sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
Diena su M. Katleriu: kaip realybėje bendrauja socialinių tinklų žvaigždės?
Ar pasvajojate susipažinti su savo mėgstamiausiu influenceriu? Tokia sėkmė nusišypsojo 23-ejų Lukui Staikūnui, kuriam teko galimybė praėjusį savaitgalį kartu su humoristu Mantu Katleriu sudalyvauti ekstremaliose muilinių lenktynėse. Jaunuolis papasakojo, kaip realybėje iš tiesų atrodo bendravimas su nuomonės formuotoju ir kokios socialinių tinklų įžymybių savybės erzina.
Pramogos
M. Katleris: sunkiausias humoristo darbas – būnant protingam įtikinti, kad esi „durnas“
Šį vakarą LRT televizijos muzikiniame pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ vienas populiariausių Lietuvos komikų Mantas Katleris kalbės apie karjerą, meilę ir būsimas vestuves. Ar jo sutikti nepažįstami žmonės, tikėdamiesi išgirsti pokštų, patys pradeda juokauti? „Praeina ši mada. Mes, komikai, per dešimt metų privertėme suprasti žmones, kad nepasakojame anekdotų, kiekvieną kartą bendraudami nenorime kažko prajuokinti. Mums daug smagiau, kai galime su žmogumi bare pašnekėti rimtai“, – laidoje kalbės žinomas humoristas.
Pramogos
Komikas M. Katleris Afrikoje pasipiršo mylimajai
Šiuo metu Kenijoje su mylimąja Aiste Kabašinskaite ir draugais Mantu bei Indre Stonkais atostogaujantis komikas Mantas Katleris šią kelionę padarė dar labiau įsimintiną. Žinomas vyras paprašė Aistės rankos.
Aktualijos
Lietuvos futbolas nekyla iš dugno
Lietuvos futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė paskutines šio sezono UEFA Tautų lygos rungtynes namuose. Edgaro Jankausko treniruojamai komandai nepavyko atsirevanšuoti Juodkalnijos rinktinei.
ŽYMA
MANTAS KATLERIS