sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
IQ Tema
Premjero MVP: S. Malinausko ir S. Skvernelio žaidimas be pralaimėjimo
Ši Vyriausybė ypatinga ir tuo, kad už dažną iš keturiolikos ministrų kur kas matomesnis valstybės tarnautojas, patarinėjantis premjerui
IQ Tema
Elvinas Jankevičius. Nepatogioje kėdėje
Sudėtingą teisingumo sistemą mėgina sustyguoti politikas su ekonomisto diplomu
Pramogos
Sosto įpėdinio gimtadienis: 70 žvakučių princui Charlesui
Didžiosios Britanijos princui Charlesui trečiadienį sueina 70 metų, ir jis vis dar yra sosto įpėdinis, šį vaidmenį atliekantis nuo pat vaikystės.
Pramogos
Gimtadienio proga Hugh Jackmanas pasidalino neįprastu kadru iš asmeninio gyvenimo
Prieš kelias dienas žinomas aktorius Hugh Jackmanas atšventė 50-ąjį gimtadienį. Ta proga socialiniame tinkle veiksmo filmų žvaigždė pasidalijo kiek neįprasta nuotrauka.
Pramogos
D. Motiejūnas pasidalijo neįtikėtinu vaizdo įrašu
Visai neseniai į Kinijos Šandongo „Golden Stars“ komandą išvykęs žaisti Donatas Motiejūnas su komandos draugais švenčia savo 28-ąjį gimtadienį. Žymus krepšininkas instagrame pasidalijo netradicinio gimtadienio akimirka.
Pramogos
Princas Haris atšventė savo gimtadienį
Didžiosios Britanijos princui Harry sukako 34-eri.
Pramogos
Tenisininkė S. Williams atskleidė, kodėl nešvęs dukters pirmojo gimtadienio
Visame pasaulyje žinomos tenisininkės Serenos Williams ir jos vyro, tinklalapio „Reddit“ įkūrėjo Alexis Ohaniano dukra Alexis Olympia Ohanian Jr. rugsėjo 1 d. minės savo pirmąjį gimtadienį. Tiesa, spotininkės dukters šventė sutampa su itin svarbiu „U.S. Open“ teniso čempionatu, kuriame šiuo metu varžosi Serena. Portalas Eonline.com praneša, kad garsi pora nešvęs savo dukters gimtadienio, tačiau šios progos jie neminės ne tik todėl, kad S. Williams laukia svarbios varžybos. Tam didelę įtaką turi poros religiniai įsitikinimai.
Pramogos
Madonna Marakeše švenčia savo 60-ąjį gimtadienį
Popmuzikos karalienė Madonna savo 60-ąjį gimtadienį ketvirtadienį paminės buvusiame imperiniame Marakešo mieste Maroko vakaruose.
Pramogos
Princas Georg'as švenčia 5-ąjį gimtadienį
Šiandien, liepos 22 d., Kembridžo mažajam princui George'ui sueina penkeri metai. Šią sukaktį mažasis karališkosios šeimos narys sutiks su pačiais artimiausiais giminaičiais. Tiesa, ar žinojote, kokią mielą pravardę Kembridžo kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas skyrė savo pirmagimiui?
Pramogos
45-ąjį gimtadienį švenčianti S. Vergara stebina seksualumu
Liepos 10 d. 45-ąjį gimtadienį švenčianti iš Kolumbijos kilusi aktorė Sofia Vergara pademonstravo, kad ji vis dar neprarado savo seksualumo ir jaunatviškumo. Moteris socialiniame tinkle pasidalijo dešimtajame dešimtmetyje daryta nuotrauka, kurioje ji įamžinta dėvinti bikinį.
Pramogos
Princui Williamui - 36-eri, kaip gimtadienį švenčia princai?
Šiemet princas Williamas švęs savo gimimo dieną, būdamas daugiavaikiu tėvu. Kembridžo kunigaikščiui, princui Williamui birželio 21 d. sukako 36 m. Šiais metais buvo du jam reikšmingi įvykiai – jis susilaukė trečios atžalos (princas Louisas gimė balandžio 23 d.) ir vedė jo brolis princas Harry'is. Trečiadienį Kensingtono rūmai paskelbė, kad princo Louiso krikštynos vyks liepos 9 d. Londone, Šv. Jameso rūmų Karališkoje koplyčioje, rašoma express.co.uk.
Pramogos
Karalienės gimtadienis: Meghan Markle pirmą kartą pasirodė Buckinghamo rūmų balkone
Šeštadienį Londone įvyko tradicinis paradas, surengtas Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II garbei.
Pramogos
Išeikite į miestą, šiandien Britanija švenčia Karalienės gimtadienį
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino britų karalienę Elizabeth II oficialios gimimo dienos proga.
Pramogos
Adelė švenčia 30-ąjį gimtadienį
Savo 30-metį mininti atlikėja Adele gerbėjus nustebino ne tik pasirinkta gimtadienio šventės tema, tačiau ir lieknomis kūno formomis.
Pramogos
Elžbieta II švenčia gimtadienį, o su ja ir visas Londonas
Britų karalienė Elizabeth II švenčia 92-ąjį gimtadienį. Ta proga Londone skambėjo tradicinės pabūklų salvės ir Tautų Sandraugos labdaros koncertas, kuriame pasirodė Tomas Jonesas , Kylie Minogue, Shaggy ir kitos pop muzikos žvaigždės.
Aktualijos
Pristatytas kandidatas į teisingumo ministrus
Premjeras Saulius Skvernelis į teisingumo ministro pareigas teikia advokato Giedriaus Danėliaus kandidatūrą.
Aktualijos
Atsistatydinusi teisingumo ministrė: ministerijai reikėtų stipresnio žmogaus
Iš teisingumo ministrės pareigų antradienį atsistatydinusi Milda Vainiutė sako, kad sprendimą priėmė matydama, jog ministerijai reikia stipresnio žmogaus, kuris ryžtingiau imtųsi pokyčių.
Aktualijos
Ministras: balsavimo internetu nebus, kol nebus galimybės užtikrinti 100 proc. teisėtumo
Rinkimai tradiciniu būdu vyks tol, kol neatsiras absoliučios saugumo garantijos, sako  Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.
Aktualijos
Prezidentė viešai suabejojo ministrės kompetencija, lauks S. Skvernelio nuomonės
Teisingumo ministerijos darbuotojos Rasos Kazėnienės išsakyti teiginiai, kad viceministras Raimondas Bakšys galėjo daryti spaudimą vykdant kalėjimų sistemos auditą, sulaukė didelio atgarsio.
Pasaulis
„Facebook“ 14-ojo gimtadienio proga M. Zuckerbergas pripažino klaidas
Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ vasario 4 d. paminėjo savo keturioliktąjį gimtadienį. Ta proga vienas jo įkūrėjų Markas Zuckerbergas savo tinklaraštyje pripažino, jog ne kartą klydo kurdamas šį socialinį tinklą.
ŽYMA
MILDA VAINIUTĖ