trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Anglijoje
Londonas kardinaliai pakeitė lietuvio gyvenimą
Daug jaunų žmonių, baigę mokyklą, svarsto, kokią profesiją ir universitetą jiems pasirinkti: studijuoti Lietuvoje, o gal traukti ieškoti likimo siųstų išbandymų į užsienį. Tokį sprendimą teko priimti ir lietuviui Silvestrui Beltei. Baigęs mokyklą Kaune, vaikinas išvyko studijuoti į Vestminsterio universitetą Londone. Šiandien jis džiaugiasi galėdamas nevaržomas išankstinių aplinkinių nuostatų vaikščioti šurmuliuojančiomis Londono gatvėmis.
Anglijoje
Koks likimas laukia ES studentų po „Brexit“?
Užsienio universitetuose studijuoja kiek daugiau nei 11 tūkst. studentų iš Lietuvos. Populiariausia kryptimi tarp aukštąjį mokslą ne gimtinėje besirenkančių šalies jaunuolių išlieka Jungtinė Karalystė (JK). UNESCO duomenimis, 2016 m. ten studijavo 4339 lietuviai.
Pramogos
V. ir D. Beckhamų sūnus Brooklynas metė mokslus
Vyriausias Davido ir Victorios Beckhamų sūnus Brooklynas sustabdė mokslus prestižiniame Niujorke įsikūrusiame universitete. Fotografiją Parsons dizaino mokykloje studijavęs vaikinas joje išbuvo tik metus.
Anglijoje
Neeilinė emigranto iš Lietuvos istorija - išvyko pats to nesuprasdamas
Emigrantas Rokas Buika iš Lietuvos į Airiją gyventi išvyko pats to nežinodamas. Manė, kad tai bus tik trumpa atostogų išvyka pas toje šalyje gyvenantį tėtį, tačiau ten Rokas pasiliko visam laikui. „Visi jau tarėsi, o aš... aš visiškai nieko neįtariau“, – pripažins R. Buika. Vaikino šeima nujautė, kad sūnus sprendimui išvykti prieštaraus, todėl nusprendė viską planuoti patyliukais, kad nesukeltų jam papildomo streso.
Verslas
Zuikiai – įvairių verslininkų, ne tik troleibusų parko problema
Nenorinčių už paslaugas mokėti klientų kratosi ne visi verslininkai
Pasaulio lietuviai
Praktiškas pasirinkimas po studijų Škotijoje - Lietuva
Daug sklando istorijų apie mūsų tėvynainius, dirbančius didelėse įmonėse ir garsiuose bankuose Jungtinėje Karalystėje. Neretai dar būdami studentai dauguma susižavi tokiomis galimybėmis, ir darbas didelėje bendrovėje ilgainiui tampa kone kiekvieno siekiamybe. Apie kitokią šio medalio pusę šnekėjomės su kauniečiu Andriumi Rimdeika, kuris baigė studijas Škotijoje ir įgijo patirties viename didžiausių investicinių bankų pasaulyje, bet tada viską metė ir kurti geresnės ateities sugrįžo į Lietuvą.
ŽYMA
MARIUS KALANTA