antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
Ieškomas prie 12-metės parduotuvėje priekabiavęs vyras
Prie parduotuvėje „Primark“ su šeima apsipirkinėjusios 12-metės mergaitės lytiškai priekabiavo vyras, praneša Metro.co.uk. Policija paviešino Bury mieste, Didžiajame Mančesteryje ieškomo su šiuo nusikaltimu susijusio asmens fotografiją ir prašo visuomenės pagalbos jį atpažįstant.
Aktualijos
Greitosios darbuotojas priekabiavo prie nepilnametės pacientės
33-ejų metų Alexanderis Hughesas dirbo greitosios pagalbos automobilyje mediko asistentu. Jam mesti šiurpūs kaltinimai.
Pasaulis
Atidarytas tinklaraštis skirtas lytinio priekabiavimo aukoms
Europos Parlamente dirbantys vyrai ir moterys, čia patyrę lytinį priekabiavimą ir piktnaudžiavimą, antradienį atidarė savo tinklaraštį „MeTooEP“, kuriame galima anonimiškai pranešti apie panašų elgesį.
Pramogos
K. Spacey sulaukė naujų kaltinimų
Los Andželo apskrities prokuratūra trečiadienį nurodė gavusi antrą skundą dėl lytinės prievartos, esą įvykdytos „Oskarų“ laureato aktoriaus Kevino Spacey (Kevino Speisio).
Pramogos
Gašlios žinutės iš posto išvertė dar vieną ministrą
Už smulkaus verslo klausimus atsakingas ministras Andrew Griffithsas, anksčiau vadovavęs premjerės Theresos May administracijai, pranešė penktadienį atsistatydinęs po to, kai laikraštis „The Sunday Mirror“ paviešino jo susirašinėjimą su dviem moterimis.
Aktualijos
Policija ieško šio galimai pavojingo žmogaus
77 maršruto autobuse šis vyras priekabiavo prie merginos, kuri išsigandusi buvo priversta išlipti.
Pramogos
Harvey Weinstein stojo prieš teismą
Niujorko teisme kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl jam pateiktų kaltinimų išžaginimu ir kitais lytiniais nusikaltimais prieš dvi moteris padariusio Harvey Weinsteino advokatas pareiškė, kad gynyba yra pasirengusi „pradėti savo kovą“.
The Economist
Santuokos našta
Kaip vedybos pagal šariatą gali pakenkti Vakaruose gyvenančioms moterims
Pramogos
„Auksinių gaublių“ laureatas kaltinamas priekabiavimu
Holivudo aktorių Jamesą Franco, prieš kelias dienas tapusį „Auksinių gaublių“ apdovanojimų laureatu, penkios moterys viešai apkaltino lytiniu priekabiavimu ir kitokiu nepriimtinu elgesiu, ketvirtadienį pranešė laikraštis „The Los Angeles Times“.
Pramogos
Feministės užsipuolė vyrus ginančias moteris
Feministės ir viena Holivudo prodiuserį Harvey Weinsteiną išprievartavimu apkaltinusi moteris trečiadienį užsipuolė prancūzų aktorę Catherine Deneuve, pasirašiusią atvirą laišką, kuriame judėjimas #MeToo yra smerkiamas dėl raganų medžioklės prieš vyrus.
Pramogos
Priekabiavimu apkaltintas dar vienas žinomas žmogus
Holivudo žvaigždė Dustinas Hoffmanas buvo apkaltintas ne kartą priekabiavęs prie aktorės, kartu su juo dirbusios 9-ajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje. Legendinis aktorius sulaukė tokių kaltinimų jau antrą kartą.
Aktualijos
Londone siautėja priekabiautojas prie vaikų
Londono Metropoliteno policija praneša, kad vyras užpuola ne jaunesnius nei 11 metų vaikus.
Pramogos
Richardui Bransonui mesti sunkūs kaltinimai
Visą pasaulį supurtęs Holivudo seksualinio priekabiavimo skandalas paskandinęs ne vieną garsų aktorių ir prodiuserį persikėlė ir link verslininkų, Virgin Atlantic įkūrėjas, multimilijonierius kaltinamas seksualiai priekabiavęs prie dainininkės.
Pramogos
Veiksmo filmų žvaigždei Seagalui – baisūs kaltinimai
JAV veiksmo filmų aktorius Stevenas Seagalas tapo naujausia Holivudo žvaigžde, sulaukusia kaltinimų seksualiniu priekabiavimu.
Pramogos
Buvęs Mariah Carey asmens sargybinis kaltina dainininkę priekabiavimu
Buvęs amerikiečių dainininkės Mariah Carey asmens sargybinis apkaltino ją priekabiavimu ir įžeidinėjimu, trečiadienį pranešė apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ.
Pramogos
K. Spacey kaltinimai atsekė iki Londono
Televizija „Netflix“ penktadienį vakare nutraukė bendradarbiavimą su aktoriumi Kevinu Spacey, kurio karjera byra į šipulius po jam pateiktų kaltinimų dėl netinkamo seksualinio elgesio, o Niujorko policija tuo tarpu renka įrodymus galimam Harvey Weinsteino arešto orderiui dėl moters išžaginimo.
Aktualijos
Skandalai nesibaigia: atsistatydino Britanijos gynybos sekretorius
Michaelas Fallonas atsistatydino iš 3,5 metų užimamų gynybos sekretoriaus pareigų dėl jam pareikštų kaltinimų priekabiavus prie žurnalistės.
Pasaulis
Skandalas JAV: pagrindinis kaltinamasis priekabiavimu yra prezidentas
Buvęs JAV prezidentas George'as W. H. Bushas viešai atsiprašė aktorės, apkaltinusios, kad prezidentas ją grabinėjo per vieno filmo peržiūrą, sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje, pranešė amerikiečių žiniasklaida.
Aktualijos
Apsilankius bare - trys metai nelaisvės
27-erių metų britas Jamie Harron atostogavęs Dubajuje atsidūrė už grotų. Apsilankęs itin turistų mėgstamame bare vyras sulaikytas už tai, kad kokteiliu bandė neapipilti kitų baro lankytojų.
Pramogos
Mergina originaliai parodė priekabiautojų veidus (nuotraukos)
Įdomų socialinį eksperimentą sumanė atlikti jauna, patraukli ir vyrų dėmesio viešumoje nestokojanti mergina – ji fotografuojasi su visais, kurie prie jos priekabiauja.
ŽYMA
MAROKAS