šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Lietuva
Dešimtis mergaičių prievartavęs pulkininkas kalėjime bijo mirties
Už visą pluoštą bjaurių nusikaltimų, kuriuos atliko prieš dešimtis mažamečių mergaičių, nuteistas buvęs Generolo Jono Žemaičio akademijos pulkininkas Saulius Vitkus atkakliai siekia įtikinti teisėjus ir pataisos namų administraciją, kad negali kalėti kartu su kitais kaliniais.
Aktualijos
Populiariame parke rytų Londone dienos metu išprievartauta moteris
Rytų Londono Hackney rajone, populiariame Victoria parke, šeštadienio popietę užpulta ir išprievartauta moteris.
Aktualijos
Bostone prievartautojas sulaikytas prie savo aukos (vaizdo įrašas)
Išprievartautos mergaitės pagalbos skambučio sulaukę Rytų Anglijos policijos pareigūnai jos buvimo vietą ir įtariamąjį sulaikė panaudoję droną.
Pramogos
Buvusi manekenė kaltina futbolo žvaigždę Ronaldo išžaginimu
Vienas buvusi manekenė apkaltino portugalų futbolo superžvaigždę Cristiano Ronaldo išžaginimu ir teigia, kad sportininkas 2009 metais užpuolė ją savo viešbučio apartamentuose Las Vegase.
Pasaulis
Gydytojas prievartavo raminamaisiais prislopintą pacientę
Ligoninėje gydomos ir raminamaisiais vaistais paveiktos moters bejėgiška būkle pasinaudojęs gydytojas pacientę išprievartavo.
Aktualijos
Londono gatvėje išprievartautas vyras
Ketvirtadienį vakare Londone išprievartautas vyras, nusikaltėlis savo auką užpuolė šviesiu paros metu, greta judrios vietos.
Aktualijos
Policijos seržantas persekiojo ir išžagino moterį
Gerbiamas Sittingbourne'o policijos seržantas Clive'as Gartonas įkalintas už moters išprievartavimą ir persekiojimą.
Lietuva
Po siaubingo išžaginimo moteris buvo priversta emigruoti
Telšių apylinkės prokurorams teko nelengva užduotis – aiškintis, ar psichikos negalią turinčią moterį išžagino jos vyro draugas. Prokurorai nusprendė, kad tokio įvykio nebuvo, tačiau socialiniai darbuotojai įsitikinę kitaip. Kol vyko tyrimas, neįgali moteris pagimdė ir su vyru emigravo.
Aktualijos
Viešbučio darbuotojai britę prievartavo pasikeisdami
Žymaus Italijos kurorto viešbučio darbuotojus teisingumas pasivijo po pusantrų metų – penkis vyru išdavė jų susirašinėjimas ir užpuolimo metu darytos aukos nuotraukos.
Aktualijos
Bandė išprievartauti viduryje baltos dienos
Paauglė sugebėjo pabėgti nuo savo užpuoliko jį subadžiusi smailu daiktu.
Aktualijos
Naujieji – kalėjime: už prievartavimus lietuvis ilgai nematys laisvės
Rytų Anglijoje už moters išprievartavimus griežtai nubaustas lietuvis, kuris į laisvę turėtų išeiti tik ketvirtajame šio amžiaus dešimtmetyje.
Aktualijos
Suimta policijoje apie išprievartavimą pranešusi imigrantė
Moteris, kurios vardas ir pavardė viešai neskelbiami, į policijos nuovadą Londone nuėjo pranešti apie ją ištikusią nelaimę – pagrobimą ir iššaginimą. Deja, moteriai duodant parodymus, jai pačiai pateikti kaltinimai dėl jos gyvenamojo statuso Jungtinėje Karalystėje.
Aktualijos
Imigrantas mergaitę išprievartavo vos atvykęs į JK
Jaunas Rumunijos pilietis, prekybos centro aikštelėje užpuolęs, į krūmus įsitempęs ir išprievartavęs 14-metę mergaitę savo kaltę neigia net priremtas akivaizdžių įrodymų.
Aktualijos
Londone išprievartautas vyras
Šiaurės Londone saugiai nebegali jaustis ne tik moterys, bet ir vyrai. Vos keliolika metrų nuo Finchley Road metro stoties, tiesiog už krūmų buvo išprievartautas jaunas vaikinas.
Aktualijos
Svetimšalis prievartautojas JK vadina „kalių šalimi“
Teisme bausmę už moters išprievartavimą išgirdo imigrantas iš Artimųjų Rytų, kuris moteris laiko žemesnio statuso žmonėmis, o Jungtinę Karalystę – ištvirkėlių šalimi.
Pramogos
Marilyn Mansono draugas ir grupės narys įtariamas išžaginimu
Sužinojęs, kad buvusi artimo draugo mergina šį apkaltino išprievartavimu, Marilyn Mansonas nedvejodamas atleido ilgametį grupės bosistą Twiggy Ramirezą.
Aktualijos
JK reperis kaltinamas 29 išžaginimais
Jungtinėje Karalystėje, Bristolyje gyvenantis muzikantas preudonilu Solo 45 yra kaltinamas net 29 išžaginimo atvejais. Iš pradžių reperiui pateikti kaltinimai dėl dviejų išprievartavimų, tačiau netrukus bylos svarstymą teko atidėti, nes gauti dar 27 pareiškimai dėl seksualinio smurto.
Pasaulis
Dukros prievartautoją nudūrusi moteris – didvyrė, ne žmogžudė
Kelis prievartautojus užklupusi niekinant dukrą ir vieną iš jų mirtinai peiliu sužalojusi moteris išvengė kaltinimų žmogžudyste, o visuomenėje laikoma didvyre, ne nusikaltėle.
Pramogos
Reperiui Nelly mesti rimti kaltinimai, jis sulaikytas
Pasaulinį koncertinį turą pradėjęs žinomas atlikėjas Nelly atsidūrė policijos nuovadoje, jam pareikšti kaltinimai išprievartavimu.
Aktualijos
Miesto centre išprievartautas vyras
Savaitgalį didžiausiame Škotijos mieste užpultas ir išprievartautas jaunas vyras, po pasilinksminimo išėjęs iš naktinio klubo.
ŽYMA
MIŠKŲ URĖDIJŲ CENTRAS