penktadienis, spalio 23 d.
Aktualijos
Dėl Marijampolės mero posto – socialdemokratės ir konservatoriaus kova
Mažai susidomėjimo sulaukusiuose Marijampolės mero rinkimuose laukia antras turas. Sekmadienį nė vienam kandidatui nesurinkus pergalę užtikrinančių balsų skaičiaus, socialdemokratė Irena Lunskienė ir konservatorius Kęstutis Traškevičius mėgins iškovoti pergalę antrame ture.
Aktualijos
Artimieji iš lietuvės nori atimti mažametę dukrą
Tiesa.com redakciją pasiekė laiškas su prašymu pasidalinti skaudžia lietuvės istorija. Pasak pašnekovės, nesąžiningi, pasipelnyti siekiantys artimieji bei abejinga Lietuvos teisėsauga, nepalaiko moters noro sukurti šviesų ir gražų gyvenimą savo mažametei dukrai Anglijoje ir reikalauja gražinti ją į Lietuvą, kur jos laukia abejotina ateitis.
Aktualijos
Pagalbos šauksmas: lietuvių šeima neteko penkių mėnesių dukters (atnaujinta)
Su „Tiesos“ redakcija susisiekė lietuvis Arvydas, kuris prašė pagelbėti tragiškos nelaimės ištiktai šeimai. Tėvai, Deimantė ir Ričardas Bičkauskai, neteko penkių mėnesių dukrytės Ugnės. Kūnelio pargabenimui į Lietuvą reikalinga tūkstančius svarų siekianti suma, taip pat šiuo metu dėl nelaimės mergaitės tėvas negali dirbti, tad pinigų reikia ir pragyvenimui.
Aktualijos
Pagalbos šauksmas: 12-metės lietuvės mama neviltyje
Su „Tiesos” redakcija susisiekė į nepavydėtiną situaciją pakliuvusi 12-metės mergaitės mama Agnė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi, aut. past.). Moters dukra lanko katalikišką mokyklą, tačiau šiuo metu svarstoma, ar mažametei bus suteikta galimybė rugsėjį į ją grįžti. Agnė sunerimusi, kad geriausiais pažymiais mokykloje besimokiusi mergaitė gali likti gatvėje.
ŽYMA
MERO RINKIMAI