trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pasaulis
Žvalgyba
Jungtinė Karalystė – rusų žvalgybos taikiklyje
Jungtinės Karalystės antradienį paskelbtoje ataskaitoje teigiama, kad šalis šiuo metu yra vienas svarbiausių rusų žvalgybos taikinių Vakaruose.
Gyvenimas
Lengviausias būdas atpažinti narcizus
Mokslininkai Miranda Giacomin ir Nicholas O. Rule iš Toronto universiteto, atliko eilę tyrimų, kurių dėka paaiškėjo, jog narcizus lengviausia atpažinti pagal jų antakius. Išsami ataskaita skelbiama – Journal of Personality.
Pramogos
Buvusi „Olialia pupytė“ nekreipia dėmesio į dirbtinio grožio kritikus
Šiandien antakių mikropigmentacijos procedūrą renkasi daugybė moterų, ne išimtis – ir buvusi populiarios merginų grupės „Olialia pupytės“ nerė Marina Bui-Velečkienė.
Aktualijos
Rusijos URM: JAV kiršina europiečius, tiekdama Baltijos šalims ginklus
JAV pelnosi iš ginklų pardavimo Baltijos šalims, tokiu būdu kiršindama europiečius, trečiadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.
Pramogos
L. DiCaprio dėl „Oskarų” atsiskraidino antakių meistrę
Ką esate pasiryžę padaryti dėl savo grožio? Štai kino žvaigždė, aktorius Leonardo DiCaprio dėl apsilankymo „Oskarų” ceremonijoje 7500 mylių atsiskraidino meistrę, kad ši sutvarkytų vyro vešlius antakius.
Gyvenimas
Grožio ekspertė apie antakius: apstu Kim Kardashian klonų
Antakiai – neatsiejama moters grožio dalis. Tinkama antakių forma gali papuošti veidą lygiai taip pat, kaip netinkama - sugadinti. Nors į madą grįžta natūralumas, taigi ir natūralūs antakiai, grožio ekspertė pastebi dažną lietuvaičių klaidą - nemokėjimą naujausių mados tendencijų pritaikyti prie savo individualių bruožų, stiliaus.
Gyvenimas
Nepriekaištingai atrodančių antakių paslaptys
Visais laikais dailiosios lyties atstovės skyrė daug dėmesio savo antakių formai ir spalvai. Pavyzdžiui, senovės Egipte tamsūs ir platūs antakiai buvo laikomi išminties požymiu, todėl moterys nenorėdamos sukelti jokių abejonių, dažydavo juos suodžiais. Viduramžiais buvo madinga aukšta atvira kakta, plaukelius moterys pašalindavo vašku, rašoma pasmama.tv3.lt
ŽYMA
MARIJA ZACHAROVA