pirmadienis, gegužės 17 d.
Pramogos
Milijonai JK gyventojų permoka už telefonus
Nepriklausomi finansų patarėjai pranešė, kad milijonai Jungtinės Karalystės gyventojų už mobiliojo ryšio telefonus moka daugiau nei turėtų.
Lietuva
Einant pėsčiųjų perėja – draudžiama naudotis telefonu
Lietuvoje svarstoma uždrausti naudotis mobiliaisiais telefonais gatvę kertant pėsčiųjų perėja, mat tai kelia pavojų eismo dalyviams.
Pasaulis
Operatoriai visame pasaulyje pradeda blokuoti vogtus telefonus
Daugiau kaip 140 mobiliojo ryšio operatorių visame pasaulyje trečiadienį pradeda blokuoti vogtus, pamestus ar neteisėtai įsigytus mobiliuosius telefonus. Trys didieji Lietuvos operatoriai jau yra gavęs policijos prašymų užblokuoti apie 10 tūkst. įrenginių.
Verslas
Alkoholio perkama mažiau, kiek suvartojama – nežinia
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) skelbiami akcizų duomenys rodo, kad alkoholio pardavimai Lietuvoje mažėja. Tačiau, ar mažėja ir vartojimas kol kas neaišku, negalima įvertinti ir nelegalaus bei užsienyje įsigyjamo alkoholio įtakos.
Pramogos
Geru aptarnavimu pasižyminti kompanija Anglijos lietuviams padeda išspręsti IT problemas
Rytų Londone, Romforde įsikūrusi lietuvių kompanija „Erepairservice” džiaugiasi, kad įsikūrusi vos šių metų kovą jau sugebėjo sėkmingai pagelbėti daugiau nei 500 laimingų klientų, o šis skaičius nuolatos auga.
Pasaulis
Atnaujintas „Galaxy Note 7” grįžta
Išmaniųjų telefonų gamintoja, Pietų Korėjos „Samsung“ kitą savaitę ketina pradėti prekiauti atnaujintais „Galaxy Note 7“ telefonais, kuriuos pernai teko atšaukti iš rinkos dėl sprogstančių baterijų.
Pramogos
Paaugliai svaiginasi mažiau dėl išmaniųjų telefonų naudojimo
Per pastarąjį dešimtmetį paauglių, vartojančių alkoholį, narkotikus ar tabako gaminius, Jungtinėje Karalystėje sumažėjo daugiau nei perpus. Mokslininkai mano, kad taip nutiko dėl gana neįprastos priežasties – išmaniųjų telefonų.
Aktualijos
Mokykla uždraudė tėvams naudotis telefonais
Šiaurės rytų Anglijoje įkurtos mokyklos valdžia skelbia karą tėvų naudojamiems mobiliesiems telefonams, kuomet jie pasiima vaikus po pamokų. „Sutikite savo vaiką su šypsena, ne mobiliuoju“, - skelbia ženklas St Joseph mokyklos prieigose.
Pramogos
Išmanieji, mobilieji... silpninantieji?!
Mokslininkai nustatė dar vieną mobiliųjų telefonų ydą: pasirodo, ištisą dieną nepaleisdami jų iš rankų mes tampame fiziškai silpnesni.
Pramogos
Vėl bus parduodamas legendinis telefonas
„Nokia“ telefono modelis, kurio pasaulyje parduota bene daugiausiai, vėl grąžinamas į gamybą ir netrukus pasieks pirkėjus.
Aktualijos
Atskleistas vagių triukas norint pavogti telefoną (video)
Londono policija antradienį išplatino video įrašą, kuriame atskleista kaip viešoje kavinėje, naudodamas išblaškymo techniką, vagis pavogia moters išmanųjį telefoną.
Pramogos
„Samsung Galaxy Note 7“ savininkams nepasisekė
Savaitės pradžioje pasaulį apskriejo žinia, kad „Samsung Galaxy Note 7“ telefonai – pavojingi sveikatai, o jų savininkai raginami nedelsiant išjungti mobiliuosius aparatus.
Aktualijos
Narkotikus į kalėjimą skraidino dronais
Policijos pareigūnai sulaikė du dronus su narkotinėmis medžiagomis ir mobiliaisiais telefonais, skrendančius link Šiaurės Londone esančio Pentonville kalėjimo.
Pramogos
Telefoniniai sukčiai: susimokėsite net nepakėlę ragelio
Jungtinėje Karalystėje siaučia telefononiai sukčiai, dėl kurių jau nukentėjo ne vienas mobiliojo telefono savininkas. Sulaukę skambučių iš nežinomų numerių ir į juos neatsiliepę klientai vis tiek gauna £300 siekiančias sąskaitas.
Pasaulis
Vairuotojams pažiūrėti privalu!
Naujosios Zelandijos valdžia sumanė šiuolaikiniu būdu sudrausminti mobiliuoju telefonu kalbančius vairuotojus. Sukurtame video modeliuojamos situacijos, kuriose telefono siekiantis vairuotojas patenka į jam nepatogią ir netikėtą situaciją.
Sveikata
Ar neturi priklausomybės nuo mobiliojo telefono?
Mobilusis telefonas šiandien – ir suaugusiųjų, ir vaikų kasdienis palydovas. Jis tapo bene pagrindine bendravimo priemone. Vis dėlto vaikų ir jaunimo sveikatos specialistė Renata Kuodienė įspėja, kad reikėtų įpratinti vaikus nuo mažens juo naudotis saugiai, juo labiau kad mobiliojo ryšio spinduliuotės kenksmingumas žmogaus sveikatai dar iki galo nėra išaiškintas, nors pasaulyje kiekvienais metais vykdomi įvairūs tyrimai.
Aktualijos
Kaip nepermokėti už mobiliojo ryšio paslaugas?
Turbūt kiekvienam Jungtinėje Karalystėje gyvenančiam lietuviui teko susidurti su stulbinančiai aukštomis mobiliojo ryšio paslaugų kainomis. Tuo, beje, nesidžiaugia ir britai, todėl express.co.uk naujienų portalas dalinasi patarimais, kaip pasirinkti jums tinkančius tarifus.
Aktualijos
„Argos“ akcija: už seną telefoną gauk dovanų kuponą
„Argos“ klientams siūlo iškeisti savo seną nenaudojamą telefoną ar planšetinį kompiuterį į parduotuvės dovanų čekį. Tokiu būdu bus paremta vyriausybės finansuojama labdaros akcija „Wrap“.
Pramogos
Nemokami tekstiniai pranešimai gali būti uždrausti
„WhatsApp” yra viena populiariausių nemokamų tekstinių pranešimų siuntimo programėlių pasaulyje, turinti daugiau nei 800 mln. aktyvių vartotojų. Tačiau dėl prieštaringai vertinamų naujų teisės aktų, šią išmaniųjų telefonų programėlę gali uždrausti Jungtinėje Karalystėje (JK).
Pramogos
Sparčiai plinta išmaniųjų telefonų virusas
Mobiliojo ryšio tinkuose sklando SMS žinutė, kurią gavus sutrikdoma išmaniojo telefono veikla. Pavojingoje žinutėje matomi angliški ir arabiški rašmenys, - perspėjo naujienų portalas dailymail.co.uk.
ŽYMA
MAŽEMINĖ PREKYBA