pirmadienis, sausio 25 d.
Anglijoje
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Anglijoje
Visi nauji politiniai sprendimai, kuriuos B. Johnsonas pristatė Torių konferencijoje Mančesteryje
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas Mančesteryje vykusioje ir didžiąją dalį Torių parlamentarų pas dėdulį sapną pasiuntusioje konferencijoje pristatė savo pagrindinę kalbą.
Aktualijos
Mančesterio parke keliskart išprievartauta dvylikametė, vėliau gauja nusitaikė į kitus vaikus  
Mančesterio policija identifikavo tris aukas, kurias žagino keturių pedofilų grupuotė, aukas medžiojusi socialiniame tinkle Facebook.
Aktualijos
Dėl įtartino paketo evakuota Mančesterio oro uosto traukinių stotis, suimtas vyras
Policijai sulaukus pranešimų apie įtartiną paketą, paliktą Mančesterio oro uosto traukinių stotyje, stotis buvo evakuota, viešojo transporto maršrutai nukreipti kitur, stotyje pasirodė išminuotojų komandos.
Anglijoje
Vardan tos, Lietuvos
Kai rugpjūčio mėnesį vieni lietuvaičiai ramiai mėgavosi atostogomis, kitiems buvo pats darbymetis. Ir ko nepadarysi dėl Lietuvos vardo garsinimo ir pozityvaus įvaizdžio kūrimo čia, Jungtinėje Karalystėje?! O tokius tikslus sau yra užsibrėžę Mančesterio Lietuvių Draugijos nariai. „Mes siekiame pagal galimybes sudaryti sąlygas Mančesteryje ir jo priemiesčiuose gyvenantiems lietuviams susiburti drauge švęsti tautines šventes, puoselėti lietuvių kalbą ir tradicijas, padėti vieni kitiems; taip pat kurti teigiamą Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių įvaizdį ir pristatyti lietuvių tradicijas ir kultūrą plačiąjai Jungtinės Karalystės visuomenei“, - pakalbintas sako Draugijos vadovas Jonas Jakubonis.
Aktualijos
Libija išdavė JK Mančesterio sprogdintojo brolį
Libija trečiadienį išdavė Jungtinei Karalystei mirtininko sprogdintojo Salmano Abedi, 2017 metais surengusio kruviną išpuolį Mančesterio mieste, brolį, pranešė vienas saugumo šaltinis.
Pramogos
Jubiliejiniame Mančesterio dienų parade sužibėjo ir Mančesterio lietuviai
Visai neseniai, birželio 23d., Mančesterio centre skambėjo įvairių tautų muzika ir nuvilnijo kilometrinė, spalvinga Mančesterio parado eisena. Mančesterio miesto savivaldybė 10-tą kartą surengė Mančesterio dienų paradą, kuriame dalyvavo daugiau nei 40 bendruomenių ir 1500 dalyvių iš įvairių Mančesterio miesto ir priemiesčių etninių, profesinių ir socialinių bendruomenių. Antri metai iš eilės dalyvavo ir Mančesterio Lietuvių Draugija. Šių metų parado tema buvo „10 iš 10“. Kiekvienai bendruomenei paradui pasiruošti ir įgyvendinti įspūdingiausias svajones padėjo menininkai ne tik iš Didžiosios Britanijos, bet ir iš Brazilijos, Kroatijos, Egipto, Indijos bei Lietuvos. Rūta Stasevičiūtė buvo vienintelė lietuvė tarp 54 tarptautinių menininkų.
Aktualijos
Policija sulaikė 93-erių senolę, artimieji pareigūnams nuoširdžiai padėkojo
93-ejų metų britė Josie Birds neišpasakytai džiūgauja galėjusi patirti, ką reiškia būti suimtai. Štai kokį priešmirtinį jos norą sutiko patenkinti Mančesterio policija.
Aktualijos
Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją
Po automobilių avarijos šiaurės Mančesteryje mirė vyas, o eismo įvykyje nukentėjęs paauglys dėl savo gyvybės vis dar kovoja ligoninėje. Rimtas traumas patyrė ir moteris su vaiku, rašoma Metro.co.uk.
Aktualijos
Policija ieško už santykiavimą su vaiku nuteisto vyro: gali slapstytis Mančesteryje
Policija ieško dėl seksualinių nusikaltimų nuteisto vyro, turinčio aiškiai pastebimą kaukolės tatuiruotę, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Būkite atidūs: vis dažniau plėšikai taikosi į siuntų vežėjus
Pasirodo, šalyje siautėja ne tik peiliais ginkluoti nusikaltėliai. Vis dažniau nuo plėšikų nukenčia siuntinius išvežiojančių tranybų vairuotojai.
Aktualijos
Sprogimas Didžiąjame Mančesteryje: Šeši žmonės, iš kurių trys - vaikai, paguldyti į ligoninę
Ugniagesių komandos į įvykio vietą iškvietos buvo 22:40 vietos laiku antradienį, įtariama, kad sprogimą sukėlė dujų nuotėkis, liepsna apėmė penkis namus.
Aktualijos
Mančesteryje dėl telefono ir £1 žiauriai sumuštas keturiolikmetis berniukas
Jayden O'Rouke Oldhame, Mančesteryje, 11.30 ryto vietos laiku ėjo Aleksandros parku (Alexandra park), aplankyti savo močiutės, kai jį užpuolė plaktuku kinkluota gauja.
Aktualijos
Išpuolio Mančesteryje įtariamasis sulaikytas pagal Psichikos sveikatos įstatymą
Vyras, įtariamas trijų žmonių subadymu Anglijos Mančesterio mieste Naujųjų metų išvakarėse, buvo sulaikytas pagal Psichikos sveikatos įstatymą, pranešė policija.
Aktualijos
Naujųjų metų išpuolis Mančesterio traukinių stotyje - teroristinis
Anglijos šiaurės vakarinio Mančesterio miesto policija antradienį pareiškė, kad ankstesnę dieną įvykusi peiliu ginkluoto užpuoliko ataka, per kurią buvo sužeisti trys žmonės, yra tiriama kaip teroristinis incidentas.
Aktualijos
Mančesterio geležinkelio stotyje peiliu sužaloti trys žmonės
Anglijos šiaurės vakariniame Mančesterio mieste peiliu ginkluotas užpuolikas sužalojo vyrą, moterį ir policininką per incidentą geležinkelio stotyje, pirmadienį pranešė Didžiosios Britanijos policija.
Pramogos
Anglijos karalienės šventiniame sveikinime – užuominos į politikoje ir šeimoje vykstančius nesutarimus
Rytoj – Kalėdos. Didžiojoje Britanijoje ši šventė neįsivaizduojama be Anglijos karalienės Elžbietos II kalbos. Portalas Dailymail.co.uk paviešino, ką, kreipdamasi į tautą, per nacionalinę televiziją sakys monarchė.
Pramogos
Priežastis, kodėl M. Markle negalės išpakuoti dovanų Kalėdų dieną
Remiantis karališkosios šeimos tradicijomis, gegužės mėnesį jos nare tapusi Meghan Markle negalės kalėdinių dovanų išpakuoti gruodžio 25 d. Tiesa, dėl to kalta Didžiosios Britanijos monarchų kilmė.
Pramogos
M. Markle pademonstravo išryškėjusį nėščiosios pilvuką
Buvusi aktorė Meghan Markle antradienį viena lankėsi Brinsworth senolių, kadaise dirbusių šou versle, slaugos namuose. Oficialioje Kensingtono rūmų tviterio paskyroje pasakojama, kad šiuose senelių namuose karališkosios šeimos atstovai lankosi nebe pirmą kartą.
Pramogos
M. Markle tėvas ragina dukrą susitaikyti
Meghan Markle tėvas Thomas, su kuriuo ji nepalaiko ryšių, pirmadienį paragino dukrą su juo susisiekti ir sakė, kad jų nesantaika, išprovokuota jos santuokos su Didžiosios Britanijos princu Harry, „negali tęstis amžinai“.
ŽYMA
MANČESTERIS