pirmadienis, liepos 13 d.
Pasaulis
Per tris dienas paskelbtas antras „netyčinis“ pranešimas apie atskriejančią raketą
Japonijos viešasis transliuotojas antradienį per klaidą paskelbė, kad Šiaurės Korėja regis paleido raketą, įspėdamas žmones slėptis, tačiau vos už kelių minučių atsiprašė už klaidą.
Aktualijos
„Kaunas 4.0“ – kaip pagauti revoliucijos bangą?
Atvirumas pokyčiams, lyderystė ir kryptingas tikslų siekimas užprogramuoja Kauno miesto, regiono ir visos Lietuvos sėkmę, prisijaukinant 4.0 arba skaitmeninės pramonės revoliuciją.
Pramogos
Akcijos parduotuvėse klaidina ne tik pirkėjus
Daugiau produktų pirkti ir tokiu būdu sutaupyti skatinančios akcijos parduotuvėse dažnai klaidina vartotojus: prekės išties kainuoja daugiau.
Aktualijos
Specialus policijos būrys supainiojo adresus
Iki dantų ginkluotas policijos būrys jėga įsibrovė į namą greta Manchesterio, tačiau jame rado ne ieškomus nusikaltėlius, o išsigandusią moterį ir mažametį jos sūnų.
Gyvenimas
Medikai neatleistinas klaidas daro kasdien
Didžiosios Britanijos gydytojai vis dar padaro nemažai rimtų klaidų, kurios negrįžtamai pakeičia žmonių gyvenimus.
Gyvenimas
Klysti - žmogiška ir sveika
Kad ir kaip nenorėtume, klaidos yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Tačiau tai, ką iš jų gauname, priklauso nuo mūsų pačių. Ką daryti, kad klaidos nesužlugdytų, neatimtų noro bandyti dar kartą ir padaryti geriau?..
Gyvenimas
5 didžiausios klaidos, kurias moterys daro lovoje
Jeigu norite susirasti idealų vyrą, kuris būtų nepakartojamas ne tik jūsų gyvenime, bet ir lovoje, turite pati išmokti būti tobula meiluže... Kokia moteris yra trokštama vyrų? Kokias klaidas daro moteris sekso metu?
ŽYMA
M.K. ČIURLIONIO KONCERTŲ CENTRAS