ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pasaulio lietuviai
„Facebook“ saugumu rūpinasi Lietuvos policininkė
„Internetas ir technologijos mane domino nuo pat sąmoningos vaikystės – paauglystės. Prie kompiuterio jau tuomet praleisdavau labai daug laiko. Kaip ir daugelis paauglių, ne vieną naktį praleidau internetiniuose pokalbių kambariuose, naršydama internete ar žaisdama kompiuterinius žaidimus. Visko apie kompiuterius ir internetą išmokau pati, bandymų būdu, kišdama nosį, kur reikia ir kur nereikia“, – pasakoja Lilija Omeljančuk, buvusi Lietuvos kriminalinės policijos biuro Sunkaus ir organizuoto nusikalstamumo tyrimo 5-osios valdybos 1-ojo skyriaus vyriausioji tyrėja, tarnybą kriminalinėje policijoje pakeitusi nauju itin ambicingu iššūkiu – darbu socialinio tinklo „Facebook“ interneto saugumo komandos gretose.
Pasaulio lietuviai
Sensacija tapusio poelgio Lietuvos policininkas nesureikšmina
Tiesiog dirbant savo darbą galima tapti tautiečių iš viso pasaulio pasididžiavimu – taip atsitiko tvarką mieste prižiūrėjusiam Lietuvos policijos pareigūnui. Internete pasirodę vaizdai, kaip jis pamoko neblaivius futbolo sirgalius iš Škotijos, tapo tikra sensacija, tačiau tai, kas internautams pasirodė kaip žygdarbis, jam yra kasdienybė.
Lietuva
Lietuvos policininkas pamokė škotus (vaizdo įrašas)
Ketvirtadienį Lietuvoje viešėjo apie du šimtai Škotijos futbolo superklubo „Celtic“ sirgalių, kai kuriems iš jų teko aiškinti, kas yra padorus elgesys. Tai puikiai atliko jaunas policijos pareigūnas.
Lietuva
Internete plinta šokiruojantis vaizdo įrašas: policininkai elektrošoku tramdė nepilnametį
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip praėjusį pirmadienį sostinės Algirdo g. policijos pareigūnai suimdami nepilnametį naudoja jėgą ir elektrošoką.
Lietuva
Tėvas vaikų stovykloje įtariamas tvirkines tris mergaites
Klaipėdos teisėsaugos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo stovykloje atostogavusių trijų mergaičių tvirkinimo. Įtariamasis yra vienas stovyklautojos tėvas, jis kol kas yra sulaikytas.
Pramogos
Sandros Grafininos britas sutuoktinis kaltinamas žmonos nužudymu
Šeštadienį Šiauliuose vietos policijos pareigūnai sulaikė Jungtinės Karalystės pilietį Nigelą Westą. Vyras žinomas kaip šiuo metu be žinios dingusios buvusios „Olia lia pupytės" Sandros Grafininos sutuoktinis.
Pramogos
Neblaivus prie vairo sulaikytas E. Dragūnas teisinosi bronchitu
Skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas ir vėl pagautas už vairo išgėręs. Šaltinių duomenimis, sekmadienį, apie 16 valandą pareigūnams sustabdžius E. Dragūno vairuojamą automobilį, jam buvo nustatytas girtumas.
Aktualijos
Lietuviai sugavo nesugaunamąjį JK narkotikų baroną
Dėl sugebėjimo išlikti nepastebėtam „vaiduokliu“ pramintas Jungtinės Karalystės nusikaltėlis buvo sulaikytas Lietuvoje, o gimtinėje jam pareikšti kaltinimai dėl narkotikų kontrabandos, vertos milžiniškų pinigų.
Lietuva
Kaune – įspūdinga policijos operacija, sulaikyti nusikalstamo pasaulio vadeivos
Kauno apskrityje surengus stambaus masto policijos operaciją, sulaikyti organizuotos nusikalstamos grupuotės lyderiai ir nariai. Šioje neeilinėje operacijoje dalyvavo apie 300 policijos pareigūnų.
Lietuva
Policija ieško Anglijoje dingusios jaunos lietuvės
Lietuvos policija paskelbė į Londoną išvykusios ir be žinios dingusios jaunos lietuvės paiešką. Artimieji teigia, kad su 1999 m. gimimo Monika Rusaite negali susisiekti jau beveik mėnesį.
Aktualijos
Rytų Londone policija į jaunuolį paleido 13 šuvių
Ankstyvą antradienio rytą, rytų Londono Hackney rajone, šeši policijos pareigūnai į įtariamąjį 21-erių jaunuolį paleido 13 kulkų.
Lietuva
Neblaivus gimnazijos direktorius kelyje užmušė moterį ir sužalojo jos sūnų
Rokiškio rajone pirmadienio vakarą mirtinai sužalota iš automobilio išlipusi vairuotoja, ją partrenkęs automobilis iš įvykio vietos pasišalino.
Lietuva
Lietuvos policijoje – įspūdingi automobiliai
Lietuvos policija keičia tarnybinių automobilių dizainą, kuris labiau atspindi šiandienos policiją: moderni, veržli, atvira, labiau matoma.
Aktualijos
Konservatoriai siūlo įteisinti medicininę marichuaną
Sunkiai sergantiems onkologiniams ligoniams reikia suteikti visas galimas gydymo priemones, įskaitant ir medicininę marichuaną. Penktadienį pradėti diskusiją šia tema pasiūlė keletas Seimo narių.
Lietuva
Policija ieško Oksanos Pikul-Jasaitienės brolio
Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas patvirtino, kad po susišaudymo Antakalnyje vis dar ieškomas tris kartus teistas 23-ejų Jonas Baronas, kuris yra įžymiosios Oksanos Pikul-Jasaitienės brolis.
Lietuva
Policininkei pasiūlytas rekordinio dydžio kyšis
Vienai Klaipėdos policijos tyrėjai dvi su narkotikų prekyba siejamos moterys kaip kyšį pasiūlė butą, automobilį ir kelionę.
Pramogos
Žinomas pareigūnas prabilo apie meilę mamai
Artėjančios Motinos dienos proga žinomi televizijos veidai uždainavo vieną populiariausių dainų mamai – Marijono Mikutavičiaus „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Labiausiai žiūrovus nustebino ir sužavėjo pareigūno, gerai pažįstamo iš laidos „Farai“, pasirodymas klipe.
Lietuva
Kauno rajone sušaudyta šeima
Pirmadienį vakare Lietuvą sustingdė žinia apie dar vieną siaubingą nusikaltimą. Kauno rajone, Gaižėnų kaime, rasta sušaudyta šeima.
Lietuva
Siaubinga nelaimė: Jonavoje motina įtariama nužudžiusi naujagimį (atnaujinta)
Kauno vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad penktadienį, vasario 24 dieną, Jonavos rajone motina galimai nužudė savo kūdikį.
Lietuva
Nepaperkami Lietuvos policininkai paviešino įspūdingą kyšį
Šeštadienį po vidurnakčio viename Lietuvos kaime sustabdytas jaunas vyras bandė išsisukti pasiūlydamas didžiulį kyšį, bet taip prisidarė tik dar daugiau nemalonumų.
ŽYMA
MEDICININĖ MARICHUANA