šeštadienis, sausio 16 d.
Verslas
Microsoft
Billas Gatesas trauskiasi iš „Microsoft“ valdybos, žada atsidėti filantropijai
Vienas iš programinės įrangos gigantės „Microsoft“ įkūrėjų Billas Gatesas bendrovei skirs dar mažiau laiko nei iki šiol. Jis pranešė besitraukiantis iš įmonės valdybos, rašo „Sky News“.
Pramogos
B. Gateso ir jo žmonos Melindos laimingos santuokos paslaptis: kodėl pora kiekvieną vakarą kartu plauna indus?
Daugiau nei 25 metus santuokoje gyvenančių milijardierių Billo Gateso ir jo žmonos Melindos laimės paslaptis labai paprasta. Pasak žinomos poros, svarbu pasirūpinti, kad dviejų žmonių partnerystė būtų balansuota.
Pasaulis
Billo Gateso žmona Melinda atvirai papasakojo, ką reiškia būti vieno turtingiausių pasaulio vyrų žmona
Billas Gatesas yra vienas turtingiausių pasaulio verslininkų, kurio turtas vertinamas daugiau nei 100 milijardų dolerių. Jo žmona Melinda biografinėje knygoje „The Moment Of Lift: How Empowering Women Changes The World“ atvirai papasakojo, ką reiškia būti milijardieriaus žmona, šokiruojančius pareiškimus, buitį, motinystės iššūkius ir net apie visagalę kontracepciją. Jūsų dėmesiui – ištrauka iš jos knygos.
Aktualijos
Londono centre juodasis taksi traiškė žmones
Pačioje Londono širdyje, pagrindinėje Covent Garden rajono gatvėje, kurioje net ir įprastą darbo dieną knibždėte knibžda žmonės įvyko nelaimė. Juodasis Londono taksi automobilis užlėkė ant šaligatvio ir traiškė visus pasitaikius kelyje.
ŽYMA
MELINDA GATES