antradienis, sausio 19 d.
Anglijoje
JK maisto pramonė siekia užkirsti kelią produktų trūkumui „Brexit“ be susitarimo atveju
Jungtinės Karalystės (JK) maisto pramonės atstovai kreipėsi į vyriausybę prašydami atšaukti konkurencijos taisykles, kad įmonės galėtų koordinuoti maisto produktų tiekimo sprendimus ir išvengti atsargų trūkumu tuo atveju, jei JK pasitrauktų iš Europos Sąjungos (ES) be susitarimo dėl būsimų prekybos santykių.
Aktualijos
Trys dešimtys asmenų išvaduoti iš vergovės
Didžiosios Britanijos policija per reidus penkiose automobilių plovyklose dėl pažeidimų, susijusių su šiuolaikine vergove, areštavo 15 asmenų ir išvadavo 36 aukas.
Pasaulio lietuviai
Ispanijoje dirbęs lietuvis pėstute parkeliavo namo
Jaunas vyras pasakojo apie emigracijoje patirtus siaubus bei ten prarastą mylimąją. „Audrius prašė vieno – kad padėtume jam parsigabenti į Lietuvą Ispanijoje likusią Silvą.
Aktualijos
„Amazon" vairuotojai dėl laiko stokos priversti šlapintis į buteliuką
Prieš šventinis laikotarpis, tikras darbymetis visoms kompanijoms ir privatiems verslams, kurios dirba su klientais, tačiau kai kurios įmonės savo darbuotojus paverčia vergais.
Verslas
Didelės, bet tolimos rinkos lietuvių verslui atsiveria pamažu
Lietuvos mėsos ir pieno produktų gamybos bendrovės po truputį pradeda eksportuoti į naujas šalis, neseniai atvėrusias Lietuvai savo rinką – JAV, Japoniją ir Kiniją.
Aktualijos
Lietuvės motina ir dukra įkalintos už tautiečių merginų pardavinėjimą
Lietuvės motina ir dukra Anglijoje įkalintos už tai, kad jų vykdomos nusikalstomos veiklos metu lietuvaitės merginos buvo parduodamos indų ir pakistanų kilmės vyrams, siekiantiems bet kokia kaina pasilikti gyventi Jungtinėje Karalystėje (JK).
The Economist
Nuopuolis
Kodėl menksta Europos įmonių įtaka pasaulinio verslo arenoje?
Lietuva
Keikūnas emigrantas šokiravo žiūrovus
Šią savaitę per LRT kanalą laida „Emigrantai“ sukėlė tikrą audrą. Žiūrovai paspiktino siužete rodytu interviu su emigrantu, kuris kalbėdamas nuolatos keikėsi, ir tuo, kad toks reportažas apskritai buvo parodytas per nacionalinį transliuotoją geriausiu laiku, kai šią laidą galėjo pamatyti ir mažiausi žiūrovai.
Aktualijos
Moderni vergystė: lietuviai į teismą padavė britus
Pirmą kartą Jungtinės Karalystės (JK) istorijoje dėl šiuolaikinės vergystės į teismą paduota britų kompanija. Šeši lietuviai į Aukščiausiąjį teismą Londone kreipėsi ieškodami teisybės po to, kai darbe patyrė išnaudojimą ir prievartą.
Aktualijos
Padvigubės nemokamų vaiko priežiūros valandų
Naujoji Vyriausybė nedelsdama ėmėsi įvyvendinti savo pažadus. Pagal naujausius planus, padvigubintos nemokamos vaikų priežiūros valandos Jungtinėje Karalystėje (JK) turi atsirasti ne veliau nei 2016-ųjų rugsėjį, - pranešė naujienų portalas bbc.com.
Aktualijos
Lietuvis verslininkas nuteistas už vergvaldystę
Anglijos teisme už vergvaldystę nuteistas Lietuvos pilietis. Naudojant žeminantį elgesį Žydrūnas Zdanevičius privertė kitą tautietį jam vergauti, - pranešė naujienų portaslas theguardian.com.
Aktualijos
Fabrikas Mančesteryje rytų europiečius pavertė vergais
Per reidą Didžiąjame Mančesteryje aptiktas fabrikas, kuriame darbininkai iš rytų Europos dirbo už mažiau nei 2 svarus per valandą, pranešė policija.
Aktualijos
Anglijoje sparčiai daugėja vergų imigrantų
Didžiosios Britanijos vidaus reikalų ministerija šokiruota: pagal jos atliktą tyrimą, modernios vergovės sąlygomis šalyje laikoma keturis kartus daugiau žmonių, nei anksčiau manyta. Šalyje vergauja apie 13 tūkstančų žmonių, tarp jų daugiausiai lenkų ir rumunų.
Aktualijos
Vietoj žadėto rojaus Danijoje – pasibaisėtinos sąlygos Anglijoje
Vietoj žadėto šeiminio kambario su atskira vonios patalpa – pridvisęs dviaukščių lovų ir žmonių prigrūstas kambarys. Vietoj žadėto gero atlygio Danijoje – mažiausiai apmokamas ir tas pats nereguliarus darbas Anglijoje. Į tokią situaciją pakliuvo marijampoliečių šeima, pabandžiusi darbu užsienyje išsikapstyti iš skolų liūno Lietuvoje.
ŽYMA
MAISTO PRAMONĖ