sekmadienis, liepos 12 d.
Pramogos
Mistika: Velse iš dangaus nukrito 300 negyvų paukščių išsprogusiais pilvais
Liudytojai priešpiet matė netoli Bodederno (Velsas) skraidančių paukščių būrius. Po valandos jie buvo mirę.
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Pasaulis
Po mirties atsiųsdama sutartą ženklą, močiutė įvykdė šeimai duotą pažadą
Ne paslaptis, kad senelių ir anūkų ryšys yra ypatingas. Iš vyresnės kartos atstovų galima daug ko išmokti, patirti tokią meilę, kokia kartais nesugeba apglėbti net tėvai, rasti prieglobstį. Labai liūdna, kai tokius ypatingus santykius neretai nutraukia mirtis. Būtent Anapilin iškeliavus vienam iš senelių, vaikai pirmą kartą susiduria su mylimo žmogaus netektimi.
Pramogos
Dainininkei Berneen Kataro valdžia neleido viešai dainuoti dėl neįtikėtinos priežasties
Praeityje žinoma dainininkė kilusi iš Pietų Afrikos Respublikos Berneen Čereška prieš devynerius metus paliko Lietuvą ir kartu su lietuviu vyru išvyko gyventi į musulmoniškąjį Katarą. Išgarsėjusi LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir ilgą laiką vedusi laidą KK2, Berneen sako, jog iš savo žinomumo tuomet nesusikrovė didelių turtų.
Pramogos
Žinoma dainininkė Berneen laimę rado emigracijoje
Į Lietuvą trumpam grįžusi buvusi laidos KK2 vedėja Berneen Candice Čereška išskirtiniame interviu pasakos, kad šiuo metu siekia muzikinės karjeros Katare ir dirba su vienu žymiausių prodiuserių Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuriuo pasitiki net superžvaigždės.
ŽYMA
MISTIKA