sekmadienis, kovo 7 d.
Aktualijos
Lietuvos migracijos informacinė sistema – dar patogesnė vartotojams
Migracijos departamentas praneša pagerinęs Lietuvos migracijos informacinę sistemą (toliau – MIGRIS) ir ji tapo funkcionalesnė, patogesnė vartotojams.
Aktualijos
Vykdoma apklausa apie migracijos paslaugų kokybę
Siekiant tobulinti teikiamų migracijos paslaugų kokybę, Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su programa „Kurk Lietuvai“ vykdo MIGRACIJOS DEPARTAMENTO KLIENTŲ APKLAUSĄ dėl migracijos paslaugų kokybės ir kviečia joje dalyvauti visus norinčiuosius.
Lietuva
Migracijos departamento specialistai gilinosi į klientų aptarnavimo kokybę
Vidaus reikalų ministerijoje vyko seminaras „Efektyvus klientų aptarnavimas – kaip tai pasiekti?“, kuriame savo patirtimi apie sėkmingą klientų aptarnavimą dalijosi viešojo ir privataus sektoriaus profesionalai. Seminarą organizavo Vidaus reikalų ministerija kartu su Migracijos departamentu ir profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje „Kurk Lietuvai".
Aktualijos
Migracijos Departamento skyrius klientus aptarnauja naujose patalpose
Šių metų lapkričio 4-ąją Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus pradėjo priiminėti naujose patalpose – skyrius įsikūrė Stoties g. 15, Tauragėje.
Aktualijos
Pradeda veikti Migracijos departamento skambučių centras
Migracijos departamentas informuoja, kad jau nuo šio pirmadienio, lapkričio 4 d., informacija apie migracijos paslaugas klientams lietuvių, rusų ir anglų kalbomis bus teikiama vieningu Migracijos departamento skambučių centro telefono numeriu – 8 707 67000. Klientai bus konsultuojami Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių, užsieniečių, elektroninių migracijos paslaugų (MIGRIS) ir kitais klausimais.
Aktualijos
Migracijos departamentas keičia klientų aptarnavimo laiką
Atsinaujinęs ir kai kuriuos teritorinius skyrius naujose patalpose įkūręs Migracijos departamentas informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 4 d. vienodina klientų aptarnavimo laiką.
Aktualijos
Duris atvėrė naujas Migracijos departamento padalinys
Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos plečia aptarnavimo skyrių tinklą ir atidaro naują įstaigos padalinį Kėdainiuose.
Lietuva
Migracijos departamento specialistai visuomenei pristatė naujoves
Šių metų spalio 2–3 dienomis Migracijos departamento specialistai surengė susitikimus su Lietuvos aukštųjų mokyklų ir darbdavių atstovais.
Lietuva
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pasikeitė leidimo laikinai gyventi LR išdavimo tvarka
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. prašymą dėl leidimo laikinai gyventi užsieniečiai gali pateikti tik atvykę į Lietuvos Respubliką, išskyrus užsienietį, kuris yra lietuvių kilmės asmuo arba turi teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka, arba užsienietį, kuris yra perkeliamas įmonės viduje. Pastarieji užsieniečiai prašymą dėl leidimo laikinai gyventi taip pat gali pateikti Lietuvos Respublikos diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai.
Lietuva
Paprastėja užsieniečių kvietimo į Lietuvą procedūra, leidimų gyventi išdavimas
Nuo liepos pirmosios įsigalioja pakeitimai Migracijos departamente: paprastėja užsieniečių kvietimų teikimo procedūra, sujungiamos leidimų gyventi išdavimo procedūros.
Aktualijos
VSD pripažįsta migracijos sistemoje esant spragų
Dėl spragų migracijos sistemoje į šalį yra patekusių nepatikimų žmonių, patvirtino Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis.
Migracijos departamento naikinimui pritaria ne visi
Vidaus reikalų ministrui Eimučiui Misiūnui pasiūlius naikinti Migracijos departamentą, tokios idėjos kritikai sako, kad institucijos likvidavimas ir funkcijų perdavimas policijai gali apsunkinti vis didėjančių migracijos iššūkių sprendimą.
Aktualijos
Ministras vėl iškėlė idėją likviduoti Migracijos departamentą
Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas pasiūlė likviduoti pastaruoju metu kritikos sulaukiantį Migracijos departamentą ir atiduoti jo funkcijas migracijos sistemoje šiuo metu veikiančiai policijai.
Aktualijos
Litvakai noriai naudojasi galimybe atkurti Lietuvos pilietybę
Iš Lietuvos kilę žydai aktyviai naudojasi galimybe atkurti šalies pilietybę po pernai liepą įsigaliojusių pataisų, leidžiančių jiems tai padaryti lengviau.
Pasaulis
Lenkų sukurta kalėdinė reklama suvirpino milijonus širdžių
Internetinės parduotuvės „Allegro“, veikiančios Lenkijoje, kūrėjai turbūt nenumanė, kokio populiarumo sulauks jų ekranizuota idėja. Jų papasakotos istorijos pagrindinis herojus – pagyvenęs vyriškis lenkas, kuris sumano pramokti anglų kalbos ir vėliau išsiruošia į kelionę.
Aktualijos
Diena „Amazon“ darbuotojo kailyje žmogų paverčia zombiu
Jeigu vis dar manote, kad vardan jūsų kalėdinių dovanų daugiausiai plūkiasi nepailstantis Kalėdų Senelis su savo elnių kinkiniu ir padėjėjais elfais, tai žinokite, jog viskas yra kur kas žemiškiau.
Pramogos
Internete – pardavėjų sąmokslas prieš pirkėjus
Konkurencijos ir rinkos priežiūros tarnyba kaltina internetinės prekybos milžinus sąmokslu, dėl kurio pirkėjai praranda galimybę už prekes mokėti dar mažiau.
Pramogos
Ateina internetinių parduotuvių metas
Apsipirkti internete mėgsta vis daugiau žmonių, jų skaičius auga sulig kiekviena diena. Dar prieš penkerius metus pasaulis mieliau rinkosi švytintį prekybos centrą, negu virtualų pirkinių vežimėlį. Pernai du trečdaliai vakariečių įsigijo prekių internete, ir net 83 procentai pirkėjų internetines parduotuves vertina itin teigiamai.
Pramogos
Šešios didžiausios apsipirkinėjimo internetu klaidos
Neatskleisk savo asmeninių duomenų, slaptažodžių ir prisijungimų - informacija, kuri daugiau mažiau per visą internetinės prekybos istoriją vartotojams kalama į galvą. Ne naujiena ir tai, kad įvairaus plauko sukčiams jau nebereikia ant sidabrinės lėkštelės padėti visų duomenų. Jie randa daugybę būdų ir landų interneto svetainėse, kaip sužinoti, pavogti ir pasinaudoti jūsų asmenine informacija. Internetinės prekybos ekspertai pateikia šešis patarimus, kurie padės nepakliūti į sukčių pinkles naršant ir perkant internetu.
Pramogos
„Boxing day” išpardavimai: įspėjimai ir patarimai
Neprisikirskite per daug nuo Kūčių likusios žuvies ar Kalėdinės žąsies – tikriems parduotuvių maniakams prireikės daug jėgų, stiprybės ir įgūdžių prasibrauti pro minias britų, šturmuojančių parduotuves per vadinamąją „Boxing day”. Ekspertai įspėja 70, 80 ir net daugiau procentų nuolaidų ieškančių internete saugotis šiuo laikotarpiu itin aktyvių sukčių.
ŽYMA
MIGRACIJOS DEPARTAMENTAS