šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Sunkiai paaiškinami Michaelo Jacksono ir Prince‘o santykiai: įtartinos dovanos, planas nužudyti ir patyčios dainų tekstuose
Nors Prince‘as ir Michaelas Jacksonas kūrė gana skirtingą muziką, šios dvi populiariosios muzikos pasaulio ikonos nuolatos lyginamos tarpusavyje. Devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje abejonių nekeliančiais atpažinimo ženklais tapo M. Jacksono blizgučiais nusagstytai pirštinė ir jo išpopuliarinta „Mėnulio eisena“. Tas pats nutiko ir su Prince‘o falcetu, meistriškai valdoma gitara bei įspūdingais aukštakulniais.
Pasaulis
Michaelo Jacksono pritariančiąja vokaliste buvusiai Sheryl Crow kildavo daug klausimų dėl popmuzikos karaliaus elgesio
Sheryl Crow prisiminė per savo darbo su Michaelu Jacksonu metus mačiusi „išties keistų“ dalykų. 57-erių kantri dainininkė teigė, kad, nors ir nenori žiūrėti dokumentinio filmo „Leaving Neverland“, kuriame gausu kaltinimų M. Jacksonui seksualiniu vaikų išnaudojimu, jai kyla daug klausimų dėl žvaigždės elgesio, rašo dailymail.co.uk.
Pramogos
M. Jacksono vaikai ruošiasi teismui – planuoja iškelti bylą tėvą šmeižusiems vyrams
Velionio popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono vaikai ruošiasi paduoti į teismą jų tėvą lytiniu priekabiavimu vaikystėje apkaltinusius Wade’ą Robsoną ir Jamesą Safechucką, tačiau tuo pat metu, portalo Pagesix.com duomenimis, jie tyliai nagrinėja vyrų pareiškimus.
Pramogos
Skandalingos dokumentikos apie Michaelą Jacksoną prodiuseris: jis seksualiai išnaudojo daug daugiau vaikų nei parodėme
Prieš keletą savaičių debiutavęs šokiruojantis filmas „Leaving Neverland“ apie Michaelą Jacksoną sukėlė tokią audrą, kokios pramogų pasaulis dar nėra matęs. Kai du vyrai filmo kūrėjams galiausiai ryžosi atskleisti žadą atimančius faktus apie tai, kaip dainininkas juos galimai seksualiai išnaudojo, kuomet jie tebuvo nekalti vaikai, teliko laiko klausimas kada prabils ir kiti nuskriaustieji.
Pramogos
P. Jackson prakalbo apie tėvo M. Jacksono pedofilijos skandalą
Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson pareiškė, kad viešai ginti tėvą dėl jam pareikštų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu prie berniukų yra „ne jos vaidmuo“. Praėjus savaitei po to, kai televizijos ėmė transliuoti dokumentinį filmą „Leaving Neverland“, 20-metė socialiniame tinkle teigė pritarianti visiems savo šeimos veiksmams, stengiantis apginti M. Jacksono vardą ir įrodyti, kad jis nekaltas.
Pramogos
Apie Michaelo Jacksono paslaptis išdrįsta prabilti vis daugiau žmonių: namų tvarkytoja išpasakojo, ką matė ir kokių radinių rasdavo
Atsiranda vis daugiau įrodymų, kad popscenos karaliumi tituluojamas Michaelas Jacksonas intensyviai užsiiminėjo pedofilija – dešimtys jo įgeidžius tenkinusių vaikų, kaip teigia dar viena liudininkė, veikiausiai tapo seksualinio išnaudojimo aukomis. Dainininkas, esą, filmavo iškrypėliškus susitikimus su vaikais, o filmuotą medžiagą laikė paslėpęs rančos „Neverland“ bibliotekoje.
Pramogos
Artimi bičiuliai tvirtina: Michaelas Jacksonas – gyvas ir slapčia planuoja grandiozinį sugrįžimą
Kai kurie popkaraliaus Michaelo Jacksono bičiuliai ir bendražygiai mano, kad jis tebėra gyvas ir ruošiasi sugrįžti į sceną ir į gyvenimą, rašo thesun.co.uk.
Pramogos
Ryžių lėkštėje - šokiruojantis radinys
Richard Leech visuomet iš tos pačios Lidl parduotuvės esančios JK pirkdavo pamėgtus ryžius, kurių nereikia virti, o užtenka tik pakaitinti mikrobangų krosnelėje. Panašu, kad po šio incidento, vyro ir visos šeimos įpročiai gerokai pasikeis.
ŽYMA
MICHAEL JACKSON