sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pramogos
Karalienė paskyrė Borisą Johnsoną naujuoju JK premjeru: „Brexit“ žada spalio 31-ąją
Didžiosios Britanijos valdančiosios Konservatorių partijos lyderis Borisas Johnsonas trečiadienį buvo oficialiai paskirtas naujuoju Jungtinės Karalystės ministru pirmininku per susitikimą su karaliene Elizabeth II (Elzbieta II), sakoma Bakingamo rūmų pranešime.
Pramogos
Britų teisingumo sekretorius paskelbė atsistatydinsiąs, jei premjeru taps Johnsonas
Didžiosios Britanijos teisingumo sekretorius Davidas Gauke‘as paskelbė atsistatydinsiąs, jei premjeru taps buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas.
Anglijoje
Trumpas: Johnsonas puikiai padirbėtų JK premjero poste
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad Borisas Johnsonas, laikomas favoritu naujo Jungtinės Karalystės premjero rinkimuose, „puikiai padirbėtų“ šiame poste.
Pramogos
B. Johnsonas spaudžiamas paaiškinti kivirčą artimoje aplinkoje
Borisą Johnsoną, vieną iš dviejų likusių pretendentų į Didžiosios Britanijos ministro pirmininko postą, sekmadienį jo partijos veikėjai spaudė paaiškinti pranešimus apie policijos apsilankymą išprovokavusį kivirčą artimoje aplinkoje.
Anglijoje
Johnsono pozicijos varžybose dėl Britanijos premjero posto stiprėja
Vienas pagrindinių „Brexit“ kampanijos veikėjų Borisas Johnsonas trečiadienį atrodo dar labiau sustiprinęs savo pozicijas kovoje dėl Jungtinės Karalystės premjero posto, sėkmingai pasirodęs per televizijos debatus su keturiais išlikusiais varžovais.
ŽYMA
MINISTRO PIRMININKO POSTAS