lyčiai yra sunkiau su jomis kovoti?
Pramogos
Pasauliui davė, o savo vaikams neleidžia
Genijai, pasaulį populiariausiomis šiandienos technologijomis, jomis neleido naudotis savo vaikams – nejaugi didieji protai žinojo apie galimą priklausomybę technikai ir saugojo nuo to atžalas?
ŽYMA
LUKOIL BALTIJA