šeštadienis, gruodžio 5 d.
Pramogos
TV gelbėtoja G. Žemaitė laukiasi
Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė su vyru, televizijos laidų prodiuseriu Andriumi Žemaičiu šiandien gyvena itin pakiliomis nuotaikomis. TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jiedu patvirtino ilgai sklandančius gandus apie šeimos pagausėjimą ir atskleidė pagrindines priežastis, dėl kurių neskubėjo apie tai kalbėti viešai
Pramogos
Motinai teko susidurti su didžiausia tėvų baime: kūdikis nekvėpavo tris minutes
Prekybos centre su savo atžalomis laiką leidusi motina pastebėjo, kad vežimėlyje sėdinčiai dukrytei kažkas nutiko. Supratus, kas iš tiesų vyksta, jai teko susidurti su visų tėvų didžiausia baime. Vežimėlyje ramiai sėdėjusi mergaitė užspringo maistu.
Pramogos
Gerbėjų širdys srūva krauju: karjerą baigia M. Buble
Muzikos hitų kūrėjas Michaelas Buble oficialiai patvirtino, kad traukiasi iš muzikos verslo. Atsisveikinti su dainininko karjera žinomą vyrą privertė itin jautri priežastis – jo sūnus serga vėžiu. Būtent dėl šios klastingos ligos Michaelas nusprendė visą savo dėmesį skirti šeimai.
Aktualijos
Devynmetę paplūdimyje užgriuvo akmenys
Policija pranešė, kad Seaton Garth paplūdimyje, Staithes, North Yorkshire įvyko skaudi nelaimė. Nuo uolos į paplūdimį netikėtai pradėję kristi didžiuliai akmenys užmušė maža mergaitę.
Pramogos
Be žinios dingusios S. Grafininos dukrytė - globos namuose
Multimilijonieriaus žmona, dviejų vaikų mama, buvusi „Olialia pupytė“, skandalingai pagarsėjusi Sandra Grafinina be žinios dingo liepos 17-ąją. Moters septynių mėnesių dukrytė Pia po Sandros dingimo atsidūrė Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.
Aktualijos
Penkiems vyrams pareikšti kaltinimai rūgštimi nudeginus trimetį berniuką
Didžiojoje Britanijoje penkiems 22-41 metų vyrams trečiadienį buvo pareikšti kaltinimai dėl įtariamo išpuolio, kai rūgštimi buvo nudegintas trejų metų berniukas.
Aktualijos
Nužmogėjimas: vyrai rūgštimi nudegino vaiką
Savaitgalį Anglijoje sulaikyti trys vyrai, kurie dėl neaiškių priežasčių tyčia rūgštimi sužalojo mažą berniuką.
Aktualijos
Motinos akivaizdoje apšaudytas mažylis
Protu sunkiai suvokiamas įvykis užregistruotas Manchester’yje – kažkas iš pneumatinio ginklo šovė į vaikiškame vežimėlyje sėdintį mažylį.
Aktualijos
Paviešinta ant pripučiamo atrakciono žuvusios trimetės nuotrauka
Paviešinta pirmoji, ant pripučiamo atrakcionu žuvusios mergaitės nuotrauka. Avai-May Littleboy buvo vos treji.
Aktualijos
Paplūdimyje tragiškas radinys
Beachy Head paplūdimyje, tiksliau netoli kranto, vandenyje rastas moters ir nuskendusio 5 metų neįgalaus vaiko lavonai.
Pasaulis
Imigrantas „Spider-man’as” išgelbėjo keturmetį (Video)
Jaunas, vos prieš kelis mėnesius į šalį atvykęs imigrantas iš Malio, didvyriškai išgelbėjo ant ketvirto aukšto balkono krašto pakibusį keturmetį vaiką. Vyras visame pasaulyje vadinamas „Spider-man’u” didvyriu, o jo drąsą įvertino net šalies prezidentas Emmanuelis Macronas.
Aktualijos
Kriminalistai atskleidė daugiau detalių apie krūmuose rastą naujagimį
Detektyvai pranešė, kad praėjusį mėnesį miške rastam naujagimiui trūko dviejų šonkaulių.
Gyvenimas
Europą sukrėtusi mažylio kova už gyvybę baigėsi
Didžiojoje Britanijoje nepagydomai sergančio 23 mėnesių Alfie Evansas šeštadienį mirė, gydytojams išjungus gyvybės palaikymo sistemas, pranešė vaiko tėvai.
Pramogos
L. Adomaitis pranešė svarbią žinią
Atlikėjas Linas Adomaitis su žmona Irma išgyvena pačias gražiausias gyvenimo akimirkas – jų šeimoje netrukus pasibels nauja gyvybė – pora pranešė laukiantys pirmagimio.
Gyvenimas
Tėvai pralaimėjo teismą dėl vaiko gyvybės
Mirtinai sergančio britų mažylio tėvai penktadienį pralaimėjo teisinę kovą, kad gydytojai neišjungtų jų sūnaus gyvybę palaikančių aparatų, nors paramą berniukui išreiškė net popiežius Pranciškus.
Gyvenimas
Mirštančiam septynmečiui būtinas donoras. Galbūt jūs galite išgelbėti vaiko gyvybę
Vos septynerių metų Garviui gyvybiškai svarbu kuo greičiau sulaukti pagalbos ir rasti donorą, kitaip berniuko gyvybė užges. Vaiko šeima panikoje ir viešai kreipėsi pagalbos.
Aktualijos
Trylikametis pasikėsino nužudyti vyrą miesto centre
Vos 13-os metų sulaukęs nepilnametis, kuris dėl teisinių priežasčių ir jauno amžiaus negali būti įvardintas Glasgowo miesto centre užpuolė 21-erių metų vyrą, kuriam sudaužė galvą ir subadė kūną. Laimei vyras išgyveno.
Pasaulis
Tėvas silpnaprotį sūnų daugiau kaip 20 metų laikė uždarytą narve
Vakarų Japonijoje buvo suimtas tėvas, kaip įtariama, ilgiau kaip du dešimtmečius laikęs psichikos liga sergantį savo sūnų nedideliame narve, pranešė policija ir žiniasklaida.
Aktualijos
Viešbutyje rastas negyvas 15-metis
Premier Inn viešbutyje, Bristolyje neaiškiomis aplinkybėmis viename iš kambarių rastas nepilnamečio kūnas be gyvybės ženklų, smurto požymių nerasta.
Aktualijos
Sainsbury‘s sunkvežimis perėjoje pervažiavo vaiką prieš pat jo gimtadienį
Nelaimė įvyko ketvirtadienį Wareham, Dorset apylinkėse. Trejų metų Jaidenas dviračiu važiavo per perėją, kuomet jį kliudė sunkvežimio vairuotojas su sunkiasvore mašina. Teigiama, kad vaikas buvo nepastebėtas gatvėje.
ŽYMA
LYTIŠKUMAS