šeštadienis, sausio 23 d.
Aktualijos
Kandidatai į ministrus
D. Kreivys prezidentui turėjo aiškintis dėl savo interesų
Seimo rinkimus laimėjusių konservatorių pretendentas į energetikos ministrus Dainius Kreivys prezidentui turėjo aiškintis, ar jam pavyks sėkmingai atskirti viešuosius ir privačius interesus, jeigu jis būtų paskirtas ministru. 
Anglijoje
Jungtinė Karalystė paskyrė už vakcinas atsakingą ministrą 
Jungtinei Karalystei rengiantis pradėti skiepyti milijonus žmonių nuo koronaviruso, šalies vyriausybė paskyrė už vakcinas atsakingą ministrą.  Ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas
Komentarai
KOMENTARAS
Kodėl vizijos tikrove netampa
Kai šis žurnalo IQ numeris pasirodys, kandidatų į Seimą debatai jau bus įsivažiavę, o programos – perskaitytos to nedaugelio, kurie jas
Aktualijos
Politinė atsakomybė
Nepasitikėjimo ratas: išsireikalauti politinės atsakomybės tampa vis sunkiau
Kai moralės politikoje nepaisymas tampa savaime suprantamu reiškiniu, kenčia demokratija ir piliečiai
Pramogos
Britai priblokšti: ministras per renginį užpuolė ir jėga išvedė moterį iš salės
Aplinkosaugos organizacija „Greenpeace“ penktadienį apkaltino britų jaunesnįjį ministrą Marką Fieldą užpuolimu, pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame matyti, kaip šis konservatorių politikas per oficialią vakarienę Londono Sityje jėga pašalino iš salės vieną protestuotoją prieš klimato kaitą.
Anglijoje
Suteikė naudingos informacijos emigrantams ir svarstantiems grįžti
Viešėdamas Londone ir Peterborough’e socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis susitiko su Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančiais lietuviais ir perdavė keletą pagrindinių žinių, kurios aktualios tiek ketinantiems likti šioje šalyje po „Brexit“, tiek planuojantiems grįžimą į Lietuvą.
Anglijoje
Atsistatydino sprendimais dėl „Brexit“ nepatenkintas ministras
Vienas Didžiosios Britanijos vyriausybės jaunesnysis ministras ketvirtadienį atsistatydino pareiškęs nesutinkantis su sprendimu leisti parlamentui atidėti JK išstojimą iš Europos Sąjungos vėlesniam laikui ir atmesti pasitraukimo be sutarties galimybę.
Pasaulis
Merginos apsivogė sekso prekių parduotuvėje
Australijos policija sulaikė dvi 19 metų merginas, kaltinamas iš vienos sekso reikmenų parduotuvės pavogus prabangių erotinių prekių.
Pasaulis
Per incidentą peiliu subadyti keli žmonės
Australijos policija penktadienį pranešė, kad per incidentą Melburno centriniame verslo rajone buvo subadyti keli žmonės. Įtariamąjį pareigūnai aptiko prie degančio automobilio.
Pasaulis
102 metų senolis apkaltintas seksualiniu užpuolimu
Australijoje 102 metų senoliui pareikšti kaltinimai dėl moters seksualinio užpuolimo sunkinančiomis aplinkybėmis Sidnėjaus senjorų globos namuose, trečiadienį pranešė policija.
Pasaulis
Prekyboje – braškės su adatomis viduje
Australijoje sulaikytas vaikas, kuris į braškes parduotuvėse prikaišiojo daugybę adatų, taip sukeldamas baimę visoje šalyje.
Pasaulis
Kraupus radinys name: išžudytos šeimos moterys
Sekmadienį vakarinėje Australijos dalyje rasti penki negyvi vienos šeimos nariai, tarp kurių – ir mažametės dvynukės.
Aktualijos
U. Boltas bando tapti futbolininku
Bėgiko karjerą baigęs greičiausias pasaulio žmogus – Jamaikos bėgimo žvaigždė Usainas Boltas – dar labiau priartėjo prie savo svajonės tapti profesionaliu futbolininku.
Pasaulis
Prekybos centrams uždraudus plastiką pirkėjus užvaldė „maišelių įsiūtis“
Dešimtys prekybos centrų darbuotojų patyrė užgauliojimų dviem dideliems Australijos bakalėjos parduotuvių tinklams pabandžius įvesti vienkartinių plastiko maišelių draudimą, o vienas susierzinęs pirkėjas net buvo sugriebęs parduotuvės darbuotoją už gerklės.
Pasaulis
Lėktuvo keleiviai tapo mirštančios moters agonijos liudininkais
Patirtis, kurios netrokšta niekas: iš Londono į Australiją skridusiame lėktuve buvę žmonės buvo priversti stebėti, kaip miršta viena keleivė.
Aktualijos
Šachmatininkas G. Surplys – pirmasis žemės ūkio ministras „iš šalies“
Iš Žemaitijos kilęs valstybės tarnautojas Giedrius Surplys antradienį tampa pirmuoju žemės ūkio ministru po nepriklausomybės atkūrimo, iki šio posto niekaip nedalyvavęs žemės ūkio reikaluose.
Pasaulis
Vyras dukart per savaitę laimėjo loterijoje
Vienas Sidnėjaus gyventojas, džiūgavęs dėl nelauktos sėkmės Australijos loterijoje, negalėjo patikėti sužinojęs, kad nepraėjus nė savaitei jam vėl nusišypsojo fortūna.
Pasaulis
Siaubo filmo anonsas ne juokais išgąsdino šeimas
Į kiną animacinio filmo su vaikais atėjusios pažiūrėti šeimos dar neprasidėjus seansui spruko iš salės – suaugusieji ir ypač vaikai puolė į paniką kai buvo parodytas itin gąsdinantis siaubo filmo anonsas.
Pramogos
Australai siunta ant princo Charleso
Princas Charlesas atmetė Australijos respublikonų kvietimą paaiškinti, kodėl jis, o ne kuris nors australas turėtų būti kita jų valstybės galva, trečiadienį pranešė kvietimą siuntęs Australijos respublikonų judėjimas.
Pasaulio lietuviai
Lietuvis, kurį retas žino gimtinėje, tačiau užsienio bulvarinė spauda jo vardą nuolat linksniuoja
Andrius Litvinas – žmogus, kurio neįtikėtina gyvenimo istorija nustebintų net daug ko mačiusius. Jo vardas Lietuvoje mažai kam girdėtas, tačiau Australijos bulvarinės spaudos gerbėjai Andriaus veidą vis dar puikiai prisimena. Nuotraukos su jo atvaizdu ir originaliu parašu kabo ant daugybės Kinijos restoranų sienų, o susidūrus su kriminaliniais nusikaltėliais Meksikoje, pakaktų ištarti keleto artimų bičiulių vardus ir problemos iš karto išsispręstų. Šiandien Andrius turi draugų visame pasaulyje, tačiau vos prieš šešerius metus buvo paprastas vaikinas su niekuo neišsiskiriančiu gyvenimu.
ŽYMA
MINISTRAS