antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote savo gimimo dieną
Jūsų gimimo data – ne atsitiktinių skaičių derinys, nes nieko nenutinka šiaip sau ir visi įvykiai veda prie kokio nors tikslo.
Pramogos
Keturi Zodiako ženklai, kuriuos aukštesnės jėgos 2020 m. saugos nuo nelaimių
Kiekvieni nauji metai atneša ne tik naują džiaugsmą ir viltį, bet ir naujus rūpesčius. Astrologai pasakoja apie keturis Zodiako ženklus, kuriems 2020 m. jokios problemos negrės – juos apsaugos aukštesnės jėgos.
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Pasaulis
Rastas H. Houdini triuką nesėkmingai atkartoti bandžiusio mago kūnas
Policijos pareigūnai patvirtino radę mago, žuvusio bandant atkartoti pavojingą triuką, kūną, rašo Bbc.com.
Pasaulis
Atkartodamas H. Houdini triuką, upėje dingo magas
Baiminamasi, kad bandant atkartoti garsiojo Harry Houdini triuką, kurio metu į upę panardinamas grandinėmis supančiotas žmogus, žuvo indų magas. Chanchalas Lahiri turėjo išsilaisvinti iš grandinės ir saugiai išplaukti į Hugli upės krantą, tačiau jis į paviršių taip ir neišnėrė, rašo Bbc.com.
Pramogos
Su D. Britanijos magijos meistru susitikęs Mantas Wizard: grįžau labai įkvėptas
„Susitikome po 9 metų pertraukos“, – plačiai šypsodamasis sako žinomas Lietuvos iliuzionistas. Keletą valandų Mantas Wizard praleido su Vilniuje pirmą kartą viešinčia Didžiosios Britanijos magijos žvaigžde James More, iš kurio prieš dešimtmetį savo pasirodymui net pasiskolino vieną triuką.
Aktualijos
BLKL – sniego išdaigos ir svarbios pergalės
Retai kada Jungtinę Karalystę aplankantis sniegas pradžiugino čia gyvenančius vaikus, tačiau sukėlė keblumų Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) komandoms. Dėl blogų oro sąlygų vėlavo pirmos dvi rungtynės Visbičiuje, o trečiosios - apskritai buvo nukeltos.
ŽYMA
MAGIJA