ketvirtadienis, liepos 9 d.
Aktualijos
Pandemija
Premjeras sako, kad karantiną planuojama nutraukti birželio 17-ąją
Karantiną šalyje planuojama nutraukti birželio 17-ąją, tačiau jį pakeistų valstybės lygio ekstremali situacija, sako premjeras Saulius Skvernelis.
Pasaulis
Infekcija
COVID-19 persirgęs Rusijos premjeras grįžta į darbą
Rusijos premjeras Michailas Mišustinas grįžta į darbas, įveikęs koronaviruso infekciją, antradienį pranešė Kremlius.
Aktualijos
Vyriausybė
Ministras pirmininkas S. Skvernelis išėjo dviejų savaičių atostogų
Premjeras Saulius Skvernelis nuo pirmadienio atostogauja.
Aktualijos
Saulius Skvernelis
Premjeras apie žmonos karjerą: „Nematau jokio poreikio leistis į detales“
Premjeras Saulius Skvernelis nesileidžia į detales dėl sutuoktinės įsidarbinimo degalinių tinklą valdančioje įmonėje „Orlen Baltics Retail“, jis tik tvirtina, kad ji įdarbinta laikantis standartinių procedūrų.
Akcentai
Mėnesio žmogus
Michailas Mišustinas
Naujasis Rusijos premjeras Michailas Mišustinas (53 metų) Valstybės Dūmos buvo paskirtas sausio 16-ąją. Daug spalvingesnė asmenybė, nei galima tikėtis iš pirmo žvilgsnio, patvirtinta 383 balsais, nė vienam įstatymų leidėjui nebalsavus prieš.
Anglijoje
Johnsonas nemano, kad Britanijos santykius su Rusija įmanoma perkrauti
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pareiškė, kad santykių su Rusija perkrovimas yra neįmanomas.
Anglijoje
Anglijos banko vadovas: kietojo „Brexit“ šoką ekonomika pajustų akimirksniu
„Brexitas“ be susitarimo, kurio, regis, visai nesibaimina naujasis britų premjeras Borisas Johnsonas, akimirksniu sukeltų tikrų tikriausią šoką Jungtinės Karalystės (JK) ekonomikai, o ištisi ūkio sektoriai, kaip autopramonė ir žemdirbystė, taptų kur kas labiau pažeidžiami, įspėja Anglijos banko vadovas Markas Carney'is.
Pramogos
L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių
Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.
Pramogos
B. Johnsonas išvyksta pirmojo vizito į Škotiją: sieks sutvirtinti regionų vienybę
Naujasis Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pirmadienį išvyksta pirmojo oficialaus vizito į Škotiją, siekdamas sutvirtinti Jungtinės Karalystės sritis siejančius ryšius, skambant perspėjimams apie „Brexit“ be sutarties perspektyvos neigiamas pasekmes šalies vienybei.
Anglijoje
ES nelinkusi iš naujo derėtis su B. Johnsonu dėl „Brexit“ sutarties
Europos Sąjunga nesutinka iš naujo derėtis su naujuoju Didžiosios Britanijos premjeru Borisu Johnsonu dėl „Brexit“ sąlygų, pareiškė viena Europos Komisijos atstovė.
Pramogos
JK „pirmoji mergina“ Carrie Symonds laikosi nuošalyje
Boriso Johnsono partnerė Carrie Symonds stebėjo, kaip premjeru tapęs buvęs Londono meras pirmą kartą žengia į savo rezidenciją Dauningo gatvėje, tačiau kol kas neaišku, ar ir ji čia atsikraustys.
Anglijoje
Ką tik išrinktas JK ministras pirmininkas B. Johnsonas rengia posėdį „Brexit“ kursui nustatyti
Naujasis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas, susiduriantis su didžiuliu iššūkiu per tris mėnesius išspręsti trejus metus trunkančią „Brexit“ krizę, ketvirtadienį rengia savo pirmą vyriausybės posėdį.
Anglijoje
Naujasis Britanijos premjeras pasiruošęs išvesti Britaniją iš ES be sutarties su Briuseliu
Jungtinės Karalystės valdančiosios Konservatorių partijos lyderis Borisas Johnsonas trečiadienį buvo oficialiai paskirtas ministru pirmininku ir pažadėjo įrodyti, kad „nelaimių šaukliai“ yra neteisūs ir kad jo vyriausybė užsitikrins naują išstojimo iš Europos Sąjungos sutartį arba spalio 31-ąją šalis bloką paliks be jos.
Anglijoje
Naujuoju JK konservatorių lyderiu išrinktas B. Johnsonas taps šalies premjeru
Jungtinės Karalystės valdančiosios Konservatorių partijos lyderiu buvo išrinktas buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas, taip pat tapsiantis naujuoju šalies ministru pirmininku vietoje atsistatydinusios Theresos May, antradienį pranešė partijos pareigūnai.
Anglijoje
Debatų metu kandidatai į JK premjerus susirėmė dėl „Brexit“ pažadų
Į Jungtinės Karalystės premjero postą kandidatuojantys Borisas Johnsonas ir Jeremy Huntas per antradienį vykusius piktus televizijos debatus susirėmė dėl savo „Brexit“ pažadų.
Anglijoje
Kas pakeis Th. May sužinosime liepos 23 d.
Didžiosios Britanijos valdančiosios Konservatorių partijos naujasis pirmininkas ir premjeras, pakeisiantis dabartinę lyderę Theresą May, paaiškės liepos 23 dieną, antradienį pranešė konservatoriai.
Anglijoje
Varžytis dėl JK premjero posto liko B. Johnsonas ir J. Huntas
Kovoje dėl Jungtinės Karalystės premjero posto po dar vieno balsavimo ketvirtadienį liko du kandidatai: buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas ir užsienio reikalų sekretorius Jeremy Huntas.
Anglijoje
B. Johnsonas pradėjo kovą dėl JK ministro pirmininko posto
Borisas Johnsonas, pagrindinis pretendentas Jungtinės Karalystės ministro pirmininko poste pakeisti Theresą May, pirmadienį pradėjo savo internetinę kampaniją dėl Konservatorių partijos lyderio posto.
Anglijoje
Donaldas Trumpas teigia, kad Borisas Johnsonas būtų idealus Torių lyderis
Donaldas Trumpas pareiškė, kad Borisas Johnsonas būtų idealus pasirinkimas konservatorių partijos pirmininko pozicijai. 
Anglijoje
Rory Stewart: Torių lyderis pripažino, kad rūkyti opiumą buvo kvaila mintis
Tarptautinės plėtros sekretorius, sakantis, kad jo karjera panaši į šnipo, pripažino, kad rūkyti narkotikus vestuvėse Irane buvo blogai.
ŽYMA
MINISTRAS PIRMININKAS