sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
IQ Tema
1958–1967 m.: chruščiovkės, Leonidas Brežnevas ir elektra
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
Gyvenimas
Išmintingi žodžiai harmonijai siekti
Išminties perlai – tai aštuonios trumpos frazės. Nors jos skamba paprastai, įsigilinus į kiekvieną iš jų tampa akivaizdu, kad keliuose žodžiuose glūdi gili išmintis.
Lietuva
Ketvirtadienio popietę „Facebook“ tapo nepasiekiamas vartotojams
Vidurdienį, maždaug apie 13 val., prie socialinio tinklo „Facebook“ negalėjo prisijungti kelių šalių gyventojai, manoma, kad į šią zoną papuolė ir didžioji Lietuvos dalis.
Gyvenimas
Liūdesys gali būti pavojingas
Liūdesys, kaip emocija yra tokia, kad laikui bėgant, o žmogui nieko nedarant, kad jis pasitrauktų, tik didėja ir pilka spalva nudažo vis didesnę žmogaus gyvenimo dalį. Tai nereiškia, kad reikia vengti liūdesio ar kitų neigiamų emocijų ar mėginti jas dirbtinai keisti, bet liūdesys neturėtų iš žmogaus atimti gyvenimo džiaugsmo ir suparalyžuoti.
Gyvenimas
5 priežastys negerti alaus
Alų gerti sveika – tai lietuviai alaus mėgėjai kartoja nuolat. Tik pamiršta pridėti vieną paprastą žodelį: saikingai. Labai saikingai geriamas alus išties gali papildyti organizmą naudingomis medžiagomis, bet saikingi kiekiai, gydytojų nuomone, galėtų būti nebent vienas alaus butelis per savaitę. Ir tai – ne visiems, tai labai individualu.
ŽYMA
MARIJA DRĖMAITĖ