pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Aktualijos
Socialdemokratų „maištininkai“ rodo pavyzdį ir ministerijų tarnautojams
Iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) traukiasi ne tik Seimo nariai – bent keli aukštas pareigas socdemų valdytose ministerijose užimantys tarnautojai taip pat nusprendė nutraukti narystę.
Gyvenimas
Lauki siuntos? Gali pasitikrinti, kur ji dabar
Nekantrauji sulaukti namiškių ar draugų išsiųsto dovanų siuntinėlio? Dabar jau gali pasitikrinti, kur jis ir kada tave pasieks, jei tik žinai siuntos registracijos numerį. Mat nuo šiol į Jungtinę Karalystę, Rusiją, Airiją, Vokietiją, Jungtines Amerikos Valstijas ir kitomis populiariausiomis užsienio šalių kryptimis iš Lietuvos siunčiamų pašto korespondencijos siuntų kelias fiksuojamos iki pat adresato durų, nes įsigaliojo Lietuvos pašto ir užsienio šalių pašto operatorių pasirašytas susitarimas, kuriuo nacionaliniai paštai įsipareigoja tarpusavyje keistis informacija apie registruotųjų pašto korespondencijos siuntų buvimo vietą.
Aktualijos
Pavojaus signalas: programišius stebėjo žmonių asmeninį gyvenimą
Leedse gyvenantis programišius, sugalvojo būdą, kaip stebėti nieko neįtariančius žmones. Šiam reikalui vyras pasitelkė jau spėjusį pagarsėti kenkėjiškų programų rinkinį vadinamą „BlackShades”, kurio pagalba įsibrovė į nieko nenutuokiančių žmonių kompiuterius ir stebėjo pikantiškiausias jų gyvenimo akimirkas, – pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Pasaulis
Norvegai nori sekti savo vaikus
Norvegijoje gyvenantys tėvai, kurie augina mažamečius vaikus, norėtų visuomet žinoti, kur jie yra ir ką veikia bei su kuo bendrauja virtualiame pasaulyje. Net šeši iš dešimties tėvų pareiškė, kad norėtų prie savo vaiko planšetės pritaisyti sekimo prietaisą, kurio dėka jie viesuomet matytų, kur yra atžala, pranešė portalas thelocal.no.
ŽYMA
MANTAS VARAŠKA