pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Verslas
Turtas
„Amazon“ vadovas iki 2026-ųjų gali tapti pirmuoju pasaulyje trilijonieriumi
Elektroninės prekybos milžinės „Amazon“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Jeffo Bezoso turto vertė 2026 metais gali viršyti 1 trln. JAV dolerių,
Verslas
Krizė
Gyventojų nerimas dėl ateities šiemet neleis atsigauti prekybai
Vyriausybės sprendimas atlaisvinti dalį suvaržymų mažmeninei prekybai ir paslaugų verslui yra žingsnis teigiama kryptimi, tačiau tai nepadės išvengti šio verslo
Verslas
Mažmeninė prekyba
„Senukai“ žengia į naują teritoriją – prekiaus ir maisto produktais
Statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ asortimentą pildo maisto produktais. Įmonė, vykdydama Vyriausybės sprendimą, yra laikinai apribojusi prekybos
Verslas
Mažmeninė prekyba
Vyriausybė nori reguliuoti kainas, prekybininkai tam nepritaria
Vyriausybei siekiant gauti instrumentą ekstremalios situacijos metu reguliuoti kainas, prekybos centrų ir vaistinių atstovai sako, kad kainų reguliavimas gali padidinti
Verslas
Ekonomika
Gyventojai ima riboti išlaidas, labiausiai kenčia turizmas ir prekyba
Visame pasaulyje plintant tūkstančius gyvybių pasiglemžusiam koronovirusui, Lietuvos gyventojai pradeda taupyti ir riboti savo išlaidas, sako Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Anot jo, labiausiai kenčia turizmas ir mažmeninė prekyba. 
Finansai ir investavimas
Obligacijos
„Viada LT“ plėtrai iš investuotojų skolinasi 5 mln. eurų
Buvusio „Lukoil Baltijos“ vadovo Ivano Paleičiko šeimos kontroliuojama bendrovė „Viada LT“, perėmusi Rusijos „Lukoil“ degalinių valdymą Lietuvoje ir Latvijoje, pradėjo
Aktualijos
Suimta nelegaliai migrantus į Britaniją gabenusi gauja
Belgijos policija išardė prekeivių žmonėmis tinklą, kurio nariai kaltinami nelegaliai gabenę sudaniečius ir eritrėjiečius į Didžiąją Britaniją, pirmadienį pranešė Briuselio prokuratūra.
Pasaulis
Pareigūnai sulaikė porą, kuri ruošėsi detonuoti sprogmenis trijuose ES sostinėse
Kosovo teisėsauga sulaikė vyrą ir moterį, kaip įtariama, planavusius „teroro išpuolius“ prieš NATO karius ir ketinusius surengti išpuolių viešose vietose Prancūzijoje ir Belgijoje, penktadienį pranešė šaltiniai teismų sistemoje.
Pasaulis
Belgijoje – išpuolis, aukos – policininkai
Antradienį ryte Belgiją sukrėtė šaudynės, nusinešusios dviejų policininkų gyvybes, aukų gali būti dar daugiau.
Verslas
Paskatinti eilių Lietuvoje „Lidl“ nusitaikė į Latviją bei Estiją
Per pusantrų metų įžengęs į Lietuvos ir JAV rinkas,  mažų kainų parduotuvių tinklas „Lidl“ turi ambicijų plėstis ir į Latviją bei Estiją.
Verslas
„Lidl Lietuva“ paskelbė savo pajamas
Prieš metus pirmąsias parduotuves Lietuvoje atidariusi vokiško kapitalo įmonė „Lidl Lietuva“ paskelbė, kiek pajamų gavo praėjusiais finansiniais metais.
Pasaulis
Ataka Briuselyje: per plauką nuo naujos tragedijos
Antradienio vakarą teroristas Belgijos sostinėje Briuselyje atakavo traukinių stotį ir buvo nukautas ten budėjusių saugumo pajėgų. Teisėsaugos pareigūnai neužtruko nustatyti jo tapaytybės – tai 36 metų Maroko pilietis.
Verslas
H. Klum vietoje A. Sabonio: „Lidl“ žengia į JAV rinką
Praėjus beveik lygiai metams nuo „Lidl“ parduotuvių atidarymo Lietuvoje, vokiečių prekybos tinklas ėmėsi kur kas ambicingesnės užduoties – užkariauti mažų kainų išlepintą Amerikos rinką.
Verslas
Estija uždraus nemokamus plastikinius maišelis
Estijos parlamentas priėmė pakuotės įstatymo pataisas, kuriomis smarkiai apribojama nemokamų plastikinių maišelių pasiūla mažmeninės prekybos vietose, o nuo 2019 metų ji bus uždrausta, pirkėjams siūlant alternatyvas.
Pasaulis
Belgijoje suimti įtariami teroristai
Belgijos policija sulaikė du asmenis, įtariamus planavus teroristinius aktus.
Pasaulis
Briuselyje evakuotas prekybos centras (atnaujinta)
Belgijos sostinėje vėl aliarmas dėl galimo teroristinio akto. Briuselyje saugumo pareigūnai evakavo vieną prekybos centras „City2”. Pradėta antiteroristinė operacija.
Pasaulis
Atakas Belgijoje surengęs teroristas – buvęs oro uosto darbuotojas
Po Briuselio Zaventemo (Belgija) oro uoste kovą įvykdytų teroristinių atakų, saugumo pareigūnai dirbo kaip niekada įtemptai – jie pasileido į teroristų paieškas. Pradėjus tyrimą paaiškėjo, kad ne vienas tų atakų vykdytojas ilgą laiką sukiojosi pareigūnams prieš nosis ir buvo perėję visus saugumo patikrinimus prieš įsidarbindami svarbiuose objektuose.
Pasaulis
Įspėjimas: teroristai ieško kelių į Europą
Belgijos saugumo pareigūnai pareiškė, kad ISIS teroristai siekia sugrįžtį į Europą ir senojo žemyno valstybėse yra pasirengę įvykdyti ne vieną teroro išpuolį. Tokių nerimą keliančių ženklų daugėja.
Pasaulis
Briuselis ruošiasi laidotuvių maratonui
Belgija gedi per teroristų kruvinas atakas Briuselyje nužudytųjų, kurių skaičius dar išaugo – šalies ligoninėse mirė trys sunkiai sužeisti žmonės. Tiesa, paskelbus šį faktą įsivėlė labai nemaloni painiava.
Pasaulis
Belgijos pareigūnai draskosi, bet teroristų neišgaudo (atnaujinta)
Žiniasklaida pranešė, kad vienas teroristų, kuris prisidėjo prie šį antradienį įvykusių atakų Belgijos sostinėje Briuselyje jau yra sulaikytas. Iš pradžių buvo teigiama tai 24-erių Najim Laachraoui. Neva, jo bomba nesprogo oro uoste, todėl jis paspruko gyvas.
ŽYMA
MAŽMENINĖ PREKYBA