trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Aktualijos
S. Skvernelio Vyriausybės pusiaukelės apžvalga: kuo toliau – tuo sunkiau
Septynioliktoji Vyriausybė įpusėjo kadenciją, tačiau per likusį laiką įgyvendinti pažadą pakeisti Lietuvos politiką bus labai sudėtinga
Aktualijos
Valstiečiai balsavo prieš dviejų ministerijų perkėlimą į Kauną
Seimas atmetė siūlymą Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijas perkelti į Kauną, o prieš projektą balsavo ir tokius pažadus prieš rinkimus dalinę „valstiečiai“.
Pasaulis
Šokiruojantis video: ralis nusinešė nėščiosios ir vaiko gyvybes
Skaudi nelaimė Ispanijoje: per ralio varžybas žuvo šeši žmonės ir mažiausia penkiolika sužeista.
Aktualijos
Gelbėtojai iš upės traukė skęstančius žiūrovus
Vakar Londone įvykusių laivų lenktynių metu, dešimtys nuo Temzės krantų lenktynes stebėjusių žiūrovų pateko į gyvybei pavojingą situaciją. Prasidėjus Temzės potvyniui gelbėtojai laivais gelbėjo geresnes lentynių stebėjimo vietas norėjusius užsiimti žiūrovus, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
Aktualijos
Vokietija atsisakė „Formulės-1“
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) oficialiai išbraukė Vokietijos GP iš šių metų „Formulės-1“ tvarkaraščio. Tai bus pirmas kartas nuo 1960 m., kai F-1 etapas nebus surengtas Vokietijoje, pranešė f-1.lt.
Aktualijos
Legendinėse lenktynėse – pirmas lietuvis
„Gavęs pasiūlymą, kurio negalėjau atsisakyti, aš pradedu nuo bandymo patekti į „Le Mans 24H“ varžybas ir taip perrašyti Lietuvos autosporto istoriją“, – tikina lenktynininkas Dainius Matijošaitis, pasirašęs sutartį su „Speed Factory“ komanda, ir priduria, kad vien jau dalyvavimas „Le Mans Series“ yra vertas ne vieno tos istorijos puslapio.
Aktualijos
Naujienos iš „Ferrari“ stovyklos
Šią savaitę pasiekė naujienos ir iš dar vienos „F-1“ komandos stovyklos. „Ferrari“ ekipa atsisakė Felipe Massa‘os paslaugų. Ši žinia pagaliau patvirtinta oficialiai, o gandai sklandė jau kurį laiką. Manoma, kad realiausias kandidatas užimti F. Massa vietą yra suomis Kimmi Raikkonenas. Tai jau patvirtino BBC, tačiau kol kas oficialių pranešimų iš komandos dar laukiama.
Aktualijos
Iš Silverstouno trasos – kaltinimai „Pirelli“
Formulės-1 trasoje Silverstoune praėjusį sekmadienį netrūko ne tik azarto, bet ir incidentų bei pykčio. Per savaitgalį vykusias lenktynes sprogo Lewiso Hamiltono, Felipės Massos, Jeano-Erico Vergne‘o ir Sergio Perezo vairuojamų bolidų padangos. Ir visų – galinės. Per lenktynes iš viso sprogo net penkios padangos.
Aktualijos
Kanados F-1 lenktynės paženklintos mirtimi
Kanados „Formulės -1“ etapas baigėsi skaudžia nelaime. Tarptautinė automobilių federacija (FIA) patvirtino, jog Kanados GP metu po patirtų sunkių traumų mirė trasoje dirbęs maršalas, skelbiama portale „F-1“.
Aktualijos
„McLaren“ svajoja sugrįžti į nugalėtojų gretas
„McLaren“ ekipai šis sezonas nėra sėkmingas, tačiau tiek lenktynininkai, tiek vadovai tikisi, kad jiems pavyks sugrįžti ant nugalėtojų pakylos. Praėjusiais metais „McLaren“ buvo tarp lyderių, o šiemet teturi 23 taškus.
Aktualijos
Lyderių komandoje – gandai apie skyrybas
Vidinių nesutarimų varginamos „Formulės-1“ „Red Bull“ komandos savininkas Dietrichas Mateschitzas pareiškė, kad Kimi Raikkonenas yra vienas iš kandidatų, galinčių kitais metais komandoje pakeisti Marką Webberį.
Aktualijos
Malaizijoje planuojama nauja lenktynių trasa
Malaizija traukia „Formulės-1“ sporto gerbėjus ir milijonierius. Štai milijardierius iš Singapūro Peteris Limas prasitarė norintis Malaizijoje pastatyti dar vieną, visus FIA reikalavimus atitinkančią lenktynių trasą, pranešė portalas „F-1“.
Aktualijos
F-1: čempiono karūna – vokiečiui
„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis sakė, kad lenktynės Interlagose jam buvo sunkiausios. Tačiau kartu ir vienos iš geriausių – Brazilijoje jis iškovojo trečiąjį „Formulės-1“ pasaulio čempiono titulą.
Aktualijos
F-1 pilotai laukia starto JAV trasoje
„McLaren“ lenktynininkai su nekantrumu laukia naujoje Ostino trasoje vyksiančio JAV GP, o šios ekipos pilotas Jensonas Buttonas savo „Twitter“ paskyroje šią trasą pavadino epine, pranešė portalas „F-1.lt“.
Aktualijos
Ir geriems pilotams nepasiseka
„McLaren“ ekipa tikisi likusiose sezono lenktynėse pademonstruoti gerą formą bei išlaikyti greitį. Komandos pilotas Lewisas Hamiltonas praėjusį savaitgalį iškovojo „pole“ poziciją bei kurį laiką pirmavo lenktynėse. Deja, sportininką sustabdė kuro pompos gedimas, pranešė portalas „F-1“.
Aktualijos
„Lotus“ pergalės šampano neragaus
„Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas pripažino nebeturintis realių vilčių iškovoti šių metų „Formulės-1“ čempiono titulą, tad dabar sieksiantis gerų rezultatų likusiuose pirmenybių etapuose. Kaip praneša portalas „F-1“, suomis apgailestavo dėl prastai susiklosčiusio savaitgalio Indijoje ir vylėsi visiškai išnaudoti pastaruoju metu smarkiai patobulinto savo automobilio galimybes trejose likusiose čempionato lenktynėse.
ŽYMA
MINISTERIJOS