trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Verslas
Bankai
„Luminor“ Baltijos šalyse šiemet patyrė 21 mln. eurų nuostolių
Viena didžiausių Baltijos šalių finansų grupių „Luminor“ pirmąjį ketvirtį Baltijos šalyse patyrė 21,192 mln. eurų grynųjų nuostolių. Pernai tuo pat laiku bankas buvo uždirbęs 26,366 mln. eurų grynojo pelno.
Finansai ir investavimas
Finansų ekspertai
I. Genytė-Pikčienė paliko Lietuvos laisvosios rinkos institutą
Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyresniąja eksperte nuo praėjusių metų rugsėjo dirbusi Indrė Genytė-Pikčienė paliko įstaigą.
Verslas
Verslo susijungimai
Didėjanti įmonių koncentracija mažųjų kol kas nesutraiškys
Pasaulį pastaraisiais metais užgriuvo didelių įmonių susijungimų banga. Ką stambėjimo tendencijos galėtų reikšti tarptautiniam, Europos ir Lietuvos verslui?
IQ Tema
Žaidžiame klases: kas iš tiesų yra vidurinioji klasė Lietuvoje?
Apie vidurinę klasę iki šiol diskutuota daug, tačiau kartais atrodo, kad Lietuvoje ši sąvoka tampa turtingesne žymiojo „paprasto žmogaus“ versija
Verslas
Bankų tuštėjimo metas: pamažu nyksta skyriai, panašus likimas gali laukti kortelių
Per pastarąjį dešimtmetį finansų paslaugų sektoriuje įvyko nemažai transformacijų, tačiau, panašu, permainų ateityje laukia dar daugiau. Kaip bankai galėtų atrodyti 2029-aisiais?
Gyvenimas
Žvaigždės receptas
Gamink kaip...Willas Smith’as
Gyvenimas
Šalta agurkų sriuba – pakaitalas šaltibarščiams
Šaltibarščiai yra tikra lietuviškosios virtuvės pažiba, tai skanus, sotus ir vasarą atgaivinantis patiekalas. Tačiau net ir skaniausias valgis atsibosta kai yra valgomas per dažnai.
Gyvenimas
Tortas „Napoleonas“
Šį tortą reiktų brandinti 2 dienas, o jeigu lakštai storesni prireiks ir 3 dienų. Paplotėlius kočioti kuo ploniau ir su miltais. Visus tešlos lakštus reikia laikyti šaldytuve ir imti tik po vieną kočiojimui.
Gyvenimas
Varškinės tešlos obuolių pyragas
Tradiciniai ingredientai, tačiau rezultatas – kitas. Ypač skanus pyrago viršus - cukrus karamelizuojasi į traškią plutelę.
Verslas
Lietuvos bankų rinkoje – naujas vardas
Jungtinis DNB ir „Nordea“ bankas Baltijos šalyse bus pavadintas „Luminor“. Naujo vardo paskelbimas yra dar vienas svarbus žingsnis kuriant jungtinį banką.
Gyvenimas
Sūrio tortas su vyšniomis
Šiuos tortus galėčiau valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei. Esu išbandžius jų daugybę. Šis yra labai paprastai padaromas ir nepaprastai skanus. Uogas naudoju vasarą užsišaldytas. Tad dalinuosi su Jumis!
Gyvenimas
Moliūgų blynai su varške ir obuoliais
Artėjant Helovynui moliūgų galim aaptikti kone kiekvienuose namuose. Tad verta priminti, kad iš jų galima pagaminti kai ką skanaus!
Gyvenimas
Sukta sluoksniuotos tešlos pica (video)
Savaitgalį reikia ilsėtis. Virtuvėje vergauti nenorime nei vienas. Išbandykite šį neįtikėtinai lengvą sluoksniotos tešlos picos receptą. Prižadame, kad apsilaižysite pirštus!
Gyvenimas
Alaus margarita
Penktadienio vakaras – geriausia proga atsipalaiduoti nuo savaitės darbų. Tam puikiai tiks greitai paruošiamas, puikaus skonio ir nestiprus kokteilis.
Gyvenimas
Gazpacho sriuba per kelias minutes
Na tai kas, kad lauke – žiema. Šalta gazpacho sriuba yra ne tik skanus, sotus, bet ir gaivus maistas bet kuriuo metų laiku. O svarbiausia, kad paruošiama vos per kelias minutes.
Gyvenimas
Firminis vyšnių ir juodųjų serbentų tortas
Gražinos Gum ruoštas vyšnių ir juodųjų serbentų tortas yra NEKEPTAS ir be miltų... Klausite kaip? Įsitikinkite tuo patys!
Gyvenimas
Sveikatingas kokteilis su burokėliais!
Sveikos mitybos specialistė Deimantė Rapalytė šiam savaitgaliui pateikia ypatingai gardų ir mūsų organizmui stulbinančiai draugišką kokteilį su burokėliais.
Sveikata
Stebuklingasis jūros kopūstas
Jūrų kopūstų cheminė sudėtis unikali: didelis kiekis aminorūgščių, vitaminų, mikroelementų. Palyginti su paprastais kopūstais, laminarijose yra dvigubai daugiau fosforo, 11 kartų daugiau magnio, 16 kartų geležies, 40 kartų natrio. Tai bene vienintelis maistinio jodo šaltinis.
Sveikata
Imbiero nauda sveikatai
Artėjant Kalėdoms namai vis dažniau pakvimpa imbieriniais sausainiais ar arbata. Taigi, kuo šis prieskonis yra naudingas mūsų sveikatai? Šiandienai mokslininkai pritaria, kad šis šakniavaisis daro stebuklus sveikatai ir gali būti naudingas gydant:
Gyvenimas
Naminių kūčiukų receptas
Kalėdos – gražiausias metų laikas. Laikas, kuomet jį leidžiame su sau artimiausiais žmonėmis. Tenka pripažinti, jog Kalėdos yra vienintelė šventė, kuriai stengiasi sugrįžti net ir išvykę tautiečiai. Kalbant apie patiekalus, greičiausiai visi sutiktų, jog Kūčiukai yra pagrindinis šventės akcentas. Jei esate smaližiai, kurie nekantrauja į savo namus pakviesti Kalėdų dvasią, šiandien pateiksime receptą, kaip iškepti kūčiukus.
ŽYMA
LUMINOR