ketvirtadienis, spalio 22 d.
Aktualijos
VTEK gali kristi ne tik jos pirmininko galva
Iš pareigų besitraukiančiam Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkui Romui Valentukevičiui Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis reiškia dar vieną priekaištą – dėl nesavarankiško veikimo.
Lietuva
Garsioji Neringa Venckienė netrukus gali būti suimta
Neringos Venckienės laisvės dienos gali baigtis bet kurią akimirką. Generalinė prokuratūra išdavė besislapstančios seimo narės suėmimo orderį. Jau kreiptasi ir dėl jos perdavimo Lietuvai, kai tik ji bus suimta. Įtariama, kad ji slapstosi Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), Čikagoje. „Drąsos kelio“ partijos nariai, kurių vedlė buvo N. Venckienė teigė, kad JAV ji prašys politinio prieglobsčio, tačiau daugiau apie tai žinių nėra.
Lietuva
Skandalinga pora pasuko skirtingais keliais
Neringa Venckienė ir greit jos buvusiu vyru tapsiantis Aidas Venckus – viena garsiausių porų Lietuvoje. Sutuoktiniai jau kuris laikas gyveno atskirai, o dabar nusprendė oficialiai įteisinti skyrybas. Jie teismui pateikė prašymą išskirti šeimą bendru sutarimu, pranešė Lietuvos žiniasklaida.
Lietuva
Drąsiečiai vėl klausia: „Kur mergaitė?“
Prieš kelias savaites Laimutė Stankūnaitė pranešė, kad su dukra išvyksta gyventi į užsienį. Duodama interviu „Lietuvos ryto“ žurnalistei moteris atviravo, kad tikisi pradėti naują gyvenimą ir pamiršti iki šiol patirtą košmarą. Liudytojos apsaugos programa draudžia atskleisti, į kokią šalį vyks, todėl ji tegalėjo pasakyti tik tiek, kad kažkurioje kitoje šalyje mama ir jos dukra gaus naujas tapatybes ir niekas neturėtų sužinoti, kas jos tokios, iš kur atvyko ir ką praeityje teko išgyventi.
Lietuva
Veriasi Neringos Venckienės dingimo paslaptis
Kol kas Neringa Venckienė vis dar dingusi. Jos ieško Lietuvos teisėsauga, kuri jau artimiausiomis dienomis išsiųs prašymus kitoms šalims dėl seimo narės buvimo vietos nustatymo. Pasak pareigūnų, labai greitai į oficialias apklausas bus kviečiami N. Venckienės partijos „Drąsos kelias“ bendražygiai ir artimieji, kurie turėtų padėti atsakyti į klausimą, kurioje šalyje iš tikrųjų slapstosi moteris.
Pramogos
Emigravo ne tik Venckienė. Bet ir jos problema.
Neringa Venckienė – savo giminaičių ir sirgalių apsuptyje Čikagoje. O kad ji gali būti Amerikoje, prasitarė jos bendražygis Valdas Vasiliauskas dar praėjusį sekmadienį. Ir nemelavo.
Lietuva
Seimo narė pabėgo į Ameriką
Neringa Venckienė greičiausiai nuo teisėsaugos slapstosi Čikagoje. Apie tai šiandien pranešė „Lietuvos ryto“ šaltiniai. Seimo narei panaikinus neliečiamybę balandžio pradžioje ji dingo ir iki šiol niekas negalėjo pasakyti, kur tiksliai ji yra.
Lietuva
N. Venckienė politinio prieglobsčio prašys Londone?
Nežinia kur esančios Neringos Venckienės pareigūnai laukia prie jos namų, tačiau kol kas su seimo nare, kuriai panaikinta neliečiamybė, jiems nepavyko susisiekti. Ją surasti įpareigoti jos partijos „Drąsos kelias“ bičiuliai, kurie šios prievolės kratosi.
Lietuva
Pedofilija buvo išgalvota
Pedofilijos byla pastarosiomis dienomis Lietuvoje sulaukia vis daugiau dėmesio. Teismas paskelbė, kad Andrius Ūsas nekaltas, o pedofilija išgalvota. Teismas priėmė aiškų sprendimą – mergaitė nebuvo tvirtikinama, o visas „žinias“ apie pedofiliją jai įteigė tėvas Drąsius Kedys.
Pramogos
Drama Garliavoje – sistemos agonija
Drama Garliavoje ir vėl padalijo Lietuvą. Nors atrodytų, kad ją lydi milžiniškas kiekis informacijos, nuo kurios daliai visuomenės jau koktu, tačiau iš esmės tai – interpretacijos ir emocijos. Faktai ir tikra istorija rutuliojasi ne paviršiuje.
Anglijoje
Londone – dar viena akcija dėl įvykių Garliavoje (nuotraukos)
Šeštadienį apie 50-70 Londono lietuvių susirinko į akciją prie Lietuvos ambasados pastato Jungtinėje Karalystėje pareikšti savo nuomonės dėl įvykių Garliavoje. Tai buvo jau antras sanbūris per savaitę, kuriame Anglijoje gyvenantys lietuviai reiškė nepasitenkinimą Lietuvos teismo sprendimu grąžinti Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrą motinai.
ŽYMA
MINDAUGAS SIAURYS