penktadienis, sausio 15 d.
Anglijoje
Princas Harry ir Meghan Markle pasitraukė iš socialinės žiniasklaidos
Princas Harry ir Meghan Markle pasitraukė iš socialinės žiniasklaidos, nes nusivylė „neapykanta“, kurią matė tokiuose tinkluose kaip „Facebook“ ir „Twitter“,
Pramogos
Harry ir Meghan pradeda gyvenimą kaip (beveik) eiliniai žmonės
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sekmadienį pradėjo gyventi naują gyvenimą kaip – beveik – eiliniai žmonės, turintys finansinių problemų ir nuogąstavimų dėl saugumo, po to, kai Britanijos karalienė Elizabeth II atėmė iš jų karališkuosius titulus ir valstybinį finansavimą.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan atsisakys karališkųjų titulų
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų, šeštadienį paskelbė Bakingamo rūmai. Tai yra dalis jų susitarimo su karaliene, kad jiedu galėtų daugiau asmeninio laiko praleisti Kanadoje.
Pramogos
Karalienė norėtų, kad Harry ir Meghan išsaugotų visas pareigas, bet gerbia jų norą
Britų karalienė Elizabeth II norėtų, kad princas Harry ir jo žmona Meghan neatsisakytų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir visų pareigų, bet gerbia jų norą gyventi nepriklausomą gyvenimą.
Pramogos
Elžbieta II šaukia susitikimą su karališkosios šeimos nariais
Britų karalienė Elžbieta II pirmadienį surengs susitikimą su princu Harry, mėgindama išspręsti krizę, kurią sukėlė netikėtas princo pranešimas, kad jis su žmona Meghan atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso.
Pasaulis
Karališkoji šeima
„Megxito“ sviedinys išmušė „Brexitą“ ir Iraną iš Jungtinės Karalystės laikraščių antraščių
Žinia, kad Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan atsisakys karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso, ketvirtadienį išstūmė Irano krizę
Pramogos
Meghan Markle vėl atrodė kaip atstumtoji: ekspertai paaiškino, kodėl jai neliko vietos prie svarbiausių karališkosios šeimos narių
Per savaitgalį vykusią Atminties dienai skirtą ceremoniją Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II, princo Williamo žmona Kate Middleton ir kronprinco Charleso sutuoktinė Kornvalio kunigaikštienė Camilla kartu stovėjo viename balkone. Tačiau Meghan Markle šalia jų nebuvo matyti, skelbia people.com ir aiškinasi, kodėl.
Pramogos
Akylūs internautai Meghan Markle vizito į Afriką metu pastebėjo neįprastą detalę: buvusi aktorė toliau nenustoja vaidinusi?
Šiuo metu Meghan Markle su princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie vieši Pietų Afrikoje. Žinodama, kad kiekviename žingsnyje ją seks fotografai, Sasekso kunigaikštienė gerai apgalvojo kiekvieną detalę. Akyliausi gerbėjai pastebėjo kai ką neįprasto, o ekspertai teigia, jog buvusi aktorė verčiasi per galvą, kad tik pagerintų savo viešąjį įvaizdį.
Pramogos
M. Markle ir princas Harry nori įsigyti namą Los Andžele
Šiuo metu Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle gyvenimas visiškai kitoks nei buvo iki šiol. Dabar ji kartu su vyru, Didžiosios Britanijos princu Harry ir gegužę gimusiu sūnumi Archie gyvena ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o Frogmoro rezidencijoje.
Pramogos
Po vestuvių Meghan turėjo tik vieną norą, tačiau karalienė Elžbieta II jam tarė „ne“
Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės buvo vienas nuostabiausių istorinių renginių. Viso pasaulio akys tą dieną krypo ne tik į nuotaką ir jaunikį, bet ir į kitus kartu su jaunavedžiais jų įstabiausią dieną Vindsoro pilyje šventusius karališkosios šeimos narius. Tačiau po tuoktuvių likęs džiaugsmas greitai išgaravo, kai Sasekso kunigaikščiams teko nusivilti Elžbietai II atmetus poros prašymą dėl jų gyvenamosios vietos.
Pramogos
Meghan Markle jaučiasi prislėgta nuolatinio jos lyginimo su Kate Middleton
Meghan Markle bei Kate Middleton kone kaskien patenka į žiniasklaidos akiratį: lyginama viskas - nuo moterų skonio mados atžvilgiu, iki vaikų auginimo metodų.
Pramogos
Karališkosios šeimos ekspertė: toks princo Harry ir Meghan Markle elgesys žalingas monarchijai
Anot karališkosios šeimos ekspertės, princas Williamas būgštauja, kad pastarasis princo Harry ir Meghan elgesys yra „žalingas“ karališkajai šeimai, praneša dailymail.co.uk.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai išvadinti veidmainiais: kalba apie aplinkosaugą, o skraido privačiais lėktuvais
Aplinkos apsaugos kampanijų atstovai britų karališkosios šeimos narius Meghan Markle ir princą Harry išvadino veidmainiais po to, kai pora ilsėtis skrido privačiais lėktuvais.
Pramogos
Meghan ir Harry dėl perdėto jausmų demonstravimo nebekviečiami į draugų vakarėlius
Meghan Markle ir princas Harry vis rečiau yra kviečiami dalyvauti jų draugų rengiamuose vakarėliuose ar vakarienėse. To priežastis, kaip teigia artimi šaltiniai, „per didelis viešas jausmų demonstravimas“.
Pramogos
Serialo „Kostiumuotieji“ kūrėjai prisiminė M. Markle: prabilo apie jos karališką gyvenimą
Dar iki tampant Sasekso kunigaikštiene Meghan Markle buvo žinoma kaip viena iš serialo „Kostiumuotieji“ pagrindinių veikėjų. Itin populiariame seriale M. Markle vaidino išsilavinusią ir užsispyrusią Reičel Zein, kurios negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai.
Pramogos
Meghan Markle – dar vienas viešas kirtis nuo buvusio bičiulio: jau atsibodo jos nuolatiniai kaprizai
Piersas Morganas užsipuolė Meghan Markle dėl sprendimo tapti kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore: esą, tai absoliučiai nesuderinama su nuolatiniais jos kaprizais reikalaujant privatumo, skelbia „The Sun“.
Pramogos
Princas Harry atskleidė su Meghan planuojantis susilaukti ne daugiau kaip dviejų vaikų
Atvirame pokalbyje su gamtosaugininke Jane Goodall princas Harry prisipažino, kad su žmona Meghan Markle juodu planuoja auginti ne daugiau kaip du vaikus. Sasekso kunigaikštis pridūrė, kad taip jie prisidės prie bandymų išsaugoti planetą, rašoma „Daily Mail“.
Pramogos
M. Markle interviu su M. Obama gavo svarbų tėvystės patarimą: branginkite visa tai
Meghan Markle tapo pirmąją kviestine britiškojo „Vogue“ redaktore. Sasekso kunigaikštienė buvo atsakinga už jau kitą savaitę pasirodysiantį metų svarbiausią rugsėjo numerį, kurio puslapiuose nusprendė atskleisti labiausiai ją įkvepiančių moterų, kurių viena – buvusio JAV prezidento Baracko Obamos žmona Michelle, istorijas. Pastaroji kunigaikštienei atvirai papasakojo apie motinystę ir davė itin svarbų patarimą.
Pramogos
Sasekso kunigaikštienė Meghan tapo Britanijos „Vogue“ kviestine redaktore
Jungtinės Karalystės princo Harry žmona Meghan tapo šalyje leidžiamo madų žurnalo „Vogue“ rugsėjo mėnesio numerio kviestine redaktore ir pristatys savo „atvirą pokalbį“ su buvusia JAV pirmąja ponia Michelle Obama.
Pramogos
Karališkosios šeimos ekspertė: princui Harry šeima buvo skyrusi vietą vyresnio brolio šešėlyje
Kaip atskleidė šaltiniai, princas Harry nuo pat mažų dienų buvo paliekamas brolio princo Williamo šešėlyje, skelbia „The Daily Mail“.
ŽYMA
MEGHAN MARKLE