pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Pramogos
Žinomiausias Madonnos pasirodymas toks tapo tik dėl vienos klaidos
Kasmet vykstančių „MTV vaizdo klipų apdovanojimų“ scenoje buvo surengtas ne vienas ikonišku tapęs pasirodymas. 2001-aisiais popmuzikos princesė Britney Spears šoko su didžiuliu pitonu, 2009-aisiais prieš didžiulę auditoriją mirties sceną pavaizdavo Lady Gaga. Tačiau jokiam atlikėjui nepavyks perspjauti Madonnos ir jos legendinės dainos „Like A Virgin“ atlikimo.
Pramogos
Nesėkmę „Eurovizijoje“ patyrusi Madonna prajuokino Stano: pakoregavo pasirodymo įrašą
2019-ųjų „Eurovizija“ kelia kaip niekad daug aistrų. Vieni piktinasi, jog konkursą laimėjo ne jų mėgstamas atlikėjas, kiti negaili kritikos vienu laukiamiausių to vakaro pasirodymų laikytam Madonnos šou.
Pramogos
„Eurovizijos“ finale Izraelyje ant scenos išvysime ir Madonną
Tai – oficialu. Pasaulio popmuzikos karalienė Madonna didžiausiame muzikos renginyje – „Eurovizijos“ finale – surengs pasirodymą. Už tai, kad scenoje išvystume vieną ryškiausių žvaigždžių, konkurso organizatoriai kišenes turėjo patuštinti vienu milijonu dolerių – būtent tiek kainuos dvi atlikėjos dainos, rašo Dailymail.co.uk.
Lietuva
Garsenybių įgeidžiai stebina: užsiprašo absurdiškų dalykų, o pasiunta dėl smulkmenų
Muzikos pasaulio žvaigždžių įgeidžiai neretai tikrai stebina. Pavyzdžiui, rokeriai „Van Halen“ pageidavo, kad iš grupei parūpintos saldaininės būtų išrinkti visi iki vieno rudos spalvos „M&M“ saldainiai. Kad ir kaip beprotiškai skambėtų toks reikalavimas, pasirodo, tai tik ledkalnio viršūnė, rašo aol.com.
ŽYMA
MADONNA