penktadienis, vasario 26 d.
Verslas
Augimas
„Forbes“: pasaulio milijardierių turtas per metus išaugo penktadaliu
Jungtinių Valstijų verslo žurnalas „Forbes“ suskaičiavo, kiek per šiuos „pandeminius“ metus tapo turtingesni pasaulio turtingiausieji.
Lietuva
„Top 500“: turtingiausių 2020 m. Lietuvos gyventojų sąraše – antras milijardierius
Turtingiausių Lietuvos gyventojų sąrašą kasmet sudarantis žurnalas „Top“ skelbia, kad bendras į leidinį įtrauktų 500 milijonierių turtas pasiekė 23,61 mlrd.
Pasaulis
Tyrimas: milijardierių skaičius pasaulyje pernai išaugo iki rekordinio
Milijardierių skaičius pasaulyje ir bendra jų turto vertė 2019 m. pasiekė visų laikų rekordą, skelbia tarptautinė tyrimų bendrovė „Wealth-X“. Jos duomenimis,
Pramogos
B. Gateso ir jo žmonos Melindos laimingos santuokos paslaptis: kodėl pora kiekvieną vakarą kartu plauna indus?
Daugiau nei 25 metus santuokoje gyvenančių milijardierių Billo Gateso ir jo žmonos Melindos laimės paslaptis labai paprasta. Pasak žinomos poros, svarbu pasirūpinti, kad dviejų žmonių partnerystė būtų balansuota.
Aktualijos
Britaniją palieką net milijardieriai
Beveik trečdalis Britanijoje gyvenančių milijardierių paliko šalį arba ruošiasi tai padaryti, skelbiama „Times“ laikraštyje. 28 iš 93 milijardierių gyvenamąją vietą pakeitė arba ruošiasi pakeisti norėdami išvengti didelių ir ateityje didėsiančių JK mokesčių.
The Economist
Investavimas
Kaip investuoja milijonieriai
Pasaulio turtingiausiųjų investicijas tvarkantys šeimos biurai – nauji ir rimti pasaulio finansų sektoriaus veikėjai. Ir populistų taikinys.
Gyvenimas
15 klausimų savianalizei
Jūsų gyvenimas labai svarbus ir viskas vyksta ne veltui. Kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau užduoda sau klausimus: „Koks mano tikrasis pašaukimas? Ką aš turiu padaryti, kad mano gyvenimas nepraeitų veltui?“ Visi mes skirtingi ir visi turim savo atsakymus į šiuos klausimus.
Gyvenimas
Klausimai, kuriuos reikia užduoti sau prieš Naujuosius
Žengiant į naujus metus, dažnas iš mūsų įvertina praėjusių metų nuopelnus, sėkmes ir nesėkmes bei stengiasi užsibrėžti naujų tikslų, duoti sau pažadų. Aš esu viena iš tų, kuri naujųjų metų šventės neįsivaizduoja be būsimų metų tikslų kėlimo ir planavimo.
Gyvenimas
Kodėl jūs niekada nenuveiksite ko nors stebuklingo savo gyvenime
Mes dažnai girdime, kad kiekvienas esame unikalus ir individualus, kad galime pasiekti visko, ko panorėsime. Tačiau kiek tame realios tiesos? Visi seniai pavargo nuo Paulo Coelho stiliaus citatų rinkinių, mokančių pozityvumo, kadangi to neužtenka, kad būtumėme motyvuoti, laimingi ir darantys tai, kas mums patinka.
ŽYMA
MILIJARDIERIAI