šeštadienis, spalio 31 d.
Lietuva
Mančesteris: pedofilas kaupė vaikiškas liemenėles kaip prievartos „trofėjus“
Samiral Choudhury pirmiausia buvo areštuotas atliekant tyrimą dėl heroino ir kokaino tiekimo Šiaurės Vakarų bei Vidurio Anglijoje, tačiau tai, ką rado policijos pareigūnai, juos šokiravo.
Pasaulis
8 metų amžiaus mergaitė mirė po to, kai ją „prievartavo 16 vyrų, tarp kurių buvo ir jos giminaičių“
Tragiška istorija sukrėtė pasaulį, kai vos aštuonerių metukų amžiaus mergaitė mirė ligoninėje Čenajuje, Indijos valstijoje Tamil Nadu, ją išprievartavę vyrai buvo areštuoti ir šiuo metu yra laikomi policijos areštinėje.
Pasaulis
Tėvo lytiškai išnaudotoms seserims bus pareikšti kaltinimai dėl jo nužudymo
Rusijos tyrimų komitetas antradienį pareiškė, kad dviems seserims, nužudžiusioms daug metų jas išnaudojusį tėvą, turėtų būti pareikšti kaltinimai žmogžudystės byloje, atkreipusioje dėmesį į šiurpą keliančią smurto artimoje aplinkoje statistiką Rusijoje.
Aktualijos
Buvęs Škotijos lyderis Salmondas neigia kaltinimus lytine prievarta
Buvęs Škotijos lyderis Alexas Salmondas, vienas garsiausių šalies politikų, ketvirtadienį stojo prieš teismą dėl kaltinimų lytiniais nusikaltimais, įskaitant mėginimą išžaginti moterį oficialioje lyderio rezidencijoje.
Aktualijos
Žagintojas tėvas prievartavo savo dukrą, kuri jam pagimdė anūkę, kurią jis irgi prievartavo
Tėvas, žaginęs savo dukrą, kuri nuo jo pastojo, vėliau žagino ir savo dukrą/anūkę. Teismas vyrą įkalino 40 metų.
Pasaulis
Penkiametį išprievartavo grupė devynmečių berniukų - vaikas sunkiai traumuotas
Berniuko, kurio vardą draudžia atskleisti įstatymas, mama mano, kad vienas iš jos sūnų išprievartavusių vyresnių berniukų ir pats greičiausiai patyrė lytinę prievartą.
Pramogos
M. Markle kelias į Holivudą nebuvo rožėmis klotas
Prieš keletą metų rašytame straipsnyje apie amerikiečių aktorę, daba 36-erių būsimoji karališkosios šeimos narė, atskleidė, ką patyrė, kad pakliūtų į filmavimo aikštelę.
ŽYMA
LYTINĖ PRIEVARTA