sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pasaulio lietuviai
Ieva Molytė - menekenė nemėgstanti greitos mados
Manekenė liekna, žavinga, vilkinti įžūliai drąsiu rūbu, ar primenanti pasakos princesę žengia podiumu. Ją seka tūkstančiai akių. Žvelgiant į podiumo karalaites ar raganaites, suspurda ne vienos paauglės širdis. Turbūt, sunku rasti merginą, kuri be jaudulio ištartų – „mano bendraamžė tapo manekene“.
Pramogos
Kaip apsirengus sutikti 2020-uosius, kad pamalonintume Metalinę Baltąją Žiurkę?
Laikas lekia taip greit, kad nespėji apsidairyti, o jau ir vėl Naujieji metai. Norint, kad šventė kuo geriau pavyktų, ir į naujus metus žengtume pasiruošę, reikia ne tik iš anksto apgalvoti šventinio stalo meniu, papuošti interjerą, bet ir sugalvoti, kuo vilkėdami pasitiksime 2020-uosius.
Pasaulis
„H&M“ pirmą kartą išbando drabužių nuomą, siekdami išspręsti aplinkosaugos problemas - tekainuos 28 svarus per savaitę
„H&M“ yra naujausias mados mažmenininkas, išbandęs naują nuomos variantą, siekiant pabandyti išspręsti aplinkosaugos problemas.
Sveikata
Ekspertai pataria: kaip saugiai naudotis soliariumais?
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, kasmet pasaulyje nustatoma apie 132 000 piktybinės melanomos atvejų ir virš 2 mln. kitų vėžinių odos susirgimų. Kas trečias diagnozuotas vėžio atvejis – odos vėžys. Šie skaičiai auga, todėl turime būti ypač budrūs.
Pramogos
Nepatogus interviu su Juozu Statkevičiumi: sulaukė klausimų apie mylimą vyrą, plastines operacijas, skandalus ir Algį Ramanauską
„Mada – labai gražu, bet ir labai negailestinga“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ sakė vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius.
Lietuva
Dainininkė Rita Ora pasipuošė A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais
Drabužių kūrėjos Agnės Kuzmickaitės vardas skamba pasaulyje – jos mados kūriniais koncerto metu pasipuošė pasaulinio lygio žvaigždė, atlikėja Rita Ora.
Anglijoje
Z. Palenta: esu suaugusi, už save atsakinga transmoteris
Didžiulę auditoriją socialiniuose tinkluose pritraukiančia transseksualia moterimi Zofija Palenta nesižavėti neįmanoma. Prieš kurį laiką metusi sėkmingą karjerą Lietuvoje ir nusispjovusi į stereotipus, Zofija išvyko į Didžiąją Britaniją pasitikti nežinomybės ir tikrosios savęs.
Pramogos
Ant prabangiausio raudonojo „MET Gala“ kilimo – patys netikėčiausi žvaigždžių stiliaus sprendimai
Pirmadienio vakarą garsiausios mados ir pramogų pasaulio žvaigždės linksminosi Niujorke – viename laukiamiausių metų mados renginių – „MET Gala“ pokylyje. Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų institute buvo surengta ištaiginga šventė, tačiau prieš ją jos dalyviai turėjo žengti ilgu raudonuoju kilimu ir parodyti, kad laikosi aprangos kodo, kuris šiemet buvo savotiškai įdomus.
Anglijoje
Iš pramogų pasaulio dingusi Genutė Žalienė naują gyvenimą kuria Londone: rado meilę, pakeitė išvaizdą, susilaukė sūnaus
Praeityje aktyviai besisukusi Lietuvos šou pasaulyje stilistė Genutė Žalienė kuriam laikui pasitraukė iš viešumos. Keletą metų apie ją nebuvo nieko girdėti, o ir pati, atrodo, norėjo ramybės bei atsiriboti nuo triukšmingų vakarėlių. Tačiau dabar žinoma moteris DELFI papasakojo ne tik tai, kodėl paliko viešumą, tačiau ir kaip jos gyvenimas atrodo šiandien.
Pramogos
Lietuviško kraujo turintis modelis Sh. Shaik apie retušuojamas nuotraukas: tai kenkia ir neturėtų tapti kasdienybės dalimi
Shanina Shaik – vienas garsiausių Australijos modelių, ir į šį titulą mergina žiūri labai rimtai. Juk kiekvienas jos pasakytas žodis, aprangos detalė ar valgiaraštis iki smulkmenų aptarinėjami. Tačiau visai neseniai 28-erių „Victoria’s Secret“ angelas, turintis lietuviško kraujo (jos mama gimusi Lietuvoje), atsidūrė apkalbų centre. Moteris įtariama pasiputlinusi lūpas.
Pramogos
Dėl vešlių antakių išgarsėjęs modelis sulaukia grasinimų mirtimi
Modelis Sophia Hadjipanteli išgarsėjo dėl savo neįprastos išvaizdos, kurią suteikia vešlūs ir į vieną suaugę antakiai. Nors modelio karjera sėkminga, 22-ejų mergina atskleidė, kad būtent dėl ją išgarsinusio veido bruožo ji sulaukia grasinimų mirtimi.
Pramogos
Morta Nakaitė – tarp 16 geriausių pasaulio mados dizainerių, atstovauja Lietuvai tarptautinėje parodoje Londone
Mortą Nakaitę galima vadinti viena įdomiausių jaunųjų Lietuvos dizainerių. Jos kuriamos kolekcijos, pripildytos asmenine patirtimi bei emociniais akcentais ir minimalizmu, yra pristatomos prestižiniuose mados renginiuose Lietuvoje bei užsienyje. Šiemet M. Nakaitė atrinkta ir į vieną svarbiausių Londono mados savaitės renginių – „The International Fashion Showcase“, kuris vyksta vasario 11-24 dienomis Londone.
Komentarai
Saulėkaita ir šešėlis
Nuolat į visokius tarptautinius dešimtukus ir kitas skaitlinių apraiškų viršūnes patekti besiveržianti Lietuva gali didžiuotis dar vienu žymeniu. Didžiuotis arba truktelėti pečiais.
Temos
Pakilusi iš tamsos: Donatellos Versace ryžto istorija
Prabėgus 21 metams nuo brolio nužudymo Donatella Versace prikėlė šeimos prekės ženklą. Ji Luke’ui Leitchui pasakoja apie nueitą kelią iš juodžiausių dienų į šviesą.
Kultūra
A. Vasiljevas naujoje parodoje pristato portretų kolekciją
Lietuvos dailės muziejus šiandien, liepos 4 d., Vilniaus paveikslų galerijoje atidaro parodą „Portretas ir mada. Iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos Vilniuje“.
Pasaulis
Kinai pardavė savo vaiką, nes norėjo „iPhone“
Jauna kinų pora nutarė parduoti savo vaiką, nes norėjo įsigyti kelis brangius daiktus ir pagerinti skurdžią buitį. Jie pirkėjus kūdikiui rado viename socialinių tinklų ir jau buvo spėję išleisti beveik visą uždarbį, kai įsikišo policija.
ŽYMA
MADA