sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Aktualijos
Kariuomenė
Pirmąkart Vilniuje vyks Lietuvos ir Lenkijos gynybos ministrų taryba
Sausio 29 d. Vilniuje vyks pirmoji Lietuvos ir Lenkijos gynybos ministrų taryba, kurioje krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lenkijos krašto apsaugos ministras Mariusz Błaszczak aptars konkrečius regioninį saugumą stiprinančius veiksnius.
Aktualijos
Lietuvos pilietis kaltinamas dėl brito pensininko mirties
Lietuvos pilietis Pavelas Makevičius kaltinamas neatsargiai vairavus apsvaigus nuo alkoholio ir tuo metu sukėlus pensininko brito Alberto Wilsono mirtį. Kaltinimus lietuvis neigia.
Aktualijos
Teismas pamokė lietuvius: spjaudyti ir mėtyti nuorūkų nevalia
Rytų Anglijoje gyvenantys du jauni lietuviai griežtai pamokyti už tai, kad gatvėje nusispjovė ir numetė nuorūką – jiems už tai skirtos griežtos bausmės.
Aktualijos
Anglijos lietuviai kaltinami nežmonišku elgesiu
Teisme pradėjus nagrinėti imigranto nužudymo bylą aiškėja, kad kaltinamieji – tarp kurių ir keli lietuviai – savo auką ne tik žiauriai mušė, bet ir išsityčiojo: fotografavo leisgyvį vyrą ir šlapinosi ant jo.
Aktualijos
Kvailiausias pasiteisinimas – iš lietuvio lūpų
Rytų Anglijoje policijos pareigūnams neblaivus prie vairo įkliuvęs lietuvis pateikė tokį pasiaiškinimą, kuris jau vadinamas beviltiškiausiu ir niekingiausiu pasiteisinimu.
Pramogos
JK lietuvės negandos – pašlijus sveikatai laukė dvi skaudžios netektys
Tarp Jungtinės Karalystės lietuvių platinamas raginimas padėti tautietei, kurią nelaimės užklupo vienu metu – dėl sveikatos problemų darbo netekusios moters iš pradžių laukė mamos mirtis, o kai ji išvyko laidoti gimdytojos, mirė Anglijoje likęs jos vyras, šeimos maitintojas.
Aktualijos
Žmonos pagalbos šauksmas: iš Anglijos išvykęs lietuvis atgal pas šeimą įleistas nebebuvo
„Per vieną dieną mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Tik du mūsų vaikai man suteikia stiprybės. Kitu atveju matyt visą laiką verkčiau”, - sako Bostone trylika metų gyvenanti lietuvė, kurios vyras prieš porą dienų trumpam automobiliu išvyko iš šalies ir atgal nebebuvo įleistas.
Anglijoje
Bostono lietuviai surengė įspūdingą Kalėdų šventę (vaizdo įrašai)
Artėjant didžiausioms metų šventėms itin gausų lietuvių būrį sutraukė grandiozinė šventė Bostone, į kurią susirinko šiame ir aplinkiniuose miestuose gyvenantys tautiečiai.
Aktualijos
Po imigranto žmogžudystės – lietuvių sulaikymas (policija paskelbė įtariamųjų vardus)
Praėjusį savaitgalį Rytų Anglijoje mirtinai sumuštas imigrantas iš Latvijos, dėl jo nužudymo sulaikyti 6 asmenys, tarp kurių – ir lietuviai.
Aktualijos
Lietuvis iš policijos nuovados paspruko net surakintas antrankiais
Ketvirtadienį vakare Rytų Anglijoje esančiame Bostono mieste iš policijos nuovados paspruko sulaikytas lietuvis Aurimas Butkys.
Anglijoje
Bostono lietuvė: dėl „Brexit“ kalti ir imigrantai
Imigrantų pamėgtas, o britų labiausiai pasidalijusiu miestu pripažintas Bostonas – ne vieta integracijai, nes tautinės mažumos tarsi susiskirsčiusios į getus. Taip ne kartą skelbė Jungtinės Karalystės spauda. Tačiau jame įsikūrusi jauna lietuvė sako, kad Bostonas yra puiki vieta gyventi, o įsitraukimas į bendruomenę priklauso nuo paties imigranto.
ŽYMA
MARIUSZ BŁASZCZAK GYNYBA