ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
„Brexitas“
ES narės gavo „ambicingo“ prekybos susitarimo su Jungtine Karalyste juodraštį
Europos Sąjungos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier penktadienį pareiškė išsiuntęs Bendrijos valstybėms narėms „ambicingą“ pirmąjį projektą dokumento, kuris ateityje galėtų virsti naujuoju susitarimu dėl prekybos su Jungtine Karalyste po  „Brexito“.
Pasaulis
„Brexitas“
Prasideda ES ir Jungtinės Karalystės derybos dėl ateities santykių
Jungtinei Karalystei įgyvendinus „Brexitą“, pirmadienį prasideda Londono ir Briuselio derybos dėl būsimų santykių, abiem pusėms mojuojant „raudonomis linijomis“, kurios dar gali pasirodyti nesuderinamos.
Kava su IQ
H. McEntee: „ES tapo taikos Airijoje garantija“
„Brexitas“ nesukuria nė vieno laimėtojo, tik pralaimėtojus, įsitikinusi Airijos Europos reikalų valstybės ministrė Helena McEntee. IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė domėjosi, kokių iššūkių Airijai kelia didžiosios kaimynės kaprizai ir kodėl airiai vis tiek remia narystę ES.
Pramogos
Skaitytojos skundas: lietuvių parduotuvėje – pasibaigusio galiojimo produktai
Į „Tiesos” redakciją kreipėsi skaitytoja Ieva, kuri nusprendė pasidalinti savo nusivylimu apsilankiusi vienoje lietuviškų parduotuvių Londone. Dalinamės skaitytojos laišku.
Aktualijos
M. Barnier apie „Brexit“ derybas: girdžiu laikrodžio tiksėjimą, o ne švilpimą
Europos Sąjungos „Brexit“ vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier perspėjo Didžiąją Britaniją, kad deryboms dėl išstojimo iš bloko skirtas laikas bėga.
Aktualijos
Skaitytojo laiškas: Lietuvoje nėra vietos senukams
Noriu pasidalinti savo mamos istorija. Pati jau septinti metai su šeima gyvenu Jungtinėje Karalystėje. Šią vasarą ypač pablogėjus mamos sveikatai po patirtos sunkios traumos nusprendžiau ją išsivežti į Angliją. Mamai beveik 86-eri metai. Be abejo, tokiame garbingame amžiuje išvykti į kitą šalį gyventi yra labai sunku tiek psichologiškai, tiek visomis prasmėmis.
Anglijoje
Ambasada atsako: kur Anglijoje kreiptis teisiniais klausimais?
Lietuvos ambasada Londone atsako į „Tiesos" skaitytojų atsiųstus klausimus.
Aktualijos
Lietuvės pagalbos prašymas: dalyvaukite tyrime
Su „Tiesos“ redakcija susisiekė Vilniaus universiteto studentė Aistė Vyšniauskaitė. Mergina prašo Anglijos lietuvių pagalbos.
Pramogos
Skaitytojo pasakėčia
Į TIESOS redakciją atkeliavo laiškas, kuriame skaitytojas Vladimiras Troscenka dalinasi savo kūrybos pasakėčia \"Elitinė mediena\".
Lietuva
Skaitytojos laiškas: atsargiai, pinigus išviliojantys lietuviai!
Į TIESOS redakciją atkeliavo skaitytojos laiškas, kuriame moteris įspėja tautiečius pasisaugoti ir neįkliūti į pinkles, kuriose atsidūrė ji pati. Du lietuviai, pasak laiško autorės, įsiskolino jai tūkstančius ir nė neplanuoja jų grąžinti.
Pramogos
Skaitytojo laiškas: gyvenimas Londone veda prie savižudybės
\"Pastaruoju metu tiek daug jaunų lietuvių pakėlė prieš save ranką. Daug jų tai padarė Anglijoje. Žinoma, ne apie visus pranešė žiniasklaida ar papasakojo draugai. Ir taip žmonės elgiasi tikrai ne iš gero gyvenimo ir ne todėl, kad trūksta pinigų, kurių čia jie turi sočiai.\", - laiške redakcijai rašė TIESOS skaitytojas. Gal ir jūs jaučiatės panašiai?
Pramogos
Alkoholikės išpažintis: „Jaučiausi lyg vis žemyn krintančiame lifte“
„Tiesos“ skaitytoja atsiuntė laišką redakcijai, kuriame kalba apie lietuviams labai pažįstamą ligą – alkoholizmą. Moteris, maniusi, kad gali netekti visko, sugebėjo atsitiesti ir paprašyti pagalbos. Spausdiname gautą laišką.
ŽYMA
MICHELIS BARNIER