pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
Vyriausybė
G. Nausėda paskyrė I. Šimonytę ministre pirmininke
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė parlamentarę Ingridą Šimonytę ministre pirmininke.
Aktualijos
Pandemija
Premjeras siūlo dviejų savaičių pauzę visuomeniniame gyvenime: mokyklose ilgėtų atostogos
Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą premjeras Saulius Skvernelis siūlo dviejų savaičių pauzę visuomeniniame gyvenime: mokykloms būtų savaite pratęsiamos rudens atostogos, o gyventojų prašoma vengti renginių, laikytis saugumo priemonių.
Pasaulis
Sveikata svarbiau
Japonijos premjeras Sh. Abe pranešė apie atsistatydinimą
Japonijos premjeras Shinzo Abe penktadienį vykusios spaudos konferencijos metu išsklaidė abejones dėl savo sveikatos ir paskelbė apie atsistatydinimą. 
Pasaulis
Jungtinė Karalystė
Pirmi B. Johnsono metai premjero poste: „Brexito“ klausimas ir asmeninė akistata su virusu
Sėkmė rinkimuose, „Brexitas“, pasaulinė sveikatos krizė, galėjusi nusinešti jo gyvybę, skyrybos, sužadėtuvės ir netgi naujagimis – Borisui Johnsonui tai buvo rašytojo plunksnos verti 12 mėnesių.   
Aktualijos
Pandemija
Premjeras sako, kad karantiną planuojama nutraukti birželio 17-ąją
Karantiną šalyje planuojama nutraukti birželio 17-ąją, tačiau jį pakeistų valstybės lygio ekstremali situacija, sako premjeras Saulius Skvernelis.
Pasaulis
Infekcija
COVID-19 persirgęs Rusijos premjeras grįžta į darbą
Rusijos premjeras Michailas Mišustinas grįžta į darbas, įveikęs koronaviruso infekciją, antradienį pranešė Kremlius.
Aktualijos
Vyriausybė
Ministras pirmininkas S. Skvernelis išėjo dviejų savaičių atostogų
Premjeras Saulius Skvernelis nuo pirmadienio atostogauja.
Aktualijos
Saulius Skvernelis
Premjeras apie žmonos karjerą: „Nematau jokio poreikio leistis į detales“
Premjeras Saulius Skvernelis nesileidžia į detales dėl sutuoktinės įsidarbinimo degalinių tinklą valdančioje įmonėje „Orlen Baltics Retail“, jis tik tvirtina, kad ji įdarbinta laikantis standartinių procedūrų.
Akcentai
Mėnesio žmogus
Michailas Mišustinas
Naujasis Rusijos premjeras Michailas Mišustinas (53 metų) Valstybės Dūmos buvo paskirtas sausio 16-ąją. Daug spalvingesnė asmenybė, nei galima tikėtis iš pirmo žvilgsnio, patvirtinta 383 balsais, nė vienam įstatymų leidėjui nebalsavus prieš.
Anglijoje
Johnsonas nemano, kad Britanijos santykius su Rusija įmanoma perkrauti
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pareiškė, kad santykių su Rusija perkrovimas yra neįmanomas.
Anglijoje
Anglijos banko vadovas: kietojo „Brexit“ šoką ekonomika pajustų akimirksniu
„Brexitas“ be susitarimo, kurio, regis, visai nesibaimina naujasis britų premjeras Borisas Johnsonas, akimirksniu sukeltų tikrų tikriausią šoką Jungtinės Karalystės (JK) ekonomikai, o ištisi ūkio sektoriai, kaip autopramonė ir žemdirbystė, taptų kur kas labiau pažeidžiami, įspėja Anglijos banko vadovas Markas Carney'is.
Pramogos
L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių
Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.
Pramogos
B. Johnsonas išvyksta pirmojo vizito į Škotiją: sieks sutvirtinti regionų vienybę
Naujasis Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pirmadienį išvyksta pirmojo oficialaus vizito į Škotiją, siekdamas sutvirtinti Jungtinės Karalystės sritis siejančius ryšius, skambant perspėjimams apie „Brexit“ be sutarties perspektyvos neigiamas pasekmes šalies vienybei.
Anglijoje
ES nelinkusi iš naujo derėtis su B. Johnsonu dėl „Brexit“ sutarties
Europos Sąjunga nesutinka iš naujo derėtis su naujuoju Didžiosios Britanijos premjeru Borisu Johnsonu dėl „Brexit“ sąlygų, pareiškė viena Europos Komisijos atstovė.
Pramogos
JK „pirmoji mergina“ Carrie Symonds laikosi nuošalyje
Boriso Johnsono partnerė Carrie Symonds stebėjo, kaip premjeru tapęs buvęs Londono meras pirmą kartą žengia į savo rezidenciją Dauningo gatvėje, tačiau kol kas neaišku, ar ir ji čia atsikraustys.
Anglijoje
Ką tik išrinktas JK ministras pirmininkas B. Johnsonas rengia posėdį „Brexit“ kursui nustatyti
Naujasis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas, susiduriantis su didžiuliu iššūkiu per tris mėnesius išspręsti trejus metus trunkančią „Brexit“ krizę, ketvirtadienį rengia savo pirmą vyriausybės posėdį.
Anglijoje
Naujasis Britanijos premjeras pasiruošęs išvesti Britaniją iš ES be sutarties su Briuseliu
Jungtinės Karalystės valdančiosios Konservatorių partijos lyderis Borisas Johnsonas trečiadienį buvo oficialiai paskirtas ministru pirmininku ir pažadėjo įrodyti, kad „nelaimių šaukliai“ yra neteisūs ir kad jo vyriausybė užsitikrins naują išstojimo iš Europos Sąjungos sutartį arba spalio 31-ąją šalis bloką paliks be jos.
Anglijoje
Naujuoju JK konservatorių lyderiu išrinktas B. Johnsonas taps šalies premjeru
Jungtinės Karalystės valdančiosios Konservatorių partijos lyderiu buvo išrinktas buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas, taip pat tapsiantis naujuoju šalies ministru pirmininku vietoje atsistatydinusios Theresos May, antradienį pranešė partijos pareigūnai.
Anglijoje
Debatų metu kandidatai į JK premjerus susirėmė dėl „Brexit“ pažadų
Į Jungtinės Karalystės premjero postą kandidatuojantys Borisas Johnsonas ir Jeremy Huntas per antradienį vykusius piktus televizijos debatus susirėmė dėl savo „Brexit“ pažadų.
Anglijoje
Kas pakeis Th. May sužinosime liepos 23 d.
Didžiosios Britanijos valdančiosios Konservatorių partijos naujasis pirmininkas ir premjeras, pakeisiantis dabartinę lyderę Theresą May, paaiškės liepos 23 dieną, antradienį pranešė konservatoriai.
ŽYMA
MINISTRAS PIRMININKAS