ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pasaulis
Kazachstane panaikinta mirties bausmė
Kazachstanas oficialiai panaikino mirties bausmę po beveik du dešimtmečius šioje autoritarinėje Centrinės Azijos valstybėje taikyto egzekucijų moratoriumo, sakoma šeštadienį prezidentūros
Pasaulis
Tarptautiniai įsipareigojimai
Kazachstano parlamentas ratifikavo protokolą mirties bausmei panaikinti
Kazachstano parlamento Senatas antradienį plenariniame posėdyje ratifikavo Tarptautinio pilietinių ir politinių teisių pakto Antrąjį fakultatyvinį protokolą mirties bausmei panaikinti.  
Pasaulis
Mirties bausmė
JAV įvykdė pirmą per 17 metų federalinę egzekuciją
Buvusiam baltųjų viršenybės šalininkui, nuteistam už trijų vienos šeimos narių nužudymą 1996-aisiais, antradienį buvo įvykdyta pirmoji per 17 metų JAV
IQ Tema
NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ
Kraujo skonis, arba Kodėl kalėjimas dažnai tampa netinkama bausme
Jei yra nusikaltimas, turi būti ir bausmė. Su tuo niekas nesiginčija, tačiau ne visi sutinka, kad Lietuvos baudžiamoji sistema yra adekvati.
Pasaulis
Du vyrai, kurie išprievartavo ir nužudė dvylikos metų mergaitę, buvo viešai sušaudyti mergaitės tėvo pasirinkto būrio
Dviems vyrams, kurie Somalyje išprievartavo ir nužudė 12 metų mergaitę, šį rytą viešai įvykdyta mirties bausmė, šaulius pasirinko mergaitės tėvas.
Pasaulis
Irane CŽV naudai šnipinėjusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Iranas antradienį pranešė, kad šalies aukščiausios instancijos teismas patvirtino mirties nuosprendį iraniečiui, nuteistam už šnipinėjimą JAV Centrinei žvalgybos valdybai (CŽV).
Pasaulis
Dėl brutalaus 19-metės sudeginimo mirti nuteista 16 asmenų
Bangladešo teismas ketvirtadienį 16 žmonių nuteisė mirti dėl 19-metės studentės nužudymo balandžio mėnesį, išprovokavusio pasipiktinimą visoje šalyje.
Pasaulis
Dvimetę penkias valandas prievartavusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Vyras, žinomas tik kaip Ravi, dviejų metukų amžiaus mergytę pagrobė ir prievartavo penkias valandas - tol, kol mažylę apleido gyvybė.
Pasaulis
Stephen Michael West egzekucija: penkiolikmetę išžaginęs ir jos mamą nužudęs vyras verkė elektros kėdėje
Dvigubą žmogžudystę įvykdžiusiam Stephen Michael West buvo įvykdyta mirties bausmė. S. M. West išprievartavo ir nužudė penkiolikos metų amžiaus Sheila Romines ir jos mamą, 51 metų amžiaus Wanda Romines, jų namuose 1986 metais.
Pramogos
Shamima Begum: Bangladešo užsienio reikalų ministras teigia, kad šalyje jai būtų įvykdyta mirties bausmė
Kaip tikina Bangladešo užsienio reikalų ministras IS nuotakai Bangladeše grėstų mirties bausmė už teroristinę veiklą. 
Pasaulis
Mirties bausmės Saudo Arabijoje: antradienį kalinys po egzekucijos buvo nukryžiuotas
Pasak vietos žiniasklaidos šaltinių vienas iš antradienį mirties bausmės sulaukusių žmonių buvo ir nukryžiuotas.
Pasaulis
Už asmenukę šiame Tailando paplūdimyje - mirties bausmė
Oro uostų vadovai išreiškė susirūpinimą dėl žmonių, kurie blaško pilotus paplūdimyje, esančiame netoli Phuket tarptautinio oro uosto.
Pasaulis
Brunėjuje už svetimavimą ir homoseksualius santykius įvedama mirties bausmė užmėtant akmenimis
Svetimavimas ir tos pačios lyties asmenų lytiniai santykiai Brunėjuje nuo kitos savaitės bus priskiriami nusikaltimams, už kuriuos skiriama mirties bausmė užmėtant akmenimis, trečiadienį pranešė pareigūnai.
Temos
Protėvių sapnai
Kelionė per Pietų Dakotos valstiją skirta didžiausiai JAV istorijoje masinei mirties bausmei paminėti ir atspindi kultūrinį vietos čiabuvių atgimimą. Jamesas Astillas prisijungia prie būrio raitelių.
Pasaulio lietuviai
Sigutis Jačėnas – ilgiausiai Lietuvoje vaikams tarnaujantis Kalėdų Senelis
Trumpai pristatyti šventinio „Tiesos“ numerio pašnekovą išties nelengva, tačiau aišku viena: metams bėgant aktorius ir dainininkas Sigutis Jačėnas nesikeičia, išlieka vis toks pat – įdomi, šilumą ir išmintį spinduliuojanti asmenybė. Kone kiekvienam tautiečiui S. Jačėnas kelia gerų prisiminimų ir emocijų: vieniems tai vaikystės dainos ir spektakliai, kitiems Kalėdų Senelis, tretiems – tiesiog mielas ir pažįstamas televizijos veidas.
ŽYMA
MIRTIES BAUSMĖ