ketvirtadienis, liepos 2 d.
Pramogos
Degalų mokesčio nekels (kainų lentelė)
Jungtinės Karalystės (JK) valdžia žada, kad artimiausius metus nedidins degalams taikomo akcizo. Nepaisant to, kuro kaina auga.
Pramogos
Tautą papiktino bananų kainos „Tesco“
Prekybos centrų tinklas „Tesco“ sulaukė griežtos vartotojų kritikos dėl ženkliai išaugusios pavienių bananų kainos.
Pramogos
Po karštos vasaros – maisto kainų šuolis
Jungtinės Karalystės žemdirbiai prognozuoja, kad po alinančios vasaros sumažėjus derliui pastebimai brangs jų tiekiamos produkcijos kainos.
Pramogos
Naikins 1 ir 2 pensų monetas?
Jungtinėje Karalystėje pasigirdus kalboms apie galimybes iš apyvartos išimti smulkiausias monetas visuomenėje kyla pasipriešinimas dėl to – nors šie pinigėliai mažai ko verti, manoma, kad padėtimi pasinaudotų prekybininkai, kurie sukeltų kainas.
Pramogos
JK gresia degalų kainų didėjimas
Gali būti, kad artimiausiu metu Jungtinėje Karalystėje (JK) bus keičiamas ilgus metus nejudintas akcizas degalams, dėl to padidėtų kuro kaina.
Pramogos
„Tesco“ žada mažinti kainas
Didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos centrų tinklas planuoja strateginę partnerystę su kolegomis iš Prancūzijos, šis žingsnis neva leis gerokai apkarpyti prekių kainas.
Pramogos
Žaliava pinga, degalai brangsta
Degalų kainos Jungtinėje Karalystėje pasiekė aukščiausią lygį per pastaruosius ketverius metus, jie brangsta nepaisant to, kad nafta pinga.
Pramogos
Infliacija JK - žemiausia per metus
Naujausi duomenys rodo, kad Jungtnėje Karalystėje visuotinis kainų lygis, sukeliantis šalies valiutos nuvertėjimą, šiuo metu yra žemiausias per metus ir siekia 2,5 proc.
Pramogos
Infliacija apribojo pirkėjų norus
Šalies mažmenininkai pastebi, kad vasario mėnesį infliacija Jungtinėje Karalystėje pareikalavo iš gyventojų dar daugiau pinigų, atimdama iš jų galimybę įsigyti ne pirmo būtinumo prekes.
Anglijoje
Dėl „Brexit” JK namų ūkiai jau prarado po £400
Tyrimo metu atskleista, kad Jungtinės Karalystės (JK) namų ūkiai dėl „Brexit” per metus jau prarado apie 400 svarų sterlingų.
Pramogos
Alkoholio kainas nori paversti neprieinamomis
Velse siūloma įteisinti minimalias alkoholinių gėrimų kainas, kad svaigalai būtų mažiau prieinami labiausiai juos vartojantiems asmenims.
Anglijoje
Infliacija šalyje – didžiausia per penkerius metus
Jungtinėje Karalystėje infliacijos augimo tempai pasiekė naujas aukštumas, dalis kaltės dėl to verčiama ir „Brexit“.
IT ir transportas
E. Musko ir M. Zuckerbergo nuomonės apie dirbtinio intelekto grėsmes kardinaliai skiriasi
Du technologinės visuomenės ateitį formuojantys lyderiai – verslininkas vizionierius Elonas Muskas ir „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas – socialiniuose tinkluose apsikeitė radikaliai priešingais požiūriais dėl dirbtinio intelekto (DI).
Anglijoje
5 ženklai apie neigiamą „Brexit“ įtaką JK
Likus lygiai trims savaitėms iki „Brexit“ nulėmusio referendumo metinių konstatuota, kad britų sprendimas trauktis iš Europos Sąjungos šalies ekonomikos nesugriovė, tačiau pripažįstama, kad nuo jos pamatų jau byra pirmieji akmenėliai.
Pramogos
JK parduotuvėse – kainų pasiutpolkė
Nuo metų pradžios iki šiol Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas gana staigus būtinųjų kasdienių prekių kainų šuolis.
Verslas
Naujos lyderystės paieškos
Sėkmė, pelnas ir aukštos pareigos neturi nieko bendra su lyderyste. Kodėl XXI a. itin svarbu gebėti prisitaikyti ir išmokti keistis,
Pramogos
Žemėlapis: sužinokite, kur alus kainuoja brangiausiai
Sukurtas Jungtinės Karalystės (JK) žemėlapis, atskleidžiantis, kuriose šalies vietoje alaus bokalas kainuoja brangiausiai. Londoniečiai neapsidžiaugs, tačiau greičiausiai ir nenustebs sužinoję, jog sostinėje alus kainuoja brangiausiai visoje šalyje.
Aktualijos
Degalų kainos: liūdnos žinios vairuotojams
„Britų autombilių” asociacija (AA) paskaičiavo, kad nors pasaulinės naftos kainos krito, mažos kainos visiškai neatsispindi Jungtinės Karalystės degalinėse. Anglijoje kuras balandį tik brango.
Aktualijos
Oficialu: kainos ir toliau krenta
Jungtinėje Karalystėje nematytas kainų mažėjimas. Dėl didelės konkurencijos tarp parduotuvių, šių metų vasarį ypač krito drabužių ir baldų kainos. Tuo tarpu maisto kainos šalyje nesustoja kristi jau antrą mėnesį, - pranešė portalas uk.reuters.com.
ŽYMA
MARKAS ZUKERBERGAS