antradienis, sausio 19 d.
Aktualijos
Vyriausybė
Ministrų vertinimai: prezidento patarėjas mato rizikų dėl K. Adomaičio, D. Kreivio
Prezidentas Gitanas Nausėda mato rizikų dėl Laisvės partijos kandidato į susisiekimo ministrus Kasparo Adomaičio, tuo metu konservatorių kandidatas į energetikos ministrus Dainius Kreivys privalo išsklaidyti bet kokias abejones dėl interesų konfliktų, sako šalies vadovo patarėjas.
Aktualijos
Pertvarka
S. Čaplinskas perspėja apie norą uždaryti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centrą
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) vadovas Saulius Čaplinskas teigia, kad sprendimas iš šios įstaigos perkelti jos iki šiol valdytą Užkrečiamų ligų ir jų sukėlėjų valstybės informacinę sistemą yra neatsakingas ir skubotas žingsnis siekiant uždaryti šį centrą.
Lietuva
Ministras Linas Linkevičius atidarė JAV senatoriaus Johno McCaino vardo salę
Gegužės 30 dieną ministras Linas Linkevičius atidarė JAV senatoriaus Johno McCaino atminimui skirtą salę Užsienio reikalų ministerijoje.
Lietuva
Lietuvos ministerijos nepritaria R. Karbauskio idėjai liberalizuoti deklaravimo tvarką emigrantams
Finansų, Sveikatos apsaugos ir Vidaus reikalų ministerijos nepritaria „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio pasiūlymui liberalizuoti gyvenamosios vietos deklaravimo tvarką emigrantams, antradienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.
Pramogos
Žvilgsnis į M. Trump gyvenimo užkulisius
Pirmoji JAV ponia Melania Trump atvirai papasakojo apie gyvenimą Baltuosiuose rūmuose, oficialioje šalies prezidento ir jo šeimos rezidencijoje. Ji prasitarė, kad sūnus Barronas labiau domisi sportu, nei socialiniais tinklais, neturi jokio noro ruošti troškinių ir mano, kad raudonos rūmų koridoriuje esančios kalėdinės eglutės atrodo puikiai.
Pasaulis
Mirė JAV prezidentas
Buvęs JAV prezidentas George'as H. W. Bushas, padėjęs Amerikai užbaigti Šaltąjį karą, mirė penktadienį, būdamas 94 metų, paskelbė jo šeima.
Anglijoje
D.Trumpas įspėja: „Brexit“ susitarimas gali trukdyti JAV ir JK prekybai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį įspėjo, kad susitarimas dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos ateityje gali kliudyti prekybai tarp Amerikos ir Jungtinės Karalystės.
Pasaulis
Du paaugliai kaltinami lengvojo lėktuvo vagyste
JAV, Jutos valstijos rytuose šerifo pareigūnai areštavo du paauglius, kurie, kaip teigiama, privačiame aerodrome kaimo vietovėje pavogė lengvąjį lėktuvą, nuskrido maždaug 24 km ir sėkmingai nutūpė Vernalo regioniniame oro uoste.
Pasaulis
Pirmą kartą nuo 1960 metų mirties bausmė įvykdyta elektros kėdėje
Už dviejų žmonių nužudymą nuteistam Edmundui Zagorski mirties bausmė Tenesio valstijoje buvo įvykdyta elektros kėdėje, penktadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Pasaulis
Laimėtas ypač didelis loterijos prizas
Kažkas laimėjo ilgai brendusį ir iki pusantro milijardo JAV dolerių išaugusį loterijos piniginį prizą.
Pramogos
M. Trump davė išskirtinį interviu
JAV prezidento Donaldo Trumpo žmonai Melaniai Trump nerūpi žiniasklaidos publikacijos apie nesantuokinius jos vyro ryšius, kuriuos ji laiko ne daugiau kaip gandais. Melania tai pareiškė interviu televizijos kanalui ABC, kurio ištrauka buvo parodyta penktadienį.
Pasaulis
Per mokyklos autobuso avariją žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys vaikai
Teksaso šiaurėje per mokyklinio autobuso avariją žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys vaikai, pranešė švietimo pareigūnai.
Pramogos
D. Motiejūnas pasidalijo neįtikėtinu vaizdo įrašu
Visai neseniai į Kinijos Šandongo „Golden Stars“ komandą išvykęs žaisti Donatas Motiejūnas su komandos draugais švenčia savo 28-ąjį gimtadienį. Žymus krepšininkas instagrame pasidalijo netradicinio gimtadienio akimirka.
Pasaulis
JAV – dar vienos šaudynės, ginklo griebėsi moteris
JAV Merilando valstijoje ketvirtadienį siautėjusi šaulė nušovė tris žmones, dar du sužeidė ir paleido kulką į save.
Pasaulis
Incidentas kosmoso tyrimo įstaigoje priminė apie ateivius
JAV be paaiškinamos priežasties evakavus kosmoso stebėjimo stotį atgijo konspiracijos teorijos apie nežemiškas civilizacijas.
Pasaulis
Kalifornijoje šaulys nužudė penkis žmones, vėliau nusišovė pats
Kalifornijoje, Beikersfilde, vienas vyras nušovė penkis žmones, tarp kurių buvo ir jo žmona, o vėliau nusižudė, ketvirtadienį pranešė policija.
Pasaulis
Mokyklos kieme nušautas jaunuolis
JAV Nevados valstijoje antradienį Nort Las Vegaso vidurinės mokyklos kieme buvo nušautas jaunuolis, pranešė policija.
Pasaulis
Niujorke prie Pasaulio prekybos centro renkasi rugsėjo 11-osios atakos aukų artimieji
Niujorke antradienį prie Pasaulio prekybos centro pradėjo rinktis žuvusiųjų per rugsėjo 11-osios teroristines atakas artimieji.
Pramogos
Žinomas atlikėjas paskelbė apie savo kandidatūrą į JAV prezidentus
Atlikėjas Johnas Legendas neseniai patvirtino, kad jo kolega ir bičiulis Kanye Westas iš tiesų ketina balotiruotis į JAV prezidentus 2024 metais. Jis sakė, kad 41-erių reperis ne kartą rimtai užsiminė apie tai, kad nesutikdamas su politiniais sprendimais pats norėtų tapti šalies vadovu ir priiminėti politinius sprendimus savarankiškai, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Ar gali būti, kad D. Trumpas nusisamdė žmonos antrininkę? Kyla vis daugiau abejonių
Gandai apie tai, jog Melania Trump taip pavargo vaidinti besišypsančią žmoną, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas nusisamdė jos antrininkę, įgauna dar daugiau logikos. Internautai teigia net neabejojantys, kad naujausiame vaizdo įraše matoma taip pat ne tikroji Melania, o tik panaši į ją moteris, rašo portalas News.com.au
ŽYMA
MINISTERIJA