pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Gyvenimas
Netikėta karantino pasekmė – socialinius tinklus užkariauja medikai
Koronaviruso pandemijos metu krito beveik visų socialinių tinklų žvaigždžių aktyvumas. Ir nors tokiose platformose kaip „Facebook“ didžiausias lankytojų srautas kilo
Aktualijos
Koronavirusas
Kas šeštas užsikrėtęs COVID-19 yra medikas
Lietuvoje koronavirusas diagnozuotas 113 medikų, BNS patvirtino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė. Naujausiais duomenimis, Vilniuje koronaviruso infekcija patvirtinta 39-iems
Gyvenimas
Koronavirusas JK: keliems gydytojams diagnozavus virusą skubiai ieškomi jų pacientai
Anglijos visuomenės sveikatos priežiūros departamentas pranešė, kad sveikatos priežiūros darbuotojams buvo liepta savarankiškai karantinuotis, kai tik jiems buvo nustatytas koronavirusas.
Pasaulis
Maskvos anesteziologas įtariamas pacientės išžaginimu
Maskvos policija iškėlė baudžiamąją bylą vietos gydytojui anesteziologui. Į policija kreipėsi moteris, prieš kelias dienas paleista iš vienos sostinės ligoninių.
Sveikata
Medikai įspėja susiruošusius žiemos atostogų
Kad atostogos paliktų tik pačius maloniausius įspūdžius, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai atkreipia dėmesį į kelias pagrindines užkrečiamųjų ligų prevencijos priemones, padėsiančias išvengti sveikatos sutrikimų atostogaujant svetur.
Aktualijos
Mirė iš važiuojančio automobilio iškritęs paauglys
Iš važiuojančio automobilio iškritusio paauglio gyvybės išgelbėti nepavyko.
Lietuva
Medikai papasakojo apie komos būklės narkotikais apnuodytą atvežtą kūdikį – pasekmės gali būti lemtingos
Medikai prieš porą dienų skubėjo gaivinti komos ištikto 11 mėnesių kūdikio. Įtariama, jis buvo apsinuodijęs narkotinėmis medžiagomis. Vaikas buvo skubiai atvežtas į Santaros klinikų reanimaciją.
Aktualijos
Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją
Po automobilių avarijos šiaurės Mančesteryje mirė vyas, o eismo įvykyje nukentėjęs paauglys dėl savo gyvybės vis dar kovoja ligoninėje. Rimtas traumas patyrė ir moteris su vaiku, rašoma Metro.co.uk.
Gyvenimas
Atvirą širdies operaciją vidury gatvės atlikęs gydytojas sulaukė padėkos
Praėjus 8 mėnesiams po liūdnai pasibaigti galėjusios avarijos, motociklininkas padėkojo jo gyvybę išgelbėjusiam gydytojui, kuris atvirą širdies operaciją atliko vidury gatvės, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Festivalyje nuo 21 m uolos nukrito ir stipriai susižalojo trys jaunuoliai
Trys jaunuoliai, nukritę nuo 21 m aukščio uolos, patyrė itin rimtus sužalojimus, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
Arbaleto strėle į galvą sužeista dvimetė
Antradienio popietę skubios pagalbos tarnybos Liverpūlyje vyko padėti šeimai, kurios dvejų metų atžalai į galvą pataikė arbaleto strėlė. Mergaitė patyrė rimtus sužeidimus ir šiuo metu kovoja dėl savo gyvybės, praneša žiniasklaida.
Pramogos
Garsiai porai pranašaujamas ketvirtas vaikas
ŽYMA
MEDIKAI