penktadienis, gegužės 7 d.
Gyvenimas
Itališki mėsos kukuliai
Maltos mėsos patiekalus gamina įvairios tautos. Šį kartą siūlome paragauti itališkų maltos mėsos kukulių. Ingredientai kukuliams: 800 g jautienos, 1 svogūnas, 2 skiltelės česnako, 4
Gyvenimas
Keli paprasti patarimai, kaip išsirinkti ir laikyti šviežią mėsą
Kasdienis apsipirkimas atrodo ypač paprastas – tereikia susidaryti sąrašą ir iš prekių gausos parduotuvių lentynose išsirinkti norimas ar patinkančias. Bet
Verslas
Mažmeninė prekyba
Prekyba mėsa „Maximoje“ buvo sustabdyta dėl taršos „Biovelos“ produkcijoje
Prekybos tinklas „Maxima“ penktadienį sustabdė prekybą šviežia mėsa nustačius mikrobiologinę taršą bendrovės „Biovela“ kiaulienos sprandinėje ir kumpyje. Šiuo metu tiekimas prekybos tinkle jau atnaujintas, pranešė „Maxima“.
Pasaulis
Pagerėjo savijauta: buvusi ilgametė veganė dabar valgo žalią mėsą, inkstus, smegenis
Natalie Daniels iš Budapešto išaugo šeimoje, kuri laikėsi madingos Viduržemio jūros regiono mitybos taisyklių, vartojo mėsą, pieno produktus, daržoves, vaisius.
Pasaulis
Istorinis pasiekimas: pirmą kartą kosmose buvo užauginta mėsa
Daugelis žino, kad maistas kosmose yra pakankamai blankus ir skurdus. Tačiau nauja technologija į astronautų mitybą pamažu atneša revoliuciją.
Gyvenimas
Kiaulienos sprandinės kepsneliai cinamono marinate
Apsilaižysite pirštus!
Pramogos
Inspektoriai šokiruoti: viename iš penkių mėsos produktų JK yra gyvūno, kurio ten neturi būti
Mėgstate kebabus? Turime jums nejaukių naujienų. Pasak JK maisto ir veterinarijos tarnybos atliktų tyrimų, statistiškai net viename iš 5 mėsos gaminių sudėtyje rasite gyvūno, kurio buvimas gaminyje ant etiketės nėra nurodytas. 
The Economist
Maistas
Vis daugiau pasaulio gyventojų valgo mėsą ir tai duoda netikėtos naudos
Padidėjęs mėsos ir kitų gyvūninių produktų vartojimas yra bloga žinia aplinkai, bet gera – daugybei žmonių.
The Economist
Mityba
Kaip vištiena turtingajame pasaulyje tapo populiariausia mėsa
Iš 30 mlrd. ūkiuose auginamų gyvulių ir paukščių šiandien 23 mlrd. – vištos
Komentarai
Kas nuo mūsų slepiama?
Kai buvau mažas, vėlyvajame sovietmetyje, mano tėvų namuose didžiulėje vazoje augo kažkoks citrusinis medelis. Gal citrinų medis, gal apelsinmedis – nebuvo spėjęs subrandinti vaisių, kai tėvai atidavė kaimynams, nes išsigandę žiemos šalčių pagalvojo, kad pas mus nušals. Nes neturėjome centrinio šildymo.
Aktualijos
Kviečia į darbo pokalbį N. Zelandijoje: kelionę apmokės
Viena iš turtingiausių pasaulio valstybių Naujoji Zelandija pradėjo kampaniją, kuria siekia prisivilioti darbuotojų. Į pokalbį dėl darbo pasiryžusiems vykti kandidatams iš viso pasaulio bus apmokėtos kelionės išlaidos ir atostogos.
Aktualijos
Prekybos tinklas pasiūlys daugybę darbo vietų
Vienas iš Jungtinėje Karalystėje veikiančių prekybos centrų tinklas kitais metais planuoja atidaryti itin daug naujų parduotuvių ir pasiūlyti per tūkstantį darbo vietų.
Aktualijos
Airijoje – pasakiškas darbo pasiūlymas vyrams
Darbo skelbimas Airijos spaudoje jau spėtas pakrikštyti geriausiu darbu pasaulyje vyrams, nepaisant to, kad už jį nemokama nė cento.
Aktualijos
Po „Brexit“ sumažėjo darbo pasiūlymų
Jungtinei Karalystei nubalsavus už pasitraukimą iš Europos Sąjungos, darbdaviai į darbą priėmė mažiau darbuotojų nei prieš referendumą.
Aktualijos
Migrantai atima darbo vietas?
Ir vėl bandoma įteigti, kad Didžiojoje Britanijoje imigrantai atima darbo vietas iš vietos gyventojų. Neva juos dažniausiai nukonkuruoja Rytų europiečiai.
ŽYMA
MĖSA