trečiadienis, sausio 27 d.
Pramogos
Nepaisydama koronaviruso pandemijos, Madonna aplankė penkias šalis vos per tris savaites
Madonna globalinės pandemijos metu aplankė penkias šalis vos per tris savaites, skelbia portalas Dailymail. Pop muzikos karalienė skrido iš Los Andželo
Pramogos
Liūtas Skorpionui nėra pora: Madonna atsisakė bendradarbiauti su D. Guetta dėl horoskopo
Didžėjus Davidas Guetta papasakojo, kad dainininkė Madonna atsisakė dirbti su juo, kai sužinojo, kas jis yra pagal zodiako ženklą. Apie tai
Pramogos
Žinomiausias Madonnos pasirodymas toks tapo tik dėl vienos klaidos
Kasmet vykstančių „MTV vaizdo klipų apdovanojimų“ scenoje buvo surengtas ne vienas ikonišku tapęs pasirodymas. 2001-aisiais popmuzikos princesė Britney Spears šoko su didžiuliu pitonu, 2009-aisiais prieš didžiulę auditoriją mirties sceną pavaizdavo Lady Gaga. Tačiau jokiam atlikėjui nepavyks perspjauti Madonnos ir jos legendinės dainos „Like A Virgin“ atlikimo.
Pramogos
Nesėkmę „Eurovizijoje“ patyrusi Madonna prajuokino Stano: pakoregavo pasirodymo įrašą
2019-ųjų „Eurovizija“ kelia kaip niekad daug aistrų. Vieni piktinasi, jog konkursą laimėjo ne jų mėgstamas atlikėjas, kiti negaili kritikos vienu laukiamiausių to vakaro pasirodymų laikytam Madonnos šou.
Pramogos
„Eurovizijos“ finale Izraelyje ant scenos išvysime ir Madonną
Tai – oficialu. Pasaulio popmuzikos karalienė Madonna didžiausiame muzikos renginyje – „Eurovizijos“ finale – surengs pasirodymą. Už tai, kad scenoje išvystume vieną ryškiausių žvaigždžių, konkurso organizatoriai kišenes turėjo patuštinti vienu milijonu dolerių – būtent tiek kainuos dvi atlikėjos dainos, rašo Dailymail.co.uk.
Lietuva
Garsenybių įgeidžiai stebina: užsiprašo absurdiškų dalykų, o pasiunta dėl smulkmenų
Muzikos pasaulio žvaigždžių įgeidžiai neretai tikrai stebina. Pavyzdžiui, rokeriai „Van Halen“ pageidavo, kad iš grupei parūpintos saldaininės būtų išrinkti visi iki vieno rudos spalvos „M&M“ saldainiai. Kad ir kaip beprotiškai skambėtų toks reikalavimas, pasirodo, tai tik ledkalnio viršūnė, rašo aol.com.
ŽYMA
MADONNA