ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pasaulis
Mirė įkaitusiame mikroautobuse palikta darželinukė
Tailando pietinėje Patanio provincijoje trejų metų darželio auklėtinė mirė palikta saulės prikaitintame mokyklos mikroautobuse, ketvirtadienį pranešė policija ir pridūrė, kad transporto priemonės vairuotojas buvo sulaikytas.
Pramogos
Milijardierius vaikus gelbėjusį britą išvadino pedofilu
Tailando urve įstrigusius vaikus išgelbėti padėjęs naras sulaukė viešo pažeminimo – jį visame pasaulyje žinomas amerikietis verslo magnatas, automobilio „Tesla“ projekto kūrėjas Elonas Muskas išvadino pedofilu.
Pasaulis
Tailande iš urvo išvaduoti visi 12 berniukų ir jų treneris (atnaujinta)
Tailando šiaurėje gelbėtojai antradienį ištraukė visus berniukus ir jų trenerį, kurie daugiau kaip dvi savaites buvo įstrigę Tam Luango urve, socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė šalies laivyno narai.
Pasaulis
Tailande rasti išsekę, bet gyvi, urve dingę vaikai
Viename Tailando urve po devynias dienas trukusių paieškų rasti išbadėję, bet gyvi 12 berniukų ir jų futbolo treneris gaus maisto atsargų, prilygstančių keturių mėnesių maitinimo normai, ir turės išmokti nardyti, kad galėtų būti evakuoti, antradienį pranešė kariuomenė.
Pasaulis
Vyrui surogatinės motinos pagimdė 13 vaikų
Bankoko teismas antradienį suteikė japonui Mitsutoki Shigetai „vienišo tėvo“ teises į 13 vaikų, kuriuos jam pagimdė surogatinės motinos tailandietės, ir dabar jis galės globoti šiuos vaikus.
Pasaulis
Vyrai pamišo dėl lytinio organo balinimo procedūros
Thai medicinos atstovai įspėjo apie galimą šalutinį poveikį balinant penį, tačiau vyrai nekreipia dėmesio.
Pramogos
Lindsay Lohan buvo per plauką nuo tragedijos
Garsi Jungtinių Amerikos Valstijų aktorė Lindsay Lohan patyrė sukrėtimą, viešint Tailande ją užpuolė gyvatė.
Kultūra
„Auksinis liūtas“ įteiktas Meksikos režisieriui G.del Toro
Pagrindinis 74-ojo Venecijos kino festivalio apdovanojimas „Auksinis liūtas“ šeštadienį už monstrų trilerį „The Shape of Water“ (Vandens forma) įteiktas Meksikos
Pasaulis
Tailandas: už įžeidimus „Facebook‘e“ – 35 metai kalėjime
Išsakyta nuomonė socialiniame tinkle „Facebook“ gali užtraukti ne tik priešingai manačiių žmonių pyktį, bet ir kainuoti laisvę. Būtent taip nutiko vienam Tailando gyventojui.
Pramogos
Parašiutininkas mirė vos iššokęs iš lėktuvo
Ketvirtadienį mirtimi baigėsi patyrusio parašiutininko iš Škotijos atostogos: atliekant eilinį šuolį sustreikavo vyriškio širdis.
Pasaulis
Lėktuvui patyrus turbulenciją sužeisti 27 keleiviai
Po to kai iš Maskvos pakilęs Rusijos oro bendrovės „Aeroflot“ lėktuvas ore pakeliui į Bankoką pateko į turbulenciją, sužeisti mažiausiai 27 keleiviai. Turbulencija buvo tokia stipri, kad keleiviams lūžo kaulai, o trims asmenims prireikė operacijų, - sklebė bbc.co.uk.
Lietuva
Tarp nelaimingiausių ir lietuviai
Žmonės nesijaučia laimingi gyvendami Lietuvoje. Tokias tendencijas kasmet paviešina atliekamas nelaimingumo indeksas. Lietuvos pozicija šiemet pasikeitė.
Pramogos
Dešimtmečio proga Jonas ir Simona Nainiai pasidalino klipu
Jonas ir Simona Nainiai – neabejotinai viena žymiausių ir ilgiausiai kartu esančių Lietuvos žvaigždžių pasaulio porų. Šiemet sutuoktiniai mini savo meilės dešimtmetį, kurio proga išvyko į romantiškas atostogas Tailande.
Pramogos
V. Siegel su D. Bunkumi paspruko nuo šalčio
Verslininkui Danieliui Bunkui ir jo mylimajai Viktorijai Siegel netenka kęsti Lietuvą sukausčiusių šalčių.
Pasaulis
Tailandas rauda karaliaus
Ketvirtadienį mirė Tailando karalius Bhumibolas Adulyadejas – ilgiausiai pasaulyje soste išbuvęs monarchas. Netektis šalyje sukėlė tikrą psichozę.
Pasaulis
Turistų mylimam Tailande sprogimai
Mažiausiai keturi žmonės žuvo ir dar 20 žmonių buvo sužeista pietryčių Azijoje esančiame Tailande, kuris itin populiarus tarp užsienio turistų.
Pasaulis
Gėjų poros pergalė: surogatinę dukrą leista išsivežti į Ispaniją
Tailando teismas priėmė istorinį sprendimą – jis leido gėjų porai iš šalies išsivežti surogatinės motinos jiems pagimdytą mergaitę. Teismo procesai truko ilgiau nei metus, nes surogatinė motina po gimdymo atsisakė atiduoti vaiką porai kaip kad buvo sutarta anksčiau.
Pasaulis
Didžiulis sprogimas Tailando sostinėje - yra aukų (foto, video)
Itin turistų lankomame Tailando sostinės Bankoko centre - galingas sprogimas. Kaip pranešė vietoje esantis BBC žurnalistas, yra daug aukų, judrioje gatvėje iškart po sprogimo gulėjo daug sužeistų ir žuvusių žmonių.
ŽYMA
MEKSIKOS REŽISIERIUS