pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Aktualijos
Ministrų kabinetas
Ministrų piniginės: turtingiausias – E. Jankevičius, kukliausias turtas – A. Verygos
Turtingiausias Ministrų kabinete yra teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, deklaravęs daugiau kaip 800 tūkst. eurų turto.
Pasaulis
Pristatytas pertvarkytas Prancūzijos ministrų kabinetas
 Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pirmadienį pakeitė savo vidaus reikalų ministrą ir pristatė kitų pertvarkų ministrų kabinete, ieškodamas „naujo kelio“ šalies
Aktualijos
Politinė atsakomybė
Nepasitikėjimo ratas: išsireikalauti politinės atsakomybės tampa vis sunkiau
Kai moralės politikoje nepaisymas tampa savaime suprantamu reiškiniu, kenčia demokratija ir piliečiai
Komentarai
Silpnosios grandys
Po 2016 m. Seimo rinkimų formuodamas ministrų kabinetą Saulius Skvernelis su pasididžiavimu aiškino, kad tai bus visai kitokia Vyriausybė, nes ją sudarys pagal kompetenciją ir profesionalius gebėjimus, o ne tiesiog pagal partinę priklausomybę.
IQ Tema
Ministrų veikla įvertinta pažymiais: kurie dirba geriausiai?
Septynioliktajai Vyriausybei pasiekus pusiaukelę, žurnalas IQ tradiciškai įvertina jos nuveiktus darbus.
Aktualijos
S. Skvernelio Vyriausybės pusiaukelės apžvalga: kuo toliau – tuo sunkiau
Septynioliktoji Vyriausybė įpusėjo kadenciją, tačiau per likusį laiką įgyvendinti pažadą pakeisti Lietuvos politiką bus labai sudėtinga
IQ Tema
Pirmadienio trijulė: atleistų ministrų dvejų metų veiklos vertinimas
Kadencijos pusiaukelę netrukus pasieksiančios Vyriausybės premjeras, spaudžiamas mokytojų nepasitenkinimo jo deleguota švietimo ministre, pirmadienį pradėjo staigmena daugeliui – prezidentei Saulius Skvernelis teiks sprendimą dėl trijų ministrų atstatydinimo. Iš Vyriausybės trauksis švietimo ir mokslo, aplinkos ir kultūros ministrai.
Aktualijos
Socialdemokratų „maištininkai“ rodo pavyzdį ir ministerijų tarnautojams
Iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) traukiasi ne tik Seimo nariai – bent keli aukštas pareigas socdemų valdytose ministerijose užimantys tarnautojai taip pat nusprendė nutraukti narystę.
Pasaulis
JAV baiminasi teroro išpuolių lėktuvuose
Siekdamos užkirsti kelią teroristų išpuoliams, elektroninių įtaisų orlaivių salonuose draudimą Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) gali nustatyti visiems tarptautiniams skrydžiams, kurie vyksta į Ameriką.
Aktualijos
JK Teisingumo ministerija: kaliniams reikia iPad
Jungtinės Karalystės ministro pirmininko patarėjas Teisingumo ministerijai pateikė pasiūlymą, skirti kaliniams iPad planšetes, kad jie galėtų bendrauti su šeima, semtis žinių ir įgyti naujų įgūdžių, - informavo naujienų portalas metro.co.uk.
Pasaulis
Norvegai nori sekti savo vaikus
Norvegijoje gyvenantys tėvai, kurie augina mažamečius vaikus, norėtų visuomet žinoti, kur jie yra ir ką veikia bei su kuo bendrauja virtualiame pasaulyje. Net šeši iš dešimties tėvų pareiškė, kad norėtų prie savo vaiko planšetės pritaisyti sekimo prietaisą, kurio dėka jie viesuomet matytų, kur yra atžala, pranešė portalas thelocal.no.
ŽYMA
MINISTRAI