šeštadienis, sausio 16 d.
Aktualijos
Išsityčiojus iš neįgalios moters, suimti išpuolio kaltininkai – tarp jų ir lietuvis
Jungtinės Karalystės (JK) policija pranešė suėmusi tris paauglius, kurie viešai išsityčiojo iš neįgalios moters. Internete buvo pasklidusi žinia, kad šio viešo nepykantos kupino akto autorius – Anglijos lietuvis.
Anglijoje
Internete – žinia apie šlykštų Anglijos lietuvio poelgį
Penktadienį socialiniai tinklai užė nuo žinios apie kilnų Anglijos lietuvį, o šiandien jau plinta pranešimai apie tautietį, kuris pasielgė kaip padugnė.
Aktualijos
Tėvas išreiškė nepasitenkinimą, kad jo vaikas neįleistas į mokyklą su peiliu
Tėvas įsiuto ant mokyklos vadovybės, kai jo trylikametis sūnus buvo išvarytas iš mokyklos dėl to, kad atsinešė ginklą.
Pasaulis
Vyras papjovė 7 vaikus ir dar 12 sužeidė, nes mokykloje kęsdavo patyčias
Šiaurės Kinijoje peiliu ginkluotas vyras penktadienį nudūrė septynis iš mokyklos ėjusius vaikus ir sužeidė dar 12 moksleivių, pranešė pareigūnai.
Pramogos
Anglijoje gyvenanti lietuvė per vieną naktį tapo žvaigžde. Emmos fenomenas pribloškė visko mačiusius
LNK laidoje „Yra, kaip yra“ dalyvavusi iš Anglijos kilusi lietuvaitė Ema socialinėje erdvėje sukėlė tikrą audrą.
Aktualijos
Skandalas mokykloje: į mokslus išleido sveiką vaiką, o pasiėmė suluošintą
Vos aštuonerių metų Noah buvo su greitąją išgabentas iš mokyklos Portsmouthe dėl itin rimtų sužalojimų. Jis negalėjo pajudinti nei kaklo, nei kojų, nejautė stuburo.
Pramogos
Internetą drebina patyčias mokykloje kenčiančio berniuko video
Susipažinkite, tai 11-metis Keatonas Jonesas iš Noksvilio miesto Tenesio valstijoje. Šis patyčias ir užgauliojimus mokykloje kenčiantis berniukas vos per vieną dieną atsidūrė pasaulio dėmesio centre. Bendramokslių niekinamam vaikui palaikymą išreiškė net ir tokios pasaulio garsenybės, kaip Demi Lovato, Chrisas Evansas, Markas Hamillas, paauglių dievaitis Justinas Bieberis, reperis Snoop Dogg bei daugybė kitų.
Pramogos
Internautams užkliuvo viena Rusijos gražuolės kūno vieta
Socialiniuose tinkluose savo nuotraukas publikuojančios gražuolės dėmesio dažniausiai sulaukia dėl išskirtinės savo išvaizdos, o konkurso „Mis Rusija“ dalyvė dėl vienos savo ypatybės tapo patyčių auka.
Verslas
Slidinėjimo trasos Kaune įrengimą stabdo „medžių klausimas“
Daugiau nei metus kuriamas planas šalia Kauno esančiame Kleboniškio miške įrengti slidinėjimo trasą kol kas nejuda iš vietos: nepavyksta suderinti miškininkams priimtino projekto – tokio, dėl kurio nukentėtų kuo mažiau medžių.
Aktualijos
Lenkės paauglės savižudybės byloje – atomazga
Lenkų kilmės paauglė, gyvenusi Jungtinėje Karalystėje atėmė sau gyvybę. Tėvai kaltina mokyklos vadovybę negebėjimu per daugiau nei 1,5 val. surasti dingusią merginą.
Aktualijos
Dėl patyčių mokykloje nusižudė lenkė paauglė
16-metė imigrantė, patyrusi patyčias mokykloje, atėmė sau gyvybę. Merginos kūnas rastas mokyklos tualete.
Pramogos
„Playboy“ modelis nuteistas už patyčias iš moters kūno
„Playboy“ fotomodeliui Dani Mathers skirta lygtinė trejų metų įkalinimo bausmė baudžiamojoje byloje dėl asmens privatumo pažeidimo. Ji slapta nufotografavo nuogą 70 metų moterį sporto klube ir paskelbė šią nuotrauką socialiniuose tinkluose su jos išvaizdą pašiepiančiu komentaru,.
Pramogos
Elgesys su mikčiumi barmenei kainavo darbą
Kavinių tinklo „Starbucks“ darbuotoja nevykusiai pajuokavo su mikčiojančiu klientu ir netrukus buvo priversta atsisveikinti su darbu.
Pramogos
Rasines patyčias kentėjusi lenkaitė mokykloje rasta negyva
Pietvakarių Anglijos mokykloje rasta negyva mokinė. Iš Lenkijos kilusi paauglė anksčiau viešai kalbėjo apie patiriamas rasines bendraamžių patyčias.
Pasaulis
Patyčias išgyvenusi paauglė viešai pagailėjo bendraamžių
Kanados moksleiviai suorganizavo žiaurų patyčių konkursą ir gavo tokį atsaką, kokio nė sapne negalėjo susapnuoti. Paauglė Lynelle Cantwell vieną dieną sužinojo, kad interneto svetainėje surengtas negražiausių merginų konkursas „Bjauriausios merginos HTH („Holy Trinity High“ gimanazija)“, o ji jame užėmė ketvirtą vietą.
Aktualijos
Apklausa: net pusė Britanijos vaikų mokyklose patiria patyčias
Atlikus nacionalinę apklausą paaiškėjo, kad Britanijos vaikai susiduria su rimta problema - net pusė apklaustųjų prisipažino mokyklose patiriantys patyčias, - pranešė portalas theguardian.com.
Aktualijos
Patyčios mokykloje: britų vaikai – vieni nelaimingiausių pasaulyje
Po nesenai atlikto tarptautinio tyrimo paaiškėjo, kad Anglijoje vaikai dėl smurto mokykloje, patyčių ir prastų santykių su mokytojais yra vieni nelaimingiausių pasaulyje. Atskleistos tendencijos Jungtinėje Karalystėje byloja apie didžiulę žalą vaikų gerovei, - pranešė theguardian.com.
Aktualijos
Pagalbos šauksmas: 12-metės lietuvės mama neviltyje
Su „Tiesos” redakcija susisiekė į nepavydėtiną situaciją pakliuvusi 12-metės mergaitės mama Agnė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi, aut. past.). Moters dukra lanko katalikišką mokyklą, tačiau šiuo metu svarstoma, ar mažametei bus suteikta galimybė rugsėjį į ją grįžti. Agnė sunerimusi, kad geriausiais pažymiais mokykloje besimokiusi mergaitė gali likti gatvėje.
Aktualijos
Video: mama prašo pagalbos surasti dukros skriaudikus
Įsiutusi motina prašo visuomenės pagalbos atpažinti gaują skriaudikų, kurie tyčiojosi ir sumušė jos paauglę dukrą.
Aktualijos
Skandalas: „lietuvaičių mafija” kaltinama diskriminacija
Prabangiojo parduotuvių tinklo „Harrods” darbuotojas buvo atleistas už tai, kad suvalgė gabalėlį šokoladinio pyrago, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Už šį nesusipratimą, vyriškis kaltina lietuvaites koleges.
ŽYMA
MIŠKOTVARKINIS PROJEKTAS